הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006 - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006

stone cold

Recommended Posts

אני ממליץ לכולם לראות את ה- Stage Demos ב-GameSpot על המשחקים האהובים עליהם:

http://www.gamespot.com/e3/e3videos.html?sort=popular&movietype=stagedemos&page=1

:xyxthumbs:

רשימה של כמה משחקים שמוצגים ב-Stage Demos:

* Red Steel

* Crysis

* 2142

* God of War II

* Unreal Tournament 2007

* Guitar Hero II

* Stranglehold

* Genji 2

ועוד ( ברגע זה 21).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטרף להמלצה בתור אחד שראה כבר את הרוב שמוצג שם.

GOW2 לא נראה שמחדש משהו, פשוט מקבלים יותר מאותו דבר, ולא שזה דבר רע שמדובר במשחק כזה.

Red Steel נראה בהחלט מבטיח וחדשני

לבאטלפילד אין לי סבלנות אבל כמו תמיד נראה טוב.

Crysis בהחלט מהמם, נראה כמו חווית משחק שונה לחלוטין, השלב שהוצג שם בנושאת מטוסים מראה כאוס מוחלט, ללא ספק המשחק שאני הכי מצפה לו.

משחק נוסף שממש הרשים אותי, והוא לפוסי3, Assassin's Creed , נראה מדהים (אם כי מרונדר מראש), ואני מקווה שהוא יעמוד בכל מה שהוא מבטיח, שווה לבדוק עליו.

עריכה: עכשיו ראיתי מצגת שמראה את ההבדלים בBrothers In Arms של הדור הנוכחי והדור הבא, בשילוב עם מנוע אנריל 3, בהחלט מדהים מה שהם עושים שם, הנה לינק: http://www.gamespot.com/pc/action/brothersinarms3/download_ini.html?sid=6149315&id=6149315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS לא תיכנס לשוק התנועה, הם כבר ניכוו פעם אחת כשהם ניסו לדחוף את הSidewinder Freeplay שהיה פאד עם ג'יירו למחשב

אפילו שיחררו כמה משחקים מבית שתמכו בו (מירוץ מוטרקורס כלשהו ופלייט סימולטור) אבל התגובה מצד שאר העולם הייתה שיעמום מוחלט

ושלא תטעו לחשוב שהשלט של גונב משהו מהWII חיישני התנועה של הWII הרבה הרבה יותר מתקדמים ומאפשרים גם מיקום בחדר

לסוני יש סתם ג'יירו מסכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MS לא תיכנס לשוק התנועה, הם כבר ניכוו פעם אחת כשהם ניסו לדחוף את הSidewinder Freeplay שהיה פאד עם ג'יירו למחשב

אפילו שיחררו כמה משחקים מבית שתמכו בו (מירוץ מוטרקורס כלשהו ופלייט סימולטור) אבל התגובה מצד שאר העולם הייתה שיעמום מוחלט

ושלא תטעו לחשוב שהשלט של גונב משהו מהWII חיישני התנועה של הWII הרבה הרבה יותר מתקדמים ומאפשרים גם מיקום בחדר

לסוני יש סתם ג'יירו מסכן

וגם דבר דמוי אקדח אור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי הוא לא אקדח אור, הוא פשוט יודע איפה הוא נמצא ביחס לטלביזיה והוא יודע מה הזוית והוא מחשב את השאר לבד

זה אמור להיות מדויק יותר בהנחה שהחיישנים מדויקים, וגם מאפשר פעולה עם כל טלביזיה ובכל תנאי תאורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי הוא לא אקדח אור, הוא פשוט יודע איפה הוא נמצא ביחס לטלביזיה והוא יודע מה הזוית והוא מחשב את השאר לבד

זה אמור להיות מדויק יותר בהנחה שהחיישנים מדויקים, וגם מאפשר פעולה עם כל טלביזיה ובכל תנאי תאורה

גם אקדח אור לא בדיוק מישתמש באור

אני לא זוכר איך בדיוק הוא עובד אבל זה די דומה

אני כן זוכר שהאקדח לא מחשב את זה לפי האור מהטלויזיה

בכל מיקרה חפי התגובות של האנשים שבדקו תידית הידית עובדת בסדר גמור

ואפילו במישחקים כמו מאריו וזלדה השליטה מאוד נוחה

לי עדין חסר מישחק שישתמש בידית אבל אני מניח שזה גם יגיעה

gutreactions_screen005.jpg

+

obi.wan.lg.jpg

=

:aktion031: :jump1: :aktion031: :jump1: :aktion031: :jump1: :aktion031: :jump1: :aktion031: :jump1:

דרך אגב המוזיקה בפתיחה של התצוגה של נישלטה כניראה באמת לפי השלט

http://www.gamespot.com/e3/e3story.html?sid=6150659&pid=933145

זה מאוד מפתיע אותי ומה שמצחיק הם אמרו שהם יתעיפו מאוד אחרי ההדגמה וזה ידועה שעבודה של מנצחים היא מאוד קשה פיזית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאנשים פה עדיין לא הפנימו את ההבדל המהותי בין השלט של הps3 לבין השלט של הwii.

ign הכינו אתמול כתבה קטנה שמסבירה את ההבדלים.

http://revolution.ign.com/articles/705/705870p1.html

ולמי שתהה בקשר למשחק , אז בהרצאה שנתנו לוקאס-ארטס בתערוכה, הם אמרו שהם מאוד מעוניינים ליצור משחק לwii.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושלא תטעו לחשוב שהשלט של סוני גונב משהו מהWII חיישני התנועה של הWII הרבה הרבה יותר מתקדמים ומאפשרים גם מיקום בחדר

לסוני יש סתם ג'יירו מסכן

יש לי את השלט המסריח הזה....אני זוכר השתמשתי בו במוטוקורס מדנס ועוד כמה....העפתי את אפשרות הזאת כי זה פשוט לא מגיב טוב

עכשיו אני אתייחס לדברים שאמרת

TeaTime

אני לא אתייחס בקטע של הפאנבואיזם שלך ,אני באמת רוצה להבין

לדעתי זה עצוב שאתה מייחס את מהפכת האינטרנט של מייקרוספט כהדבר הבא ובעצם בכלל כדבר מהפכני

אתה שוכח את העקרון של הקונסולות שזה לשחק משחקים ולהנות

אותי זה ממש לא מעניין להוריד שירים דברים הקונסולה,אולי בארצות הברית זה היה קצת יותר פופלארי אבל מה שאותי מעניין זה לשחק לבד או עם חברים ולהנות

עכשיו פנתה לדרך חדשה ואגב אם אכן מייקרוסופט וסוני יעברו לשלטים כאלו זה רק יוכיח שנינטנדו צדקה וכמו בעבר היא מבצעת את השינוי ואת המהפך במשחקים

אפשר להמשיך לשחק עם השלט הרגיל ואפשר לנסות להתקדם למשהו שיכול להיות יותר מהנה

ולכן אני מאמין בשלט של ומת כבר לנסות אותו...אני חושב שזה פותח הרבה מאד אפשריות להנאה מרובה במשחקים

ואני כבר מת לשחק את הטניס הזה בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי השלט יצור מהפה כמו שבשנות ה80 נינטדו עשתה מהפכה בעולם הקונסולות עם השלט שלה.

ניתן לשחק בWII גם עם גייםפאד רגיל? כלומר כמו של XBOX\PS ולא רק עם חיישני תנועה?

המאריו מכות החדש

זה מישחק מכות שלוקח הרבה דמויות של ונותן להם להילחם בקרבות של עד 4 שחקנים

בשלבים מהמישחקים של נינטנדו

זה מישחק מסיבה כזה

ואני מקווה שהפעם תיהיה אפשרות מולטיפליר ברשת(הWII תומך ברשת)

ניקח למשל את המשחק הזה, מריו.

אפשר לשחק בו ברשת כ 4 שחקנים על קונסולה? (כלומר משחק מסיבות - עם ארבעה חברים על קונסולה?) או שזה כאילו אחד כל קונסולה מתחברים לאינטרנט וכולם משחקים אחד נגד השני?לדוגמא, אחד מהארץ, השני גם, אחר מגרמניה והרביעי מיפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eXploZion

כו וכן

לפני כמה עמודים פירסמו תמונה של השלט הרגיל וגם יש חיבור מאחורה לשלטי גיימקיוב...לא יודע אם הם בשביל משחקים רגילים גם אבל לך תדע...

וכן יהיה ל smash brothers

wifi שתוכל לעשות מסיבת מבתים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים יהיו על DVDR DL

לא בלו ריי ולא HD-DVD

שיהיו הטכנולוגיות החדישות ...hd- כבר התחיל בארהב

ככה שמתי ישפרצו אותו(אני מאד מקווה כי בארץ יאנסו אותנו במחירים להכל) הDL כבר לא יהיה יקרים בצורת מזעזעת....ראיתי ב120 שקל 5 דיסקים עם קופסא...בושה

חוץ מזה תוכל להוריד כמעט כל משחק קלאסי של נינטנדו מהקונסולות הקודמות(N64,SNES,NES) ולשחק אותם בויי...

הWii

בא ללא הארדיסק שזה נחשב חיסרון לדעת רבים ואולי זה באמת היה יכול להיות מגניב אבל אני מניח שפשוט זה דבר שסתם מעלה את המחיר וגם בעזרתו אפשר לפרוץ יותר בקלות את המכשיר- אני חושב כי זכור לי שאפשר להעביר משחקים להארדיסק של האקסבוקס

בחזרה ל Wii

יהיה לה של 512 מגה...אז לשם כל ההורדותו יגיעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים של יהיו להורדה? או על דיסקים? או על קלטות? :smile1: (אחח נוסטלגיה)

המישחקים של הWII יהיו על שתי שכבות או משהו מאוד דומה

המישחקים של הקוביה יהיו כרגיל על מיני

יתר המישחקים יהיו להורדה(מישחקים ישנים של הN64 \גנסיס\Sמקד וכו וכו)

עריכה-m0sh לא ראיתי שכתבתה כבר סורי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדה בחינם? או שצריך לשלם ולהוריד כמו בiTunes?

לא ידועה אבל אני מעריך שחלק יהיה בחינם וחלק בתשלום

דרך אגב יש שרות דומה ב360 (אבל אני אישית לא שם זין כי יש מספיק אמולטורים לPC )

בקיצור למי שיש מחשב לא צריך ליקנות תWII ביגלל אמולטורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...