DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

טוב.. רשמים.. המשחק מאוד כבד ולמרות זאת מבחינת FPS אני עובד על 1024X768 בMED(מה שאומר טקסטורות על MED וכמעט כל השאר על HIGH) בלי פילטרים והטעינות לוקחות לא מעט זמן אבל יש לי בין 20 ל35-40FPS והמשחק שחיק ורואים מצויין.. ולמרות זאת.. אני ממש לא נהנה מהמשחק ומחקתי אותו בערך 10דקות אחרי שהתחלתי לשחק.. חוץ מהגרפיקה לא מצאתי שום דבר במשחק הזה.

אני לא בנאדם שמת על משחקים מציאותיים יותר מידי... אני אוהב פיזיקה והכל אבל לא את הקטע עם הכוונת שזזה לכל כיוון בSNIPER וכל הדברים האלו.

תאמינו לי סתם ביזבוז של 4 שעות קניה.

תוכלו לקחת כדוגמא את LFS... משחק מציאותי ייתר על המידה. יש כאלו שאוהבים את זה וכאלו שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב.. רשמים.. המשחק מאוד כבד ולמרות זאת מבחינת FPS אני עובד על 1024X768 בMED(מה שאומר טקסטורות על MED וכמעט כל השאר על HIGH) בלי פילטרים והטעינות לוקחות לא מעט זמן אבל יש לי בין 20 ל35-40FPS והמשחק שחיק ורואים מצויין.. ולמרות זאת.. אני ממש לא נהנה מהמשחק ומחקתי אותו בערך 10דקות אחרי שהתחלתי לשחק.. חוץ מהגרפיקה לא מצאתי שום דבר במשחק הזה.

אני לא בנאדם שמת על משחקים מציאותיים יותר מידי... אני אוהב פיזיקה והכל אבל לא את הקטע עם הכוונת שזזה לכל כיוון בSNIPER וכל הדברים האלו.

תאמינו לי סתם ביזבוז של 4 שעות קניה.

תוכלו לקחת כדוגמא את LFS... משחק מציאותי ייתר על המידה. יש כאלו שאוהבים את זה וכאלו שלא.

תשמע גם אני לא אוהב משחקים מציאותיים אבל דווקא אהבתי את המשחק הזה..

ובקשר לכוונת שהיא זזה..אני ממליץ לך לירות רגיל...זה מדוייק בלי הSCOPE

ובכל זאת תשלח תמיד את הצוות שלך להרוג...תנסה להסתתר כמה שיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]LFS pwnz

you just gotta have a wheel...

and about the performance of GRAW the textures was for me the big problem, set the to low other than that the rest is highest as possible. now putting the textures on low will make everything look bad so edit the setting file and change the weapons and players to high, leave only ground and building on low, or just one of them. try playing with it to balance performance and quality.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם פה.. יש לי "בעיה" קטנה עם המשחק הזה.. איך שמים לו FSAA ?? או HDR?? אני משחק על הגדרות מקסימליות אבל זה לא ממש מספק מבחינה ויזואלית.. זאת פעם ראשונה שאני נתקל במישחק שאין לו אופציה להחלקת השינון (FSAA כמובן).. והאמת שזה די מפריע - כל הקצבות של המבנים נראים כמו קווים כאלו לא רצופים ובמיוחד שמסתכלים לעבר קווי חשמל או וגדרות הכל נראה כמו שרטוט לא מדיוק של ילד בן 8.. אני מקבל FPS גבוה מאד על ההגדות הכי גבוהות אבל זה לא מספיק בקיצור.. עזרה מישהו ?? אולי יש אפשרות לערוך פה קבצים או משהו?? :nixweiss:

*עריכה - או קיי.. הבנתי שה כבר מוטמע במנוע של המשחק ולכן אי אפשר לבחור בו וככל הנראה גם בגלל זה אי אפשר לשים FSAA.. בעלי כרטיסי ATI - האם אצלכם אפשר לבחור ב FSAA ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףף!! אני עם 6600gt ולא יכול לשחק בmedium בtexture!! פשוט זז חרא! 1024*768 הכל high חוץ מהtexture..ואם אני שם אותו על med הfps ממש ממש ממש נמוך. מישהו יודע איך לבטל את הhdr? או לפחות באיזה הגדרות כדאי לרדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שבלי כוונת זה מדוייק אבל עדיין אני ממש לא נהנה מהמשחק.. הוא בקושי זז... תן לי Q4 או UT2004 וCS וכאלו ואני מסודר...

אתה כל כך צודק, זה מדהים כמה שהוא מאכזב, כמו FEAR :|

אפילו יותר, FEAR זז לי יותר טוב ממנו :-\

זמני הטעינה של המשחק יכולים לשגע פילים, אני פשוט לא עומד בזה, זה יותר מדי ואני עוד בנאדם סבלני.

בקושי ניתן לזוז שם, זה לא משחק פעולה אלא טקטי, קשה לירות בנשק שם, ואפילו לא הצלחתי לעבור את השלב הראשון, תמיד הבנאדם השני\שלישי הורג אותי

ואז אני פשוט מתייאש כי לוקח לו לפחות איזה 30 שניות לטעון את השלב :-X

בקיצור חרא!

ועוד משהו חברה, תגידו, המקסימום של הtextue detail זה med? כי אין לי יותר מזה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן יותר מזה לבעלי כרטיס פיזקלי או לבעלי notepad כי ניתן לערוך את הקובץ הגדרות במשחק וחהשים הכל על high

אישית לא מומלץ עשיתי את זה, לא נראה שיפור ריציני והמשח נהיה ממש כבד על 7800GT חיבה כפולה ושני ג'יגה זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]enjoy!

this should give reasonable performance with pretty good graphics, for people with graphic cards about the level of 6800GT/U. ignore the initial low fps it will be fine after 10 seconds.

I've got no idea what "texture_managed_***" does, so don't ask...

look into the file, maybe you can do a better job.[/ltr]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש די הרבה באגים מעצבנים ותכנון לקוי במשחק הזה חוץ מהנושא של הכובד והגרפיקה.. יש לי באג מעצבבבןן שלא מפסיק - בכל פעם שנגמרת התחמושת כנראה לאיש צוות השני שלי הוא אומר RELOADING.. אבל הבעיה היא שהוא לא מפסיק להגיד את זה עד סוף המסך !! בהפרשים של 5 שניות.. זה אחד הדברים המעצבנים שנתקלתי בהם (לא עזר ריסטרט ולא כלום זה פשוט ככה.) יש עוד דברים אבל פחות מעצבנים ואחד מהם זה שכל פעם שאני עושה LOAD לקטע מסויים הצוות שלי צועק CONTACT בלי שום קשר.. אין שום אויב.. ועוד משהו שמאד מתסכל אבל לא ממש באג זה האינטלגציה (או אולי חוסר אינטלגנציה) מלאכותית של הצוות שלי.. אני שולח אותם לעשות משהו ממש פשוט כמו לחפות או ללכת לאן שהוא והם עושים תמיד משהו טיפשי כמו לעמוד באמצע הכביש מול האויב למרות שבפירוש סמנתי במפה לעמוד מאחורי קיר או פח.. או חוסר ההבנה שלהם שעדיף לעמוד ליד מסתור ולא באמצע הכביש..

נ.ב - BFG משחררת לשוק את הכרטיס של AGEIA ב9 במאי לפי אימייל שקבלתי מהם.. מעניין כמה אנשים ייקנו אותו..נראה לי שהוא אמור לעלות בסביבות ה300 דולר, מחיר ממש מוגזם לפי דעתי.. ובטוח שייצא לכל הנושא הזה פתרון הרבה יותר פשוט וזול כמו דרייבר שיידע לנצל בעלי שני ליבות בצורה כזאת שאחד יעשה רק את החישובים הפיסיקאליים והשני את השאר.. ואז ביי ביי לAGEIA..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...