בעיות יציבות לא ברורות ברשת ביתית, צריך עזרה בבקשה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות יציבות לא ברורות ברשת ביתית, צריך עזרה בבקשה.

The-Fox

Recommended Posts

שלום חברים.

יש לי ראוטר של 3Com מדגם Office Connect, שמתחבר למודם כבלים, יש עוד מחשב שמתחבר אליו בצורה חוטית ועוד מחשב שמתחבר באלחוטי.

אני מחובר אל הראוטר בצורה חוטית, ע"י כבל שאני הכנתי, זה כבל Cat 5e FTP בוארך של 30 מטר ולא נראה לי שאמורה להיות בעיה עם זה.

עכשיו הבעיה היא כזאת: מידי פעם אני מקבל את הבועה הצהובה של הווינדוס שהכרטיס רשת "מנותק" לשניה או שתיים ואז זה חוזר חזרה.

שזה ממש מוזר, וזה גרם לי לעשות בדיקות אמינות לתקשורת: הרצתי Ping -t לראוטר וראיתי שאחת לכמה זמן ישנם Packetים אבודים, כלומר Request Timed out. בוא נאמר שמתוך 300 פקטים שנשלחים, 5 לא מגיעים. אבל זה לא קורה תמיד. זה קורה בצורה די רנדומלית כי גם קרו מקרים שפתאום היו 2 מצוך 3 פקטים שלא הגיעו.

חוץ מזה אני חווה אי יציבות ולפעמים איטיות ודברים בסגנון באינטרנט (וזה לעפמים ממש משגע אותי), מה שגורם לי לחשוב כבר הרבה זמן שמשהוא פה לא בסדר.

אני כרגע לא מצליח לעשות Upload לשום דבר כמעט כבר יומיים, וזה משגע אותי, לא ל ImageShack ולא ל . לכן אני לא יכול לצרף של הדפים עם ההגדרות שלהם, אז תשאלו ואני אהנה לכם.

תודה לכל מי שיעזור, זה ממש חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מדבר על המחשב שמחובר חוטית, שזה המחשב שלי ! (יש עוד 2, סה"כ 3 !)

הכל נראה בסדר אני יעשה עוד בדיקה ליתר ביטחון, אני חושב גם שאני ינסה ללחוץ שוב את הפלאגים של הכבל ליתר ביטחון.

גורמים מפריעים לא נראה לי שיש, אם אתה יכול להיות יותר ספציפים אז תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז החלטתי לרדת מהעץ ולעשות ווידוי באמת שהכבל שהכנתי תקין ב 1000000%.

א. מה שגיליתי זה שהכנתי כבל "עפ סכמה לא ברורה כל כך, אומנם בשתי הקצוות היה אותו הדבר, אבל עדיין אני חושב שדעיף לעבוד ע"פ סכמה מוגדרת מראש.

בקיצור עבדתי לפי המדריך הזה שהוא מאד ברור ומקצועי. אני הלכתי לי 568-B !

אני חושב שהפעם עשיתי את הכבל יותר טוב, מהסיבה הפשוטה שהפעם השקעתי יותר, למשל: חתכתי את הכבל רחוק יותר הפעם, סידרתי את הכבלים ואז שוב חתכתי לאורך המתאים כ ס"מ עד ס"מ וחצי ורק אז הכנסתי את הכבל טוב טוב וגם ווידאתי שכל הגידים מגיעים עד הסוף.

זה לקח לי קצת אבל נראה לי ששווה את המאמץ.

שורה תחתונה, חיברתי עכשיו, והכל רץ, האינטרנט טס לא כמו מקודם, אני כבר כמה דקות עם Ping -t ולא היה לי LOSS אחד אפילו !

אני ינסה לעשות UPLOAD לכל מיני דברים, ולראות אם זה נפתר.

כמו כן כרגע ההודעה של הניתוק עוד לא הופיעה נחכה ונראה, נקווה שזה באמת יפתור את זה.

לגבי

בלי לזלזל ביכולות שלך כמובן, אני הייתי מנסה לבדוק עם כבל שאני יודע ב-100% שהוא תקין. או לחילופין, לבדוק את הכבל שהכנת במערכת אחרת.

זה בעיה כי הכבל הזה ארוך כמו שהבנת ולכן קשה להשיג כבל באורך הזה ומצד שני קשה לי להשתמש בו עם מחשבים אחרים כי הוא עובר דרך קירות וצמדנים לקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...