למה הוא לא מזהה לי את ההארד דיסק של ה-60 GB? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הוא לא מזהה לי את ההארד דיסק של ה-60 GB?

idow

Recommended Posts

אני צריך את הדגם המדויק, לדוגמא אצלי הדגם של הלוח הוא CUSL2-C ואני מניח שגם שלך הוא מדגם דומה. המעבד שלך הוא P3 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורה להיות לך בדיסק הדריברים שקיבלת עם הלוח תוכנה הנקראת update אשר מוצאת לך ומורידה אוטומאטי את העדכון הכי מתאים והכי חדש ללוח שלך (הלינק לביוס באתר שלהם שבור). אם אתה לא מוצא את הדיסק אני בשמחה יכול לשלוח לך את ההתקנה של התוכנה, רק תפנה אלי במייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי של מי הלוח אם.

אצלי, למשל יש תוכנה שתומכת בהורדה ישירה מהרשת ועידכון ישיר. עבד לי מצויין, חוץ מפעם אחת, אבל אז הגירסא של ה

Bios

הייתה עקומה - אז הDual נכנס לפעולה.

יש לי GA-7VTX-H

ולעניין: גם לי היו בעיות של זיהוי בזמן האחרון משום מה, כלומר הוא לא זיהה את הגדול המלא משום מה. אני תמיד משתמש בFdisk של התקליטור של חלונות98. גם בחלוקה של חלונותXP הוא לא עזר לי הרבה. מה שעוד יותר מוזר הייתי מחלק, כיביכול, ל-100% ואז במידע הוא היה אומר לי שלא כל ה100% בשימוש. ככה שהייתי צריך לעשות פעם אחת ואז למחוק את החלוקה ולעשות עוד פעם.

הא ויש לי גם משהו מוזר: יש לי 2 . אחד 80ג'יגה ואחד 40ג'יגה. את ה80ג'יגה הוא בפועל עכשיו 75(מוזר) ובביוס הוא מזהה אותו כ65 משהו מה.

יש לי ביוס מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בכשל אפשרי שבאמצע הריצה של התוכנה תחטוף הודעה של "פעולה לא חוקית", ואז נתקעת.

אין כל קשר לטיב הלוח, פשוט לא עושים כאלה דברים דרך חלונות, כלל ברזל.

זה סיכון גבוה מדי... השתמשתי בעבר ב Update עד שלמזלי, עם סיום הטעינת הביוס החדש לשבב, קפצה הודעה של פעולה לא חוקית והתוכנה נסגרה.

אם זה היה קורה באמצע תהליך ה Flash, סביר להניח שהלוח היה צריך לבלות כמה ימים במעבדה לצריבת הביוס מחדש.

בנוסף, באמצעות ה Aflash בדוס, ניתן לחזור שוב ושוב על הפעולה עם קבצי הביוס השונים שהורדת במידה ועדכון הביוס האחרון נכשל.

עם ה Update של אזוס, לא ניתן לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...