המלצה לרכישת מצלמה דיגיטלית בין 1000 ל 2000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישת מצלמה דיגיטלית בין 1000 ל 2000 ש"ח

sdfzxc

Recommended Posts

שלום, אני מחפשת מצלמה דיגיטלית, בתחום של בין 1000 ל 2000 שקל. אני לא מבינה יותר בתחום, אך אשמח לקבל המלצות לדגמים מ"בית טוב", כשחשוב לי למשל שיהיה זמני תגובה מהירים (יחסית) בין צילום לצילום. שיהיה יכולת לצלם גם באופן בסיסי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היית רוצה שיהיה במצלמה? מה את חושבת שתצלמי יותר? חשוב לך גודל? "זום" גדול?

קחי לתשומת ליבך שלרכוש מצלמה זה לא מספיק, יש להוסיף כרטיס וכן מטען+סוללות נטענות כיוון שסוללות רגילות לא מחזיקות את המצלמות הדיגיטליות למשך זמן רב.

ההמלצה הבסיסית לדעתי להתחיל איתה זו ה-Canon A610 שמתהדרת בהמון אפשרויות, איכות ומחיר זול יחסית למה שהיא מציעה.

המלצה - להריץ חיפוש בפורום ולעבור על העמודים האחרונים, היו מספר דיונים דומים שיספקו תשובה לשאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבי ל-Chevy

לי יש את ה-610 ובאמת יש לה המון אפשרויות והאיכות פשוט מצוינת...

בגלל המחיר הזול שלה את יכולה לקנות גם כרטיס גדול וכל מיני אביזרים נוספים ועדיין להישאר בתקציב.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על הפוג'י F11.

טווח דינמי הכי גדול במצלמה שאינה מקצועית, יכולת איזו מדהימה והיום ניתן להשיג אותה במסגרת התקציב שלך.

אני דווקא לא הייתי "נשאב" לקנון כמו כולם.

לפנטקס יש מצלמות מעולות עם צבעים מרהיבים יותר משל קנון במחירים זולים יותר.

אל תהיי עז כמו כולם אחרי קנון. המצלמות שלהם טובות אבל בדיוק כמו "מזדה" ממוצעות, לא מבריקות בשום דבר לא נכשלות בשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת רזולוציה וחוסר רעש ה-F11 נותנת איכות תמונה פנטסטית, אבל דווקא הטווח הדינמי שלה לא משהו. זאת אחת התלונות העקריות של אנשים שקנו אתה המצלמה (ראה דיונים רבים בנושא בפורום של dpreview.com).

זה כמובן לא היה מונע ממני להעדיף אותה על ה-S2 :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעדיף את ה-F11 על ה-S2?

אני אעדיף את ה-F11 מהסיבות הבאות:

1. ISO גבוה (1600 מול 400).

2. איכות תמונה טובה יותר.

3. גודל קומפקטי הרבה יותר שהופך אותה למצלמה שאפשר לקחת בלי בעיה לכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לציין את היתרונות של ה-S2 על ה-F11?

עריכה:

אני שואל כי יש לי עדיין התלבטות בין ה-S5600/S2/A610/F11, ולמרות כל הדיונים שפתחתי וקראתי בנושא עדיין לא סגור על אחת מהן!

הזום מאוד חשוב לי, אבל גם רוחב העדשה. ואין בין ארבעתם שמספקת זום ארוך ועדשה רחבה בו זמנית!

יש את ה-S9000, שמספקת את שני הדברים, אבל אז העסק מתחיל להיות יקר מדי :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול גם לציין את היתרונות של ה-S2 על ה-F11?

אין ל-S2 שום יתרון שבאמת משמעותי בעיני, להוציא אולי את המסך המסתובב (אבל אני באופן אישי לא אוהב מסך מסתובב עם ציר צידי, ככה שזה לא אובדן גדול). העדשה הארוכה יכולה להיות נחמדה במצבים מסויימים, אבל אין לי בעייה לוותר עליה. הייתי הרבה יותר שמח לקבל עוד כמה מילימטרים בצד הרחב מאשר עוד כמה מאות מילימטרים בצד הארוך.

אני שואל כי יש לי עדיין התלבטות בין ה-S5600/S2/A610/F11, ולמרות כל הדיונים שפתחתי וקראתי בנושא עדיין לא סגור על אחת מהן!

הזום מאוד חשוב לי, אבל גם רוחב העדשה.

אם הזום הארוך מאוד חשוב לך (ואני לא ממש מזדהה עם זה), אז זה מוריד את ה-A610 וה-F11 מהרשימה.

ואין בין ארבעתם שמספקת זום ארוך ועדשה רחבה בו זמנית!

יש את ה-S9000, שמספקת את שני הדברים, אבל אז העסק מתחיל להיות יקר מדי :-/

אתה יכול להביא Ricoh Caplio R4 מ-eBay (כ-2000 ש"ח כולל משלוח לארץ ומע"מ). הנה לינק למכירה כזו. יש לה עדשת 28-200 והיא נכנסת לכיס, אבל זה אומר שאם תצטרך שירות תצטרך לשלוח אותה לגרמניה. באופן אישי, זאת המצלמה שהייתי קונה אם הייתי מעוניין היום לקנות קומפקטית, אבל האולימפוס C5060 שלי כוללת עדשה רחבה ומספקת אותי בסה"כ, אז אני אצטרך לחכות עם הקנייה הזו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...