שבדיה ביטלה השתתפותה בתרגיל צבאי עם ישראל (מעניין למה :\) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבדיה ביטלה השתתפותה בתרגיל צבאי עם ישראל (מעניין למה :\)

The_overclocker

Recommended Posts

הם ממש "לא ידעו". ברגע האחרון הם "גילו את זה". אוי באמת. שיחסכחו מאיתנו את הBS.

מנסים להתחנף לערבים שחיים בשבדיה על חשבוננו. לא צריך להראות שאנחנו פרייארים.

בגלל שאין לנו נפט או בגלל שאחנו לא מחזיקים אותם בביצים, זה לא נותן להם את הלגיטימציה לירוק לנו בפנים >:(.

אני רוצה לראות איך משרד החוץ שלנו יגיב. (ישתוק כמו תמיד :bash:). אני הייתי מבטל את ההגעה שלנו. חד וחלק.

כמה הם תמימים...:

The largest mosque in Stockholm was spreading double messages.

What the Imam said in his speech in Arabic didn't match how the

text was interpreted in Swedish. America rapes Islam, the Imam

roared in Arabic from the platform. The interpreter translated to Swedish:

We condemn USA's torture of Iraqi prisoners. Adding to sermons such as

these, Radio Islam, based in Sweden, keeps Nazi hate literature such as Adolf Hitler's "Mein Kampf"

אם זה לא היה כ"כ עצוב זה היה יכול להיות פרק מצויין בסאות' פארק.

שימשיכו להיות יפי נפש. בסוף זה יתפוצץ להם בפנים. מצטער להגיד את זה אבל הם כמו סרטן (יוצאי מדינות ערב בשוודיה

שאחוזים גדולים מהם עוסקים בפשיעה\אונס\וכו'). הם כמו גיס חמישי. כשמשהו לא מוצא חן ביעינהם הם מאיימים לפוצץ הכל. כמו פצצה

שהכניסו לך לבטן ואם לא תעשה מה שיגידו לך, אתה מת.

אני לא שונא ערבים, אין לי שום דבר נגדם. יש לי אפילו כמה מכרים, והם בני אדם מאוד נחמדים וכיף לדבר איתם. לאבא של ידיד

שלו היו פועלים בשטחים והם אנשים רגילים, ולא מחבלים\רוצחים. נכון יש חארות, אבל הרוב פשוט רוצים לחיות בשקט ולפרנס את הילדים שלהם.

אולם ההבדל בין הערבים "שלנו" לשלהם, הוא שהם קיבלו כל מה שהם רצו (לימודים\הכנסה\ביטוח רפואי\ וכל דבר המאפיין מדינה

מערבית מתקדמת. אה, שחכתי את חופש הדיבור והדמוקרטיה. הם לא היו רגילים לזה, והם מחליטים לנצל את אותה השיטה. למה ?

כי השיטה הדמוקרטית חלשה (בעיניהם), כי הם יכולים לעשות מה שהם רוצים, כי מגיל צעיר השליטה עליהם היא תמיד דרך כוח (גם דרך הממשל,

וגם של ההורים), א"כ לא צריך להתפלא למה כל 3 מתוך 4 חשודים באונס בשוודיה הוא ממוצא ערבי.

למי שיש קצת סבלנות, יוכל לקרוא כאן קצת על המעשים של חלק מיוצאי מדינות ערב בשוודיה :

http://fjordman.blogspot.com/2005/12/immigrant-rape-wave-in-sweden.html

http://fjordman.blogspot.com/2005/02/muslim-rape-epidemic-in-sweden-and.html

וזה רק מחיפוש של ערבים+איסלאם+שוודיה ברשת, מעניין מה הם עוד מעוללים שם.

אני מודע שהלינקים הם לבלוגים, ואי-אפשר להגיד שזה הדבר הכי אובייקטיבי שיש, אבל יש שם לינקים לעיתונים, ומדובר בעובדות

שקופות.

בכל מקרה, שוודיה היא לא המדינה היחידה עם הבעיה הזאת של מהגרים מוסלמים\ערבים (דנמרק להזכירכם) באירופה. מעניין איך

הם ייטפלו בה (כמו שהם טיפלו "בבעיה היהודית"? :-\)

חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ? הפסד שלהם

הטייסים הישראלים הכי טובים בעולם, אפילו האמריקאים באים להתאמן פה.

ותמיד אומרים תתאמן מול מישהו שיותר טוב ממך כי אחרת לא תשתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפסד גדול. כל סקנדינביה אומרת כך: Swedes are Scandinavia's retards. כאילו, כמו הכורדים במזה"ת.

שוודיה, אגב, משמשת כיום ארץ מקלט לניאו-נאצים שבאים להתנחל שם אחרי שגורשו מארצות מוצאם. מה עוד, שהם דיי מסורסים מפחינה לאומנית.

לא תראו שם דגלי לאום בכל מקום "כי זה עלול להרגיז את המקומיים". שוודים = :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפסד גדול. כל סקנדינביה אומרת כך: Swedes are Scandinavia's retards. כאילו, כמו הכורדים במזה"ת.

שוודיה, אגב, משמשת כיום ארץ מקלט לניאו-נאצים שבאים להתנחל שם אחרי שגורשו מארצות מוצאם. מה עוד, שהם דיי מסורסים מפחינה לאומנית.

לא תראו שם דגלי לאום בכל מקום "כי זה עלול להרגיז את המקומיים". שוודים = :s07:

רגע, תקני אותי אם לא הבנתי נכון, הם לא גאים במדינת או משהו בסגנון? מההכוונה לא שמים דגלים? הרי המקומיים צריכים להתגאות בדגל, סמל ומדינה אז.. WTF?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, תקני אותי אם לא הבנתי נכון, הם לא גאים במדינת או משהו בסגנון? מההכוונה לא שמים דגלים? הרי המקומיים צריכים להתגאות בדגל, סמל ומדינה אז.. WTF?!?

אז זהו, שאצלם כל גילוי לאומני כזה או אחר נתפש כחמור כי זה מרגיז את הזרים. אח"כ הם בוכים קצת על גל האונס של בנות שוודיות ע"י מהגרים מוסלמים ואז הם מכניסים עוד כמה חמולות לגבולותיהם ואז יש נורווגים שעומדים בצד וצוחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לכם, החמאסניקים מנסים להגיע לאירופה כדי לקבל סייוע תמיכה ולגיטימציה. מדינת עושה

מאמצים רבים ע"מ שזה לא יקרה, ובנתיים רוב מדינות אירופה מסכימות לכך ולא נותנות להם להכנס.

אבל עכשיו יש שמועות שמישהו אולי ייתן להם כרטיס כניסה. ונחשו מי זה ?... נכון החברים השבדים שלנו ! אז

בעקבות הבריחה שלהם מהתרגיל הצבאי, ו"השמועות" על זה שהם אולי יתנו לאנשי חמאס להגיע אליהם, זימן מנכ"ל

משרד החוץ לשיחת הבהרה את השגריר השבדי. סוף סוף אנחנו לא סותמים ת'פה. הנה - http://news.walla.co.il/?w=//897384 :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר: אחרי התרגיל, לחתוך צפונה ולזרוק איזה בירכת שלום לאנטישמים. אני בטוח שהשוודים לא יסרבו לתרגל קרבות אוויר אם אנחנו נגיע אליהם... הרי עשינו דרך כל כך ארוכה, אז למה לבאס את סחבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...