האם אתם לא משתמשים בווארז - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם לא משתמשים בווארז

harel86

האם אתם לא משתמשים בווארז  

422 הצבעות

1. 1. האם אתם לא משתמשים בווארז

• כן אנחנו לא משתמשים
    • כן אנחנו משתמשים

Recommended Posts

אני היתי גונב אם היו מביאים את המפתחות + היו אומרים לי שהסיכויים שיתפסו אותי הם אפפסיים לגמרי !!!

ונמאס עם הדוגמאות הסתמיות האלה של גניבת מכונית !!! זה לא ותו דבר תתחיל לקלוט את זה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נגיד ויש לי 10 משחקים ממש טובים מאלה שעולים 200 ש''ח אז אני אבזבז 2,000 ש''ח במקום זה אני אשלם לאינטרנט 200 בחודש שיהיה לי

לפחות 5 משחקים חדשים שאין אותם בארץ וישחק בכיף. את שאר הכסף אני ארכוש איתו כרטיס מסך או .

ויש לי בבית משחקים ששוים בערך 5,000 :o :o :o :o.

רגע שאני אבין זו תשובה לשאלה שלי ??? ??? ???

אם כן אז לא הבנתי מה הקשר לצירוף O\C ???

ןאיך הכל מתקשר לנושא "וורז" ו "הורדת משחקים או שירים מקזה" ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני רואה כאלה שטויות עפות פה בת'רד משתמשמים חסרי מושג..זה מצחיק.

תבינו, גניבת מכונית או כול רכוש אחר שווה לגניבת תוכנה או כול קניין רוחני(אני לא סגור על השם המדויק).

HWzone איננו מעודד עסיקה בדברים לא חוקיים.

כמו שאנחנו לא אומרים לאנשים לגנוב או מעודדים אנשים לגנוב חומרה, אנו גם מעודדים גניבת תוכנה.

בקאזה מופצים לרוב קבצים לא חוקיים, ואני מנחש ש90% מההורדות והשליחות שם הן של קבצים לא חוקיים, היתר בטח פורנוגרפיה.

הכלי עצמו(ע"ע קאזה) חוקי.

כמו שצורבים הם חוקיים, וכך גם מכשירי וידיאו וטייפים למיניהם.

המצב פשוט לחלוטין.

ולא די בכך שזה לא חוקי, אלא גם מושך קהילה מגעילה, שאף אחד לא רוצה לדבר איתה ושלא יכולה לנהל דיונים רציניים על נושא מוסיים כמו שדן אמר.

בנוגע להאשמה שבה מנהלי האתר משתמשים בווארז, בין אם אנחנו משתמשים או לא, אנחנו לא גוררים את זה לתחומי האתר.

יש הבדל בין שימוש פרטי, שלא מפיץ וכו', לבין פירסום באתר עם מאות מבקרים ביום.

ד"א, OC הוא חוקי לחלוטין.

נכון שהוא מסיר את האחריות, אך גם עידכון FirmWare במקרים מסויימים מסיר אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאם ישרף לך המעבד קתוצאה מ O/C אתה תבוא לחנות ותגיד ששרפתה אותו עם ה O/C המתורף ושעכשיו עליך לקנות אחד חדש כי כשעושים O/C נגמרת האחריות .... ::) זה נשמע יפה רק בדיבורים .... וגם יש אנשים שלא מביאים את דעותיהם יפה לגבי ה O/C כגון :

"קנה איזו דלתה רצחנית תקע אותה על היטסינק רצחני ותקרא את האמא של המעבד ב O/C" :P זה ממש נשמע לי כמו שיחה מקצועית על רמה גבוהה!!!

אני לא מכליל את כולם ... כך גם אי אפשר להכלל את כל האנשים שמשתמשים ב WAREZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאם ישרף לך המעבד קתוצאה מ O/C אתה תבוא לחנות ותגיד ששרפתה אותו עם ה O/C המתורף ושעכשיו עליך לקנות אחד חדש כי כשעושים O/C נגמרת האחריות .... ::) זה נשמע יפה רק בדיבורים .... וגם יש אנשים שלא מביאים את דעותיהם יפה לגבי ה O/C כגון :

"קנה איזו דלתה רצחנית תקע אותה על היטסינק רצחני ותקרא את האמא של המעבד ב O/C" :P זה ממש נשמע לי כמו שיחה מקצועית על רמה גבוהה!!!

אני לא מכליל את כולם ... כך גם אי אפשר להכלל את כל האנשים שמשתמשים ב WAREZ...

:bash:

1. לשקר למוכר בכדי לקבל אחריות.. לצערך זה חוקי, .. אין חוק לדעתי שמחייב אותך לדבור אמת והשופט אם בכלל המוכר הלוקה בשכל יקח עניין כזה לבית משפט הוא יגיד למוכר שזאת בעיה שלו שהוא לא טרח לוודאות דרכים ויפסוק עליו לשלם את הוצאות המשפט שלך אם זאת במידה ואת תעסוק בשימוש והחלפת ווארז שזה הפרה בוטה של זכויות יוצרים סביר להניח שבזמנים אלו יטפלו בך היטב תלוי בהיקף ההתעסקות.

פה הכוונה אלינו HWzone, שכביכול אנשים פה רוצים שנאפשר ווארז ונתן בית מחסה לפליטי רוטר.. ובבית המשפט נעמוד אנחנו על דוכן האשמים.

לכן אין על כך לדעתי דיון עקרוני או ויכוח כל שהוא, אנחנו גם לא צריכים להביע דעה חיובית (וגם שלילית..) לגיב הנושא אלא פשוט לקיים את החוקים במדינת , מדינת חוק, בכדי שנוכל לקיים את המטרה המרכזית ולקדם את הנושא בוא עוסק האתר.

נ.ב הציטוט שלך הוא דוגמא בסיסית לשיחות בשפת סלנג בנושא , זה לא משנה את רמת הנושא המדובר.

O/c הינו חוקי וגניבה לא, מה שקובע את רמת האנשים כנראה/ייתכן שמתעסקים בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שתרשו לתת לינקים ודברים כאלה .... אבל אתם בלי הפסקה אומרים שאסור להשתמש בווארז (עובדה לתגובה שלילית לגבי ווארז) שאני יודע ש 1000000000000000000% אתם בעצמכם משתמשים בזה וכל פעם נוגדים למה שאתם עצמכם אומרים זה קצת משונה ....

אתה פשוט אידיוט.

איך בכלל נכנס פה אני עדיין לא קולט את האמת... מה הקשר בין זה לזה?! זה כמו הקשר שיש בין מחט לתחת.

מישה שמתי לב מזמן שאתה אוהב להתנפל על אנשים כי אתה חושב שאתה הכי חכם בבקשה ממך תרגיעה !!!! ואם אתה לא קולט שאתה/מישהו פוגע ביוצרים של החומרה כאשר אתה שורף את החומרה ולא היא נשרפת לבד אז אם אתה לא קולט את זה !!! אז האידיוט היחיד פה זה אתה ואני לא רוצה להמשיך את הויכוח על כי אין לי כוח לכתוב דברים פילוסופיים :P

ועל תתלהב שאף אחד פה לא יכול להביא לך מכות .... ;D בקיצה שמור על הפה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...