DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]the is shit there's no excuse for that, emenies are pretty smart though.

the funny thing it that if you just tell them to follow you it'll be ok, but tell them to move and cover and they'll stand in the middle of the fucking road and get shot.

HL2 had very good on the other hand.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

true, they should have left the 360 intuative system instead of the RTS type command system. but the if you plan the fight well enough, using the overhead view command system(tab) and not the HUD command shortcuts it works fine, as long as you know what you're doing anyway...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the is shit there's no excuse for that, emenies are pretty smart though.

the funny thing it that if you just tell them to follow you it'll be ok, but tell them to move and cover and they'll stand in the middle of the fucking road and get shot.

HL2 had very good on the other hand.[/ltr]

:xyxthumbs: בדיוק !! מעניין איך הם נהיו יחידת עילית עם יכולת לחימה כזו.. אפילו בשבוע לש"ב (לוחמת שטח בנוי) שלי בגבעתי למדתי יותר מהם.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון , יש דווקא דברים מאד מאד מהנים במשחק כמו עולם עצום ויכולת ליצור את זרימת השלב בדרך שבה אתה בוחר ולא לינארית וקבועה מראש..או טוב של היריות והריקושטים ומוסיקת רקע מתאימה.. אבל, ופה האבל - לפני כמה חודשים שיצאו כל הטריילרים שלו ברשת וכל הצילומי משחק שלו הייתי פשוט יושב ככה :o .. הייתי בהלם על הרמה של הגרפיקה וכל המראה והחדשנות של המשחק.. ואז המשחק האמיתי מגיע ואני פשוט מאוכזב.. זה אפילו לא דומה!! כל היופי של המשחק בגרסאת ה X360 פשוט נשאר שם ולא עבר לגרסת הPC .. איפה הגוף השלישי המדהים?? איפה כל הניטורים מעל חומות?? כל הזחילות והגלגולים על הצד? כל הגרפיקה החלקה עם כל הפילטרים.. כלום!! כל זה נשאר לילד החדש בשכונה , ה- X360. ואנחנו קבלנו מעין ילד חורג עם מומים.. :bash:

*לכל מי שלא יודע על מה אני מדבר / איך המשחק "האמיתי" נראה :

http://www.gametrailers.com/player.php?id=8005&type=wmv&pl=game

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין על מה התלונות בזמני הטעינה?

אצלי הם נהדרים , מטעין תוך 20 שניות את כל השלב.

מה שלא הצלחתי להבין זה למה אני לא רואה תמונה מהAI שאיתי אלא במקום זה אני רואה סכמתות של התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא הצלחתי להבין זה למה אני לא רואה תמונה מהAI שאיתי אלא במקום זה אני רואה סכמתות של התמונה?

[ltr]http://www.gametrailers.com/player.php?id=8005&type=wmv&pl=game

only available on the 360

Ghost Recon AW: GT Preview @ 2:40

on page 4[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין על מה התלונות בזמני הטעינה?

אצלי הם נהדרים , מטעין תוך 20 שניות את כל השלב.

יאיר?! יש לך 2GB .. הממ בוא נחשוב ההבדל בין 512 ל2GB... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...