בעיה במשחקי רשת - לאגים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במשחקי רשת - לאגים

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי 1.5 מגה , adsl ספק נטויז'ן ..

אני משחק הרבה במשחקי , כמו: sof 2 \ far cry\cs

עד עכשיו המשחקים עבדו מעולה עם פינגים נמוכים בלי לאגים , לפני שבוע אחותי קנתה אז עשינו בבית רשת אלחוטית , מאז יש לי מלא לאגים במשחק , הפינגים שלי ניראה לי בסדר דיי נמוכים 16-33 לא יותר , המשחק עובד חלק יש לי מחשב חזק יחסית למשחקים , ויש לי פינגים נמוכים , אבל יש לי לאגים שאני מנסה להחליף ואחרי כמה זמן זה נקלט לא ישר וכל מני כאלה דברים.זה לא בעיה בשרת שאלתי את האנשים שמשחקים איתי ולהם לא היה לאגים...זה יכול ליהיות בגלל הרשת??? אחותי לא מורידה דברים , היא סתם על האי סי קיו ועל האינרטנט , אבל מאז יש לי לאגים אז זה יכול ליהיות קשור לרשת?? אם כן כדאי אולי לעלות את האינטרנט ל2.5 מגה עם 150 קצב העלאה?? שווה? זה הבדל מאינטרנט 1.5 עם קצב העלאה 96? לא יהיו לי כבר לאגים וזה?

נ.ב: עשיתי סריקת , תוכנות ריגול , ספאם הכל , המחשב שלי נקי אז זה לא קשור לבעיה כלשהי כזאת..

תגובות בבקשה..

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי אחי.. שהמחשב שלה מכובה אין לי בכלל לאגים , אולי פעם בבבבההההה לאג פה לאג שם , אבל זה ניראה לי נורמאלי..

שהיא מחוברת למרות שהיא לא מורידה ולא מתעסקת יותר מדיי עם האינרטננט רק על האקספלורר ואי סי קיו וכאלה , עדיין יש לי פינגים נמוכים אבל יש לי לאגים בעוד שלכל מי שמשחק איתי בשרת אין לאגים.. משהו יודע מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר שעשיתם רשת אלחוטית, זה אומר שגם אתה מחובר אלחוטית עכשיו? מה בדיוק התצורה שלך?

וICQ זה מספיק כדי לדפוק משחק רשת. אתה חייב ששום דבר אחר לא יעבוד ברשת, אפילו לא דפדפן ובמיוחד ברשת אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך?

יש נתבים שאפשר לתת עדיפות למחשב שלך על ידי ניתנת עדיפות לפורט שבו מחובר הכבל של המחשב שלך.

אם היא עובדת רק עם הICQ וIE סגור את שאר הפורטים תראה מה הולך.

אתה יכול לנסות גם לעדכן את הFirmware לנתב אולי יש איזה באג או משהו. וכמובן יש עידכונים שנותנים עוד אפשרויות.

העלתי דוגמא שתראה איך זה ניראה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...