DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO!!!!!! Ghost Recon: Advanced Warfighter

shefi

Recommended Posts

מתקין ברגעים אלו.

בכל מקרה לדעתי זה לא חכמה ליצור משחק שיהיה לו דרישות מערכת גבוהות, כל החכמה פה היא להוציא משחק בעל דרישות נמוכות ובעל מנוע טוב שיוכל להציג גרפיקה טובה גם על מערכות חלשות יחסית ובטח לבטח שמערכות High End יוכלו להוציא ממנו את המקסימום.

זה הכל קשור בכמה שהמפתחים התאמצו להתאים את התוכנה לחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתקין ברגעים אלו.

בכל מקרה לדעתי זה לא חכמה ליצור משחק שיהיה לו דרישות מערכת גבוהות, כל החכמה פה היא להוציא משחק בעל דרישות נמוכות ובעל מנוע טוב שיוכל להציג גרפיקה טובה גם על מערכות חלשות יחסית ובטח לבטח שמערכות High End יוכלו להוציא ממנו את המקסימום.

my 2000th message ;D

did sombody meantiond F.E.A.R or COD 2? ::)

זה כול הקאטצ',בשביל שתרגיש רגשי אשמה על המערכת שקנית ב5000 או יותר ותרצה להחליף עוד חלקים בשביל משחק אחד...

"שיעול" 3 "שיעול" 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אומרים ghost recon החדש עומד להיתרסק :'(

בפורומים של Ghost Recon כל האנשים מתלוננים בטירוף

זה גם בגלל שה multiplayer שלו לא יוצא בrelease של המשחק. מי יודע מתי הוא יצא :pissed:

לא יהיה פופולארי בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

my 2000th message ;D

did sombody meantiond F.E.A.R or COD 2? ::)

זה כול הקאטצ',בשביל שתרגיש רגשי אשמה על המערכת שקנית ב5000 או יותר ותרצה להחליף עוד חלקים בשביל משחק אחד...

"שיעול" 3 "שיעול" 3

congrats :yelclap:

בכל מקרה לידיעתך שדום3 יצא הוא עבד בכלל לא רע על החומרה שהיתה קיימת ולמרות שבהתחלה אנשים חשבו שיצטרכו לשדרג את המחשבים ולבזבז הרבה כסף הפלא ופלא זה לא היה ככה, לדעתי במש ךהשנים ID תמיד פיתחו מנועים גרפיים שעמדו בציפיות שלהם, היו יציבים ולא עשו בעיות מיוחדות (מישהו אמר סורס?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ משחק חמוד שיחקתי כמה ד' לראות אם הוא בסדר אבל לא היה לי הרבה זמן היום, אולי אני אמשיך לשחק מחר אם אני אמצא זמן

הנה תמונה להמחשה:

untitled0hz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

congrats :yelclap:

בכל מקרה לידיעתך שדום3 יצא הוא עבד בכלל לא רע על החומרה שהיתה קיימת ולמרות שבהתחלה אנשים חשבו שיצטרכו לשדרג את המחשבים ולבזבז הרבה כסף הפלא ופלא זה לא היה ככה, לדעתי במש ךהשנים ID תמיד פיתחו מנועים גרפיים שעמדו בציפיות שלהם, היו יציבים ולא עשו בעיות מיוחדות (מישהו אמר סורס?)

[ltr]wtf you talking about?! source is one of the best engines ever it's even lighter than fear's and it supports with AA for 6XXX cards.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]wtf you talking about?! source is one of the best engines ever it's even lighter than fear's and it supports with AA for 6XXX cards.[/ltr]

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

נתן גרפיקה מדהימה!, אני אישית על מסכן ו 9500pro שיחקתי אותו על מקסימום גרפיקה, ולעומת זאת את שחקתי על 640 על 480

פשוט החברות לא בונות את המוע טוב, זה כמו המערכון בזהו זה עם חברת החשמל, התנורים דולקים ועם חם מדליקים מזגן

אנשים מבזבזים אלפי שקלים על כרטיסים גרפיים ומאצי aegia למינהם ובסוף עוד כמה שנים יתברר שהם פשוט לא בנו את המשחקים טוב

לכן היה צריך להשים על הכרטיס מזגן מאוורר שיכול להזיז מכונית קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקין ברגעים אלו.

אתה חי בסרט... החוכמה שלהם זה למכור כמה שיותר עותקים, ובשביל זה עושים הרבה HYPE, כמו בסרטים או כל דבר אחר...

נראה לי שתחום המשחקי מחשב הוא זה שלוקח את נושא ה"תכנות בזבזני וגרוע" על חשבון יכולות המחשב הנפוצות בשוק, כמה שיותר...

אולי בגלל שמרבית השוק מיועד לילדים שיבכו להורים שהם צריכים מערכת חדשה כל חצי שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי שחקתי 2 דקות,

מספיק כדיי לראות שהמשחק מ-ד-ה-י-ם, מושקע מאוד, הנשקים יפים, מתפקד כמו במציאות

ממש טוב

באסה שאני לא יכול לעלות את הגרפיקה יש לי 7800Gt מואץ מהמפעל של , האם הקטע הזה של

עריכת הקובץ באמת עובד, מישהו ניסה את זה, אני רוצה לעלות את רמת הגרפיקה נארה לי שהכרטיס שלי אמור לעמוד בזה כל רזו' של 1024/768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עם איכותיים, תעלו תמונות

ניסיתי לשחק על המפרט שלי, גם על ההגדרות הכי נמוכות זה כמעט בלתי אפשרי, אבל אפשר לראות את הפוטנציאל הגרפי העצום של המשחק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיניתי אצלי להכל HIGH, עבד יופי, אפילו אח"כ רואים באפשריות שזה על HIGH, הייתי מעלה תמונות אבל אין ממש טעם, המשחק לא מרשים גרפית, סכ"ה היופי בו שהוא מציע מפות ענקיות במימדים על חשבון פירוט גראפי.

מה גם שאפילו אם היה לי מערך לא הייתי יכול להפעיל AA בגלל שזה רק בHDR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...