DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

אבל הוא מה זה היה לא משהו לעומת הראשון, לא חידש כלום והגרפיקה הייתה מיושנת, היה לי אותו בבית והתחלתי לשחק בו רק שממש שיעממם לי

מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג על מה אתה מדבר

קניתי אותו בארה"ב ביום שהוא הושק (9 בנובמבר 2004) הוא המשחק השני הכי טוב לאקס בוקס (אחרי Stranger's Wrath)

הוא קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הראשון, ברכבים, במולטי, בנשקים, בעלילה, במערכה לשחקן יחיד

גרפיקה מיושנת?! הוא קיבל 9 בגרפיקה בגיים ספוט, והוא יצא בתקופה שהלאף לייף 2, דום 3, ופאר קריי יצאו והוא עדיין נראה טוב לפחות כמוהם

אתה בטוח ששיחקת בהיילו 2?

בוא נגיד שהלו 1,מיצה את מה שיש לאקסבוקס להציע מבחינת גרפקיה

עכשיו אחרי כמה שנים אתה מוציא על אותו מפרט עוד משחק בזמן שב PC, כבר התקמו לזכוכיות עם קטמים ב doom 3, וכל מניי השתקפיות מדהימות

אני ראיתי את האקסבוקס שלי גווע וא מכרתי אותו שהבנתי שזהו, הוא עשה את שלו מבחינת הגרפיקה, אותו דבר לגבי Kotor II, היה בדיוק כמו הראשון

אחרי שניצלת את כל החומרה אתה לא יכול להוסיף עוד טקסטורטת וכן הלאה...

לגבי ה Stranger's Wrath, שחקתי הו בדיוק לפני שמכרתי את האקסבוקס ראו שהגרפקיה כבר עברה מהעולם, אתה לא יכול להשוות את Call of Duty 2

ב PC וב PS,זו הייתה כבר התקופה שהקונסולות מיצאו את עצמם גרפית,

ד"א מה שמזכיר לי

קבלו לינק ל Broters of arms החדש, סוני אומרים שזה קרפיקה מתוך המשחק ולא מרונדר

http://media.ps3.ign.com/media/772/772044/vid_1481002.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, לסיכום בתור אחד שאוהב משחקים כמו: Cod2, cs , cs:s , dod:s , BF2 , NFS וTomb Raider: Legend אני יאוהב את המשחק? הוא שווה את המחיר שלו ? כדאי לרכוש אותו? והאם יש לו MP? כעיקרון אני לא ממש מכיר את הסידרה אבל הגרפיקה נראת פצצה, בקשר לגיים פליי והסאונד הוא טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהיית צריך להחליף את הטלביזיה

אולי אתה לא יודע, אבל פאר קריי, האלף לייף2 ודום 3 רצים כולם על האקסבוקס, ולמעט המחסור בAA נראים מעולה

היילו 1 היה משחק השקה, מאז היו עוד שלושה דורות של משחקים לאקס בוקס, כל אחד נראה טוב מקודמו בהרבה רק השלישי מנצל לגמרי את האקס בוקס, וזה ההבדל בין קונסולה למחשב (נסה לשחק לדוגמא בconker)

קוטור 2 היה ביזיון של חברה שמיחזרה את המשחק הראשון בלי להשקיע שניה במנוע הגרפי

אני באמת לא מצליח להבין איך אתה קורא לגרפיקה של משחקים כאלה "עברה מן העולם", אבל כנראה שאתה אחד שחייב חייב חייב את המקסימום גרפיקה ולא ממש עוצר לשחק במשחק, אם זה המקרה, למה רכשת בכלל? Stranger לא משחק טוב בגלל שיש לו גרפיקה מדימה (ויש לו, השתקפויות זה לא הכל בחיים, יש גם דבר שנקראArt direction והוא הרבה יותר חשוב) אלא בגלל המשחקיות העלילה והדמויות

COD2 יצא רק לPC ול360, מה שיצא לשאר הקונסולות לא היה אותו משחק

סוני אמרו הרבה דברים, מעט מאד היה נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

משחק קצת "מרובע"[לא גראפית-המשחק כזה כבד]

המשחק עובד אצלי על

1280x1024

16X AF

High Texture Quality

זה ממה שאני זוכר אבל הכל על הכי גבוה או מסומן ב V,והמשחק עובד לי חלק בצורה גמורה.מפרט בצד..הייתי מצלם אבל PRINT SCREEN לא עובד לי במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצוין למי שלא רק אוהב לירות לשם ההנאה, יש שם המון תיכנון וזהירות היא המפתח העיקרי...לא רע בכלל המשחק כיף אפילו על גרפיקה נמוכה(800X600 MID), מי ששיחק AMERICA'S ARMY יודע שיש פה מצב למשחק מעולה מבחינת רב משתתפים.

הוא הרבה יותר מעניין ויפה מ AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...