לא מצליח לאחות את אחד הכוננים הקשיחים. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לאחות את אחד הכוננים הקשיחים.

hd500

Recommended Posts

שלום

אני לא מצליח לאחות את הכונן קשיח(D), אפילו גם לא לנתח!

את C וE הוא מנתח/מאחה ללא בעיה, אך כשאני מנסה לעשות ניתוח לD דרך האיחוי של הוואינדוס, הוא כותב לי את הדבר הבא:

dsgdf5ng.jpg

למי שלא רואה את התמונה, הנה לינק:

http://img82.imageshack.us/my.php?image=dsgdf5ng.jpg

אוקי. עכשיו יש להזכיר שעשיתי התחל, הפעלה, ורשמתי את הפקודה CHKDSK /F, זה נכנס לדוס, שאל Y/N, נתתי לו Y, הריץ שניה משהו, ונסגר החלון.

הפעלתי מחדש את המחשב, ולא עזר! גם ניסתי CHKDSK : D /F. או משהו בסגנון.

ואין, פשוט לא עוזר!

אני לא מבין מאיפה זה נחת עליי, אבל לפני הפירמוט האחרון שעשיתי כל המחשב התחרבש לעזעזאל הכל ממש נדפק, כל המערכת הפעלה, לא הייתה גישה להיכנס לD בכלל.

מה נדפק פה?!

ולא, אין קשר לזה שהוואינדוס אומר שצריך לפחות 15% בשביל לאחות את הדיסק הקשיח, זאת תופעה אחרת, ובתופעה הזאת אף פעם לא נתקלתי.

יש להזכיר שתמיד שהמחשב עולה, עוד קצת לפני הוואינדוס, מופיעה כזה חלון תכלת של הוואינדוס גם(אם אתם מבינים למה אני מתכוון) ומריץ דברים על D, ולפעמים גם על C.

אגב, יש להזכיר שניסתי גם לעשות בדיקת שגיאות על D, ולאחר מכן זה גם לא עזר. (מה שהוא ניסה לתקן, אם הוא הצליח בכלל, אולי סקטור פגום או משהו חשבתי, לא יודע.)

יש להזכיר שאני עובד עם מערכת הפעלה WIN PRO SP2.

בקיצור, מה עושים לעזעזאל בשביל לפתור את הבעיה שאוכל לאחות את הכונן קשיח D, ואולי תסתדר לי הבעייה עם זה שלפני שהמערכת הפעלה עולה, ויש לי את הדבר הזה המעצבן הזה שסורק 1 מתוך שלושה שלבים, וזה לוקח די הרבה זמן.

להשתמש בתוכנה? עוד לא ניסיתי, אבל אשמח קודם לתקן את זה בוואינדוס, אח''כ לנסות לאחות עם דיסק קשיח.

ואם זה לא קשור לפה, אז להעביר לפורום המתאים.

תודה מראש לכל עוזר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קשר ישיר לכך

האיחוי הוא הרי העתקת קבצים מימקום אחד למקום אחר בדיסק

ולך נישאר רק 10% מתוך 150 גיג יש לך בטח שםאיך הוא יוכל להעביר אם בברוטו יש לו את השטח הזה אבל זה מפוזר

הבעיה שדיסקים או מחיצות כה גדולות אין לאן לגבות וגם לצרוב זה פרויקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קשר ישיר לכך

האיחוי הוא הרי העתקת קבצים מימקום אחד למקום אחר בדיסק

ולך נישאר רק 10% מתוך 150 גיג יש לך בטח שםאיך הוא יוכל להעביר אם בברוטו יש לו את השטח הזה אבל זה מפוזר

הבעיה שדיסקים או מחיצות כה גדולות אין לאן לגבות וגם לצרוב זה פרויקט

אין קשר. לא סתם אמרתי, אני יודע מה אני אומר.

אם זה היה קשור, הוא היה אומר לי בפירוש: "לא ניתן לאחות דיסק קשיח זה, צריך 15% לפחות, זה מסוכן, האם ברצונך להמשיך?"

או משהו כזה. זה קרה לי כמה פעמים, אני זוכר את זה, ולא, זה לא זה!

וזה לא 150 ג'יגה, זה 160 ג'יגה. (גודל כללי)

lordgod - ניסתי עכשיו שוב את הפקודה chkdsk, אין. זה לא עזר. (אגב מה שזה הריץ עכשיו בדוס , זה בידיוק מה שהוא עושה שכל הזמן המחשב עולה..)

אתה אומר לעשות איחוי עם תוכנה אחרת?

אוקי, ניסתי,ניסתי עם Diskeeper 10, לא עוזר, לא מצליח גם לא לנתח.

הוא כותב לי אותו דבר, תראה בעצמך:

gfgdf8uf.jpg

ואם לא רואים את התמונה, אז הנה לינק:

http://img100.imageshack.us/my.php?image=gfgdf8uf.jpg

מה עושים ??? ??? :( :(

תודה מראש לכל עוזר, אשמח בדחיפות לפיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd500, כאשר יש שגיאות בטבלת קבצים\מחיצה שום מאחה דיסק לא יאחה לך, וזה מה שכל התוכנות אומרות לך, להריץ סריקת דיסק (chdsk)... קשה להבין את זה?

קשה לך להבין שהרצתי 100 פעם את זה, ועשיתי ריסטים, וזה לא עוזר?

קשה לך לקרוא ולהבין את זה?

הוצאת את עצמך אידיוט.

חבל שהגבת בכלל, אני מעדיף לחסוך תגובות טיפשיות, ציניות כאלה, שמנסות להוציא מישהו סתום, שאותו אחד שמגיב(שזה אתה פה במקרה שלנו) לא קורא הכל, ומנסה להוציא את אותו אחד טמבל, אבל הוא בעצמו יוצא טמבל.

ברכותיי.

lordgod- יש לי את ההתקנה של התוכנה איפשהו, תוכנה באמת מעולה, אני אנסה יותר מאוחר אותה, אבל קודם לפני אריץ ואנסה שוב את הפקודה chkdsk, ארסטט, ואעדכן, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...