הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006 - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006

stone cold

Recommended Posts

של מיקרוסופט תהיה יותר משעממת

אבל זה כי בניגוד לשאר כל הקלפים שלהם על השולחן

הדבר היחיד שיהיה מעניין- המחיר של תוסף הHD-DVD

אם הוא יעלה 100 דולר (או במילים אחרות 360 עם HD יעלה כמו הבסיס של פס3) בצרות צרורות

ניטנדו יהיה מעניין

אני רוצה לראות הדגמות של השלט שלהם, המחיר, אפשרויות שליטה אחרות וספריית המשחקים הישנים שלהם

בנתיים כמעט 50 אחוז מהזמן שביליתי על ה360 היה על אפשרויות הלייב (דמואים, משחקי ארקייד ישנים, טריילרים, יש כמות די גדולה של חומר בלייב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותי הסופר אמולציה לא מענינת

ביגלל ששיחקתי כבר בכל הקונסולות של במחשב חוץ מהקוביה והנינטנדו DS

(טוב לנינטנדו DS יש אמולטורים חצי אפוים אז "שיחקתי "קצת )

וגם ניסיתי אמולטור לקוביה אבל ב5 פרים לשניה זה לא זה

עריכה-

מרונדר מראש או לא מרונדר מראש

אני לא רואה הדגמות של מישחקים בזמן המישחק בתערוכה של

אלה רק מעברי בינים ואני לא חושב שהPS3 יגיע בקרוב לפי התערוכה הוא יצא לפחות רק עוד שנה

עריכה 2 - מובנה בשלט של הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני איכזבו עם המחיר המפוצץ.

בכ"א, הציגו 27 משחקים היום! ומחר הם יציגו עוד!

ולפי מה שהבנתי, רוב המשחקים האלה יהיו משחקי השקה.

יחסית לxbox360 זה באמת המון!

ורמקול קטן על השלט עצמו נשמע ממש מגניב, את הקולות של הרובה נשמע ממש מתוך היד שלנו (וכולל רטט כמובן, זה ירגיש מאוד אמיתי).

רד סטיל מגניב!

מאריו 128!

יושי איילנד!

זלדה חדש!

מה שכן, אני רוצה לראות איך הps3 מרנדרת בזמן אמת.

כבר נמאס לי מדברים מרונדרים מראש.

וגם בקונסולה הזו מעתיקה דברים מנינטנדו... וגם לא מעתיקה אותם כמו שצריך, כי השלט של רגיש לתנועה, ולא לתזוזה במרחב.

מה שכן, אין לps3 רטט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מתחיל ליראות-

וההתחלה מגניבה איך שהוא כאילו מנצח על התיזמורת הוירטואלית :lol:

הרבה יותר מגניב מהשיעמום של סוני

עריכה-בניגוד לסוני יש הרבה יותר מישחקים פעילים

ומאריו ניראה מאוד מהנה וגם זלדה וכמה מישחקים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסכם את נינטדו- סך הכל יציב ביותר

המשחקים נראים טוב, השלט מתפקד יחסית טוב, הראו משחקים טובים, בהחלט תצוגה מרשימה

מיקרוסופט- הפתעה, חשבתי שיהיה משעמם היה הכי מעניין

הציגו כמה הפתעות, GTA4 יצא ל360 (לא ברור אם בלעדי או כמה הפרש מהשאר, אם הוא קיעקע GTA4 על היד אני מניח שהם השיגו משהו טוב), תוכן בלעדי

כמה משחקים מרשימים, אין ספק של360 יש את יתרון ההתחלה המוקדמת, בזמן המצגת הלייב התמלא בטריילרים ומצגות- כולל של היילו 3

הכי מבטיח היה החזון שמיקרוסופט מציגה, שילוב מוחלט בין המחשב ה360 והפלאפון

הורדת משחק ל360, תוכל לשחק בו במחשב וגם מול חברים בפלטפורמות שונות (מחשב מול 360) סרטים הכל ישתוף בין השלושה

האכזבה היחידה, לא נחשף המחיר של תוסף הHD DVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הזמן GTA4

פחות מענין אותי מה שמענין אותי זה המחיר של הWII והמישחקים ואיזה עוד מישחקים הם יחשפו

אני עוד לא ראיתי את המיצגג של אז בינתים

נינטנדו הצלחה

סוני כישלון

בנוגע לXBOX360 אני מעריך שיהיה לו לינופ חזק השנה וביגלל המחיר של הPS3 והעובדה שהPS3 מבחינת מישחקים שעוצגו(99% סירטונים)

לא יהיה מוכן להשקה ב2006

יש למיקרוסופט סיבה לישמוח

בנוגע לנינטנדו הם שיחקו אותה בגדול ואפילו המישחק טניס האידיוטי-(ואני שחקן טניס חובב)

ניראה מאוד כיפי בשימוש בידית

טוב לילה טוב ומחר אני יצפה במצגת של ויתן את דעתי הסופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה נראה כרגע אז יוצאת עם ידה על העליונה מהתערוכה השנה, לפחות במה שקשור למצגות.

נינטנדו גם נתנה מצגת לא רעה, נראה כאילו ממש כיף להשתמש בבקר משחק הזה(מן הסתם שיראה ככה במצגת שלהם) ויש כמה כותרים מעניינים שיצאו לWII, לדעתי את שלהם הם עשו, ולבטח הם ישיגו את קהל היעד שלהם, בוודאי עם זלדה חדש.

סוני אוי סוני, מצגת משעממת, ארוכה מדי, ולא חושפת שום דבר מרעיש(איזה יופי העתקתם שלט של :-\) יש משחקים מעניינים אבל רובם נראים בשלבי לא מתקדמים והם נראים בסרטונים מרונדרים מראש, המשחקים שכן הוצגו בזמן אמת לא השאירו עלי רושם מיוחד.

כל שניתן עכשיו הוא לקוות לעוד חדשות מהתערוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אבל שהוא קיעקע GTA4 על היד רק בשביל משהו כמו "המשחק יצא באותו יום כמו לפס3"

מצחיק אבל שהוא ירד על , כשהוא אמר "חלק הולכים עם ברווזי גומי... וחלק עושים קעקועים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי דווקא נתנה את האירוע הכי טוב.

כי ת'כלס הם נתנו לכולם מה שכולם רצו, את מאריו 128, את הזלדה החדש, רד סטיל, מטרויד פריים...

וכמובן שאת רג'י D:

כרגע הקונסולה שהכי קורצת לי היא הwii, גם המחיר שלה יהיה הרבה יותר נמוך, ועם כזאת כמות של משחקי השקה כ"כ מבטיחים, ממש קשה לא לראות את הכדאיות בקניה של הקונסולה הזו.

ועוד בהתחלה כולם הניחו שיהיו לwii חיים מאוד קשים, אבל כרגע, העתיד שלה נראה וורוד.

החסרון היחיד שלה הוא השם שלה.

אהה... והגרפיקה... אבל לעזאזל, זלדה נראה מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שרוצים ולא היו שום דבר חדשני ומעניין, אפילו לא מחיר (שאני די חושש, למה לא להכריז על המחיר? הוא יהיה גבוה ממה שאנחנו חושבים?)

מיקרוסופט הפתיעו, והציגו חזון שלאחרים אין

עם כל החדשנות של וחיישני התנועה שכולם נתפסו בהייפ שלהם פתאום, העתיד הוא חזון האינטרנט המשולב של מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיגארו אמר שהמחיר של הקונסולה יהיה מאוד זול ביחס לבוקס ולps (אפילו מכונית זולה ביחס לps3).

לדעתי, לפחות כרגע השלט של הwii לא יצור שום מהפכה.

רק יגרום למשחקים ליהיות הרבה-הרבה יותר ריאליסטיים.

אישית הייתי מעדיף לראות את פיתוח השלט ביחד עם מפרט יותר חזק לקונסולה, כי אם כבר הופכים את המשחקים להרבה יותר ריאליסטיים, אז צריך גם גרפיקה יותר אמיתית.

החזון של הוא באמת מגניב, אבל תזכור שזה חזון שכבר קיים שנים.

עוד בבועת הdotCom שהייתה לפני כמה שנים דובר המון על שילוב בין הטלוויזיה-האינטרנט-המשחקים-והתקשורת האלחוטית.

זה לא משהו חדש, הם רק העירו את הרעיון הזה.

לדעתי, אם השלט של הwii יהיה באמת מוצלח בדור הזה של הקונסולות, אני רואה איך וסוני מעתיקים אותו (כמו שבזמנו העתיקו את האנלוג-סטיק מנינטנדו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאגה קלה, לא יותר, אני יודע שהיא תהיה זולה

ריאליסטים זה גרוע, כמו שאמרתי בת'רד אחר אנחנו לא אמני נינג'ה או שחקני טניס או ואטאוור

יש כמה דברים נחמדים, בעיקר ממבט ראשון או הקטע עם הקשת של לינק, אבל קטע החרבות ברד סטיל היה גרוע.. (דוגמא לאיך עושים קרב פנים טוב בקונסולות-קונדמד קרימנל אוריג'ין)

החזון היה קיים, אבל עכשיו יש את הטכנולוגיה, הראו הדגמה אמיתית של 360 ששולח IM לחבר בויסטה ושניהם מצטרפים יחד ומשחקים, או שיר שהורדת ל360 וזמין בפלאפון שלך. זו הייתה הדגמה, לא אנימציה, לא תרשים, זה עובד

זה מהפכני לפחות ברמה של השלט של נינטנדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אני לא מבין מה מהפכני בזה.

הרי כבר קודם יכולתי לבצע את זה.

בלי הקונסולה.

בזה כבר הבלותוט' והwifi עזרו לי.

כבר מזמן חבר שלי שולט בהורדות של הeumle שלו כשהוא לא בבית ע"י תוכנה שהוא התקין במכשיר הסלולרי שלו.

ואני כבר הרבה זמן מעביר קבצים בין המחשב שלי לסלולרי ע"י בלותוט'.

ות'אמת, גם לשלוח הודעות מקונסולה למחשב זו לא בעיה, הרי שניהם עובדים על אותם פרוטוקולים, אזי רק צריך תוכנה שתיהיה בשני המכשירים. אותו עקרון עם העברת השירים לסלולרי, כל עוד יש דרך לתקשר בין השניים (wifi, בלותוט', או אפילו IR), זו לא בעיה ליצור דבר כזה, הרי קשר בין השניים כבר קיים, רק צריך להכין תוכנה שתעביר את המידע.

אני לא אומר שהשלט של הוא מהפכני, הרי הטכנולוגיה הייתה קיימת ממזמן, וגם השתמשו בה (אומנם לא אנשים פרטיים, אבל בבתי חולים, אוניברסיטאות... כן). הדבר המהפכני ביותר שהשלט הזה יתן לקונסולות, הוא שכעת האויבים במשחקי קונסולות לא יגיעו כ"כ לאט לתוך המסך, כדי לאפשר לשחק להגיע עם הכוונת לאיזור (בעיה שתמיד הייתה עם השלטים של הקונוסולות, תראה מה קרה בהיילו, כשהוא עבר למחשב, אז התלוננו על כך שהמשחק קל מידי), כי בעזרת השלט, אפשר להגיע לכל חלקי המסך במהירות, כמו עם עכבר.

עוד תוספת אחת תיהיה האפשרות להכניס משחקי אסטרטגיה לקונסולות, עם שליטה דמויית עכבר ע"י השלט.

אין שום דבר מהפכני כרגע בe3, ואני בספק שיהיה. לעזאזל, אפילו spore לא כ"כ מהפכני, הוא רק מקיף הרבה מאוד סגנונות משחק.

כל עוד אני לא רואה משחק שבאמת משנה משהו בעולם משחקי המחשב, כמו שbattlezone שינה את משחקי האסטרטגיה בזמנו (חבל שמפתחים של חברות אחרות לא ניסו גם ליצור משחקי אסטרטגיה דומים, ונשארו דווקא עם הנקודת מבט האיזומטרית, והשליטה הרגילה ביחידות), אז אני לא יוצא מרוצה מהתערוכה הזו.

בקשר לשליטה עם השלט של .

יוביסופט נתנו לכותבים של ign לשחק קצת בשלבי אימונים של רד סטיל, ולפי מה שהם אומרים, חוץ מכמה בעיות סנסטיביטי (שיוביסופט אמרו להם שהם משחקים עם העיניין, כדי לראות עד כמה כדאי שהשלט יהיה רגיש), השליטה ממש כיפית. והם אפילו תיארו שם את השליטה בחרב. כנס לאתר ותקרא, זו אחת מהכתבות המרכזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...