Netlimiter ו תוכנות אנלוגיות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netlimiter ו תוכנות אנלוגיות

ferrari

Recommended Posts

אני משתמש בNETLIMITER כבר מספר שנים, התרגלתי לתוכנה ואני מאוד מרוצה ממנה,

אבל, וזה אבל גדול מאוד. - עד היום השתמשתי בגרסה 1.30 של התוכנה, והכל היה בסדר, עד שהחלפתי את תוכנה האבטחה שלי ל ZONE ALARM SECURTY SUITE

וחלק מאפשרויות התוכנה (ZONE ALARM) מבוטלות אצלי בגלל העובדה שאני משתמש ב NETLIMITER 1.30, ויש בין שתי התוכנות האלו איזו התנגשות. החלטתי לשדרג את הNETLIMITER לגרסה חדשה , בכדי למנוע את ההתנגשות הזו, ושידרגתי לגרסה החדשה ביותר של NETLIMITER, בעקבות כך, כל האפשרויות ב ZONE ALARM פועלות, אך מדי כמה שעות אני מקבל BSOD, כלומר המחשב נתקע ומופיע המסך הכחול והנורא מכל.

בעקבות שיטוטים רבים בגוגל הבנתי שזה (המסך הכחול) קשור לכל גרסאותיו של NETLIMITER חוץ מ 1.3 שבה השתמשתי קודם.

כעת אני בבעיה, אני חייב NETLIMITER במחשב, מצד שני, אני חייב את כל האפשרויות של ZONE ALARM, אולי מישהו כאן מכיר פתרון לבעיה שלי? לדוגמא תוכנה אלטרנטיבית ל NETLIMITER, שעובדת טוב? או גרסה אחרת של NETLIMITER? - אני מקווה שלא אצטרך להחליף את חבילת האבטחה שלי שעלתה לי שקניתי לא מזמן... וחבל לי על הכסף...... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא בטוח למה אני לא מקבל תשובות, האם אין תוכנות אנלוגיות לנטלימיטר? או שפשוט אף אחד לא יודע מה לעשות כי אף אחד לא נתקל בבעיה כמו שלי?

חבר'ה.. תעזרו לי... אם לא יודעים אז תגידו שלא יודעים... אל תשאירו אותי באויר... PLZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה משווה את נט לימיטר לזון אלארם ...

נט לימיטר הוא לא פיירוול...........

יש גרסאות שונות של NL הPRO הוא Personal Firewall

כל השאר הם רק לעיקוב תנועות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גרסאות שונות של NL הPRO הוא Personal Firewall

כל השאר הם רק לעיקוב תנועות באינטרנט.

אז מה שאתה מציע בכל אופן זה להשתמש בפיירוול הפנימי של NETLIMITER PRO בשילוב עם איזה אנטיוירוס קליל כמו NOD32, ותוכנה ייעודית ל SPAM

במקום חבילת אטחה כזו או אחרת?

חבל שכבר קניתי את ZA אם ככה........

ואגב... המסכים הכחולים שנגרמים כתוצאה מNETLIMITER 2 לא מפסיקים גם אם אני עושה הסרה של ZA, אני חייב פתרון,,, ואני עדיין לא רואה הצעות מעשיות...

מישהו? בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...