אחמדי-נג'אד-היטלר הבא? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחמדי-נג'אד-היטלר הבא?

lmlm

Recommended Posts

ישראל לא תעשה כלום.

בוש יטפל ב3 שנים שנשארו לו באירן ולא יהיה להם אטום.

אחמדי הזה אידיוט, אם הוא היה עושה הכול בשקט היה לו אטום, הוא מתגרה בכל העולם ובגלל זה בוש יטפל בו.

הבעיה היא שעוד 3 שנים בטח בארה"ב יעלו הדמוקרטים ויפלו הרפובליקנים בגלל עירק ואז תאכל אותה!

כל עוד הרפובליקנים בשלטון ואחמדי אידיוט אני לא דואג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איראן מתוכחמים: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3245116,00.html

במאמץ אחרון למנוע את ההליך מציעה היום איראן עיסקה: בטלו את הדיון במועצת הביטחון - ונאפשר בדיקות פתע של פקחים במתקני הגרעין. על הפסקת העשרת האורניום, עם זאת, אין מה לדבר. נשיא איראן: לא ננהל עם איש מו"מ על הזכות לטכנולוגיה גרעינית

בוש לא יכול לתקוף את איראן בלי שסין או רוסיה יסכימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש לא יכול לתקוף את איראן בלי שסין או רוסיה יסכימו.

רוצה לראות שכן? :smile1:

בריטניה יכלה לעמוד מספיק זמן לבד מול הגרמנים- מספיק זמן כדי שרוסיה תיכנס לברלין. זה לא שהעזרה של ארה"ב הייתה משמעותית עד כדי כך... כמה עשרות בודדות של אחוזים מההספקה השוטפת שלהם...

באמת שכדי שתשב על ספרי ההיסטוריה :screwy:

בלי ארה"ב כנראה לא הייתה קיים היום :nixweiss: כי פשוט הגרמנים היו משמידים הכל, הצבא הרוסיה היה מאוד חלש והגיע לברלין בזכות ארה"ב ובעלות הברית שלחצו על הציר הגרמני מכל החזיתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולנושא: (אני יותר לא מתווכח על עובדות היסטוריות...)מסכים, רק הבעייה היא שאסור להגיע למצב שבו הם מעשירים אורניום. ברגע שזה קורה, שום דבר כבר לא יעזור.

ומי יודע מתי הם יתחילו עם זה? כל מהלכים שאתה רוצה לעשות חייבים להתבצע לפני תחילת ההעשרה, אחרת זה יהייה מאוחר מידי...

בוקר טוב... אחמדינגאד כבר הודיע שהם העשירו אורניום ברמה המספיקה להפקת אנרגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, we are dead.

סתם... אני לא מאמין לזה, וזה לא אומר שהם העשירו מספיק לפצצה, בגלל זה צריך להתקיף אותם עכשו לפני שזה יהייה מאוחר מידי.

ומה עם השיאהבים שיגיעו לתל אביב חצי שעה אח"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, we are dead.

סתם... אני לא מאמין לזה, וזה לא אומר שהם העשירו מספיק לפצצה, בגלל זה צריך להתקיף אותם עכשו לפני שזה יהייה מאוחר מידי.

לא זה לא אומר את זה...

אורניום מורכב משני סוגי איזוטופים כשאחד מהם מהווה אחוז נמוך (0.7) באורניום טבעי.

רק האיזוטופ הקיים באחוזים נמוכים משתתף בתהליך הביקוע הגרעיני. על מנת לבקע אורניום ליצור אנרגיה יש להעשיר אותו

באיזוטופ הזה:

בגלל הבדלים במסה בין האיזוטופים הכוח הצנטרפוגלי המופעל בצנטרפוגות מדויקות יכול להפריד אותם ולשמש להגלת אחוז

האיזוטופ הנדרש באורניום (מה שנקרה "העשרה").

אורניום היכול לשמש בביקוע פצצה גרעינית צריך להיות הרבה יותר "מועשר" מאורניום ליצור אנרגיה גרעינית.

אורניום ליצור אנרגיה בד"כ מועשר ברמה של 5-7% אורניום ליצור גרעיני צריך להיות מועשר ברמה של לפחות90%.

לכן יש עוד זמן... מספר שנים.

זה כבר ברור הרבה זמן שהאירנים מעשירים אורניום בכמיות קטנות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא אומר את זה...

אורניום מורכב משני סוגי איזוטופים כשאחד מהם קיים באחוזים נמוכים מאוד (0 נקודה משהו) באורניום טבעי.

רק הקיים הקיים באחוזים נמוכים משתתף בתהליך הביקוע הגרעיני. על מנת לבקע אורניום ליצור אנרגיה יש להעשיר אותו

באיזוטופ הזה:

בגלל הבדלים במסה בין האיזוטופים הכוח הצנטרפוגלי המופעל בצנטרפוגות מדויקות יכול להפריד אותם ולשמש להגלת אחוז

האיזוטופ הנדרש באורניום (מה שנקרה "העשרה").

אורניום היכול לשמש בביקוע פצצה גרעינית צריך להיות הרבה יותר "מועשר" מאורניום ליצור אנרגיה גרעינית.

לכן יש עוד זמן... מספר שנים.

זה כבר ברור הרבה זמן שהאירנים מעשירים אורניום בכמיות קטנות מאוד.

את זה אני יודע... מה שאני מנסה מהסביר זה שאתה לא יודע בדיוק כמה הם העשירו. יכול להיות שיש להם כבר היום חצי כמות (או יותר) לפצצה. וגם אם לא, אתה מוכן לקחת את הסיכון?

מה עשו לך הת"אביבים? מה יש לך אתה מלא שנאה לכל העולם המערבי? :screwy:

שונא את העיר... כל הזיהום והבטון במקום קצת ירוק... מה יש לך אתה ממני :s07::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, we are dead.

כדאי להאמין, הוא לא ישקר.

יש לי גם תחושה שאיראן כבר התחילה את הפיתוח הגרעיני לפני הרבה זמן ולא ידענו ,ורק עכשיו זה התפרסם (בשנתיים האלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...