הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006 - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006

stone cold

Recommended Posts

יופי, אם תכתוב תוכנה שתעשה את זה, אז תוכל לעשות את זה, קצת מופרח לא?

כיום אתה לא יכול לגשת לפס2 לשלוח IM למחשב ודרך זה להצטרף למשחק על הפס2

דברים שהורדת למחשב אתה יכול להוריד לפלאפון שלך, ואם תתקין גם תוכנה (מסורבלת וחסרת תאימות לכלום כמעט) אז תהיה לך שליטה (מוגבלת

מיקרוסופט מדברת על עולם שבו הורדת שיר איפשהו? הוא זמין מיד לכל "האישיות הטכנולגית" שלך, בכל מקום בו תהיה. נכנסת לאינטרנט קפה עם עמדת 360 או מחשב עם ויסטה? אתה מקיש את הזהות האישית שלך ומיד מתחבר לכל המידע שלך, לכל החברים שלך, לכל המשחקים שלך

אין שום דבר שאפילו מתקרב לזה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו ראיתי את הטריילר של היילו 3

אולי זה רק אני (או כל מי ששיחק את המאה פלוס שעות היילו) אבל אני חושב שהלב שלי לא פעם בזמן הטריילר

http://download.microsoft.com/download/5/b/3/5b3d8532-65bc-4bf6-b5ea-6ba0f2084d74/h3_e32006_announce_large.wmv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל למי שפוחד מהשלט יהיה גם את זה -(בטח לאמולטורים המובנים)

wii_controller_screen001.jpg

ובנוסף אמור להיות יציאות לשלט של הקיוב ככה שנינטנדו נותנים גם אפשרויות שליטה חדשות וגם ישנות

וזה בטח יהיה שימושי מאוד למישחקי קוביה וN64 שלא פותחו בימיוחד לWII

בנוגע לרד סטיל תאמת לי זה ניראה מישחק דבילי-השימוש בנונצקו אולי יעזור לו קצת אבל לא בהרבה

לאומת זות מאריו ניראה מאוד כיף זלדה מאוד כיף ואפילו מישחק הטניס המאוד פשוט ניראה מאוד כיף

וזה שנינטנדו הציגה כל כך הרבה תמיכה מאוד יעזור לה אם המחיר יהיה טוב

בנוגע למיקרוסופט אני יחכה לאחרי העבודה ליראות אבל כל עוד המחיר 400 דולאר לגירסה של הפרימיום

אני גם ככה לא הולך ליקנות 360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלט רע

הוא נראה כמו מחשבה שלאחר מעשה, פשוט לתקוע מקסימום פונקציונליות בלי לבזבז כסף על עיצוב או פלסטיקה מחוכמת

לטובתם נקווה שהשלט האימיתי יעשה את שלו

ד"א שימו לב איך כולם העתיקו ממיקרוסופט את כפתור הGuide, זו אכן התוספת הכי גאונית שנעשה לקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראיתי את 3 התצוגות ובקיצור למי שאוהב את הXBOX והדרך שלו מיקרוסופט לא איכזבה

והאפשרויות ליתחבר להרבה מכשירים אחרים זה נחמד אבל לי יש מחשב בישביל מולטימדיה וכו

וקונסולה מיבחינתי צריכה להיות קודם כל למישחקים

למי שאוהב תPS סוני איכזבה ובגדול-

אין כימאת מישחקים מוכנים הרוב היה סרטים ומיספרים של מכירות בעבר

היה גם חיכוי של רעיון אחד מיתוך כמה של נינטנדו וגם לו היה רק דמו אחד שאומנם נחמד

אבל זה היה רק דמו אחד קטן והPS3 ניראה רחוק והמחיר מאוד יקר

היה אומנם דבר אחד חביב וזה הקורא קלפים אבל גם שם התוכנה ניראת רחוקה מלהיות מוכנה

והדמויות מוצגות על המסך ולא בעזרת אולוגרמות ככה שזה לא מחדש הרבה

בתצוגה של נינטנדו סך הכל כמו מיקרוסופט מעריצי נינטנדו כמוני קיבלו מה שהם ציפו

נינטנדו לא נתנה משהו באמת חדשני שלא ראינו כבר

אבל השלט כניראה פועל טוב הרבה מאוד מישחקים הוצגו בזמן אמת ויש תמיכה מאוד גדולה

ככה שמבחינתי

נינטנדו ראשונה

מיקרוסופט שניה

סוני שלישית

חוץ מיזה אני רוצה להגיד שלא דיברו על זה שלכל אחת מהקונסולות יהיה

וזה יכול להיות מאוד שימושי

תחשבו על אביזרים שיתאימו לכל הקונסולות+PC

או לחלופין חיבור ארד דיסק חיצוני+תוכנות מסוימות בישביל... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט הכריזה על מתאם שיאפשר שימוש בכל השלטים האלחוטיים (כולל ההגה, והאוזניות שעומדות לצאת) במחשב

בין שלל הטריילרים שנחתו בלייב הייתה גם הפתעה, דמו שחיק בארוך חצי שעה של Lost Planet שאמור לצאת בסוף השנה

המשחק נראה מבטיח מאד ותכליתו גברים בחלל על כוכב קפוא, היחוד שלו הוא שהתנועה דרך השלג מאד איטית והכפור גורם לך לאבד חיים כל הזמן

כדי לפצות על כך אפשר לכוון במהירות לצדדים ולאחור, ובאיזורים מסויימים להשתמש בחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאריו מכות החדש

זה מישחק מכות שלוקח הרבה דמויות של ונותן להם להילחם בקרבות של עד 4 שחקנים

בשלבים מהמישחקים של נינטנדו

זה מישחק מסיבה כזה

ואני מקווה שהפעם תיהיה אפשרות מולטיפליר ברשת(הWII תומך ברשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרט היחיד החדש על ההרחבה של wow הוא הידיעה הרשמית על הגזע (למרותשלכ ההימורים אמרו שהדראניי יהיו הגזע החדש).

הרי כבר דובר על הcavern of time (באטל גראונד מיוחד שייתן אפשרות לשחק בקרבות גדולים שהתרחשו בתקופה של wc1/2/3), על המקצוע החדש (jewl crafting), על העובדה שיהיו sockets בנשקים (כמו בדיאבלו), על האיזורים החדשים...

בכ"א, תיהיה תמיכה במולטיפלייר בsuper smash bros brawl, וגם סוליד סנייק יופיע שם (הוא דמות של נינטנדו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי ששינו את הlore עוד פעם

עכשיו אומרים שהדרניי לפני שעוותו היו בכלל eredar(הגזע של השדים של archmonde ו kil'jaeden)

והקבוצה שהלכה לשם היו כאלה שרצו להיות טובים

ואחרי הפיצוץ הם הפכו להיות הדרניי שכולנו מכירים היום

גוצים ומוזרים כאלה

בעיקרון הארדר-דרניי שאנחנו נוכל לשחק הם הwisps שנלחמו בארכימונד שהיה היצור האחרון שהם ראו

ואחרי שהם נכנסו בגופים של הsatyrs שבfelwood וashenvale הם הפכו להיות eredars

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע מעט מופרח ומטומטם, אבל יש מצב שמייקרסופוט תוציא לשוק שלט רגיש לתנועה כמו נינטנדו וסוני? בהנחה שיש להם שלט כזה, האם הבוקס יגביל אותם בתמיכה? האם אפשר ליצור לו או "דרייברים" חדשים (שכמובן ידרשו הורדה מהאינטרנט) ובכך יאפשרו את הפעולה של השלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע מעט מופרח ומטומטם, אבל יש מצב שמייקרסופוט תוציא לשוק שלט רגיש לתנועה כמו נינטנדו וסוני? בהנחה שיש להם שלט כזה, האם הבוקס יגביל אותם בתמיכה? האם אפשר ליצור לו או "דרייברים" חדשים (שכמובן ידרשו הורדה מהאינטרנט) ובכך יאפשרו את הפעולה של השלט?

לא צריך דריברים או

פשוט צריך שלט כזה ומישחקים תומכים אבל לא ניראה לי שמיקרוסופט תעשה את זה

וסוני גנבו רק רעיון אחד מיכמה של השלט של הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...