DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך יכול להיות שעם כל הכח שיש למחשב ברמה גבוהה המשחק עדיין נראה בכמה וכמה רמות יותר טוב על ה 360 ?? בשביל מה השקעתי 400$ רק על כרטיס מסך כשבאותו סכום יכולתי לקנות בחול XBOX360 עם המשחק.. ולהינות מגרפיקה / ושליטה טובים יותר ?? לי זה נראה שהמפתחים עושים את זה בכוונה והאינטרס שלהם הוא לקדם את ה XBOX360..(אולי הם מקבלים על זה צ'ופרים ממיקרוסופט??)

בכל מקרה נראה לי תמוה כל הסיפור הזה.. קונסולה ב 400 דולר מצליחה להתעלות על כח מחשוב שחזק ויקר ממנה פי כמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי הסרטונים, גרסת הXBOX360 נראית הרבה יותר טובה... למשל מציק לי מאוד דבר הכי פשוט בגרסת הPC, אי אפשר לקפוץ (אפילו קפיצה קטנה... מעל לאבן-שפה\מדרגה\חתיכת בטון...משהו)\לתפס על קיר, כשבXBOX360 אפשר.

הAI בגרסת הדמו באמת דפוק. הייתי מגדיר ג"ג לחיפוי ללוחמים שלי, וכשהיו מתחילים לירות עליהם הם היו ממשיכים לעמוד ונהרגו כמו זבובים. בגרסה המלאה הAI לא בהרבה יותר טוב.... עדיין הם מסתובבים כמו אהבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם.. סתם זלזלו בגרסאת הPC... ממש לא יפה מצדם (בלשון המעטה).. אין לגרסאת הזאת שום תירוץ להיות כמו שהיא.. אופציות בסיסיות של בחירת רמת טקסטורה והסרת ה לטובת אפקט ה BLOOM עם FSAA.. אינטלגינציה חסרת אינטליגנציה של הצוות.. אין גוף שלישי.. אין את המעויינים האדומים על האוייבים כשמזהים אוייב כמו ב X360.. בגרסאת ה X360 לקחו את הקטע של שם המשחק ADVANCED .. ופשוט הוציאו אותו לפועל!! כשרואים אוייב מופיע עליו כיתוב של ENEMY SOLDIER והדמות מוקפת בקו אדום כדי לתת לשחק יתרון עליו ויכולת לפגוע בו גם מעבר לקירות פח וכאלה.. לעומת גרסאת המחשב שהיא שילוב של SWAT עם BF2.. (וגרפיקה ועולם שהזכירו לי ממש ממש לפעמים את NFSMW)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדברים שאתה מתאר הם פשוט בגלל מגבלות של משחק עם בקר של אקסבוקס מול משחק , כמו כוונת אוטומטית ולזהות אויבים על מסך עם רזולוציה נמוכה...

חלק אחר מאוד גדול זה באמת סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה רזולוצייה נמוכה אתה מדבר בדיוק..? אם התכוונת לXBOX360.. אז אני לא מסכים איתך.. כי יש לו רזולוצייה גבוהה ביותר ברמת HD..

האמת - אני מאמין שלגרסא המלאה ייצאו פאצ'ים שייסדרו את רוב הבעיות האלה כמו קביעת ON/OFF ועוד דברים אחרים שקשורים לגרפיקה וניצול אולי טוב יותר של כח המחשב.. אבל הבעיה עם פאצ'ים היא שהם יוצאים בערך חודש אחרי שכבר אסיים את המשחק..

בכל מקרה זה נראה כמו פקשוש מצד לשחרר את המשחק ככה לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הרזולוציה אליה מסוגל המכשיר, ברור שה360 מסוגל לרזולוציה גבוהה... (למרות שהשמועות אומרות שהוא מסיג את זה ע"י אינטרפולציה).

אני מדבר על בן אדם שמשחק ב360 על רגילה, 720*576, שבשבלו , כל פיקסל הוא בגודל חייל אויב , קשה לו להבחין בצבעים ופרטים על מסך כזה.

או זה שהוא צריך לכוון עם האנאלוג סטיק, זה גם לא פשוט (ואני אומר את כל זה מניסיון של לסיים את הילו 2 בקו אופ על מסך 21 אינצ').

בשבלהם עושים כל מיני דברים שיהיה יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הרזולוציה אליה מסוגל המכשיר, ברור שה360 מסוגל לרזולוציה גבוהה... (למרות שהשמועות אומרות שהוא מסיג את זה ע"י אינטרפולציה).

אני מדבר על בן אדם שמשחק ב360 על רגילה, 720*576, שבשבלו , כל פיקסל הוא בגודל חייל אויב , קשה לו להבחין בצבעים ופרטים על מסך כזה.

או זה שהוא צריך לכוון עם האנאלוג סטיק, זה גם לא פשוט (ואני אומר את כל זה מניסיון של לסיים את הילו 2 בקו אופ על מסך 21 אינצ').

בשבלהם עושים כל מיני דברים שיהיה יותר נוח.

משחקי יריות עם בקר זה הדבר הכי מגעיל שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתלונן על שליטה בנשק, כשתעברו שלב תוכלו להחליף את נשקיכם במשהו אחר

למשל אני בחרתי בנשק שהוא ממש יציב ולא נע ממקום למקום כאשר אני מכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, בקר שולט

בגלל זה היילו 2 הוא המוצר שעשה הכי הרבה כסף ביום הראשון שלו, יותר מכל ספר, סרט או דיסק אי פעם (150 מיליון דולר ביום הראשון)

אבל הוא מה זה היה לא משהו לעומת הראשון, לא חידש כלום והגרפיקה הייתה מיושנת, היה לי אותו בבית והתחלתי לשחק בו רק שממש שיעממם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר

קניתי אותו בארה"ב ביום שהוא הושק (9 בנובמבר 2004) הוא המשחק השני הכי טוב לאקס בוקס (אחרי Stranger's Wrath)

הוא קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הראשון, ברכבים, במולטי, בנשקים, בעלילה, במערכה לשחקן יחיד

גרפיקה מיושנת?! הוא קיבל 9 בגרפיקה בגיים ספוט, והוא יצא בתקופה שהלאף לייף 2, דום 3, ופאר קריי יצאו והוא עדיין נראה טוב לפחות כמוהם

אתה בטוח ששיחקת בהיילו 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...