DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

מנוע הסורס הוא מנוע עלוב מבחינה טכנ'.

לא מסכים איתך

בכ"א, שיניתי את ההדגרות ע"י עריכת הקובץ של המשחק, נראה אכן יותר טוב אבל לא משמעותית, לעומת זאת עכשיו הוא בקושי זז

חשבתי שלא תהיה לי את הבעיה הזאת כשלפני כמה חודשים קניתי כ.מסך ב 2600 שקל, אמרתי יאללה נשקיע כבר סכום מטורף אני אוכל לשחק כל משחק שהוא

במקסימיום גרפיקה והוא יטוס כמו טיל :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם נכון, אבל מבחינת חווית משחק זה הספיק כששאר האלמנטים היו גם TOP NOTCH. מה שמעצבן היום שבניגוד לפעם שמשחקים היו מכוונים ישר לביצועים טובים במה שהיה נחשב ל MAINSTREAM באותה תקופה, היום הם ישר מכוננים ל HIGH-END, ואח"כ מנסים להתאים את זה לפחות (באופן לא מוצלח).

כמו למשל לשחק BF2 באופן סביר, צריך מפלצת של מחשב (יחסית למתי שזה יצא), עם הרבה , כשלי אישית לא היה מפריע לשחק את המשחק הזה על המנוע של HL2 שרץ כמו חמאה (ואני בטוח שחלק מהאיטיות נובע גם מה אי-השקעה בתכנות מצד DICE ולא בגלל אפקטים כאלו או אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מזכיר קצת Full Spectrum Warrior בגלל הפקודות, אומנם הן לא נוחות או נדרש זמן להסתגלות אליהם.

והמשחק פשוט כבדדד, על 800x600 עם הגדרות נמוכות זז על 15FPS עם המערכת שלי. מה שנאמר מקודם על סדרת 6XXX פשוט נכון :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיזיקה מדהימה

הסביבה מתפקדת כמו במציאות, השריקות של הכדורים והפגיעות שלהם מסביב, כשכדור עובר ליד עץ הענפים שלו מושפעים מכך

הפיצוצים מדהימים...

תקחו את זה בחשבון, המשחק הזה הוא לא רק גרפיקה, אלה גם פיזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 800X600 MED יהיה בסדר :)

ת'אמת אני משחק על הגדרות כאלה והמשחק נראה לא הכי יפה, אם לא מכוער

כעיקרון ניסיתי על הגדרות גבוהות יותר אבל זה זז בצורה ששוברת פשוט את העיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיזיקה מדהימה

הסביבה מתפקדת כמו במציאות, השריקות של הכדורים והפגיעות שלהם מסביב, כשכדור עובר ליד עץ הענפים שלו מושפעים מכך

הפיצוצים מדהימים...

תקחו את זה בחשבון, המשחק הזה הוא לא רק גרפיקה, אלה גם פיזיקה.

צודק בכל מילה, אבל אל תשכח שאצל הגיימרים המשחק נמדד בFPS ולא בעד כמה מציאותי הכדור עף ליד העצים, במילים אחרות לא מעריכים כל כך פיסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...