מפרט ב-5k ללא מסך - לקנות או לחכות ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-5k ללא מסך - לקנות או לחכות ?

AppleJack

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מחשב חדש לאחי. התוכנית כרגע היא לקנות X2 3800 והחליף עם ה-athlon64 3200 שלי. בנוסף לשים לעצמי זכרונות טובים יותר ולתת לו את שלי. בקיצור - לשדרג את שלי על הדרך...

בניתי מפרט ב-5k. אני לא זקוק להמלצות לגבי החלקים עצמם, למעט זכרון 2x512 עם תזמונים נמוכים (בסביבות 800 ש"ח)

השאלות העיקריות שלי הן:

האם לרכוש את המחשב כבר עכשיו, או לחכות לתושבת AM2 ... (מבחינת ביצועים)

אם אני מחכה ל-AM2, יהיה לי קצת יותר קשה לעשות את ההחלפות (כמובן שה-AM2 יבוא למחשב שלי - לוח+מעבד+זכרון. וחבל כי יש לי אחלה לוח כרגע)

* אז מתי בעצם נראה בישראל את הצ'יפסט החדש?

* האם תוספת הביצועים שווה את הזמן שצריך לחכות?

* האם המחיר אמור להיות גבוה משמעותית מהמחירים כיום (מעבדים\לוחות)? אחרי הכל אני לא מעוניין לעבור את ה-5500ש"ח.

* האם מתוכננים לצאת מעבדים כפולי ל-AM2 בתאריך המדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AM2 זה לא צ'יפסט זו תושבת , תחכה לקונרו , כל מחשב שייקנה עכשיו יוריד מערכו בחצי

עם הגעת הקונרו - או לחילופין חכה שהקונרו יגיע ותראה אם הוא באמת כזה שווה , אם לא ,

תקנה AM2 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת את ה- 805 2.66 GHZ לדפוק לו OC קטן שיגיע ל- 840 בערך ,וכרטיס מסך כמו 7600 GT+זיכרונות טובים... (זה תלוי בתקציב ובחלקים האחרים..)

אתה צריך מחשב יחסית מאוזן.. לא לקחת מעבד 3800 אטלון, וכרטיס מסך, זכרונות וקירור נמוכים...

בכל זאת עם אתה לא מתכון לעשות OC אז באמת עדיף לקחת 3200+ , עם חלקים אחרים טובים וזה יתאים לך גם לתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת את ה- 805 2.66 GHZ לדפוק לו OC קטן שיגיע ל- 840 בערך ,וכרטיס מסך כמו 7600 GT+זיכרונות טובים... (זה תלוי בתקציב ובחלקים האחרים..)

אתה צריך מחשב יחסית מאוזן.. לא לקחת מעבד 3800 אטלון, וכרטיס מסך, וקירור נמוכים...

בכל זאת עם אתה לא מתכון לעשות OC אז באמת עדיף לקחת 3200+ , עם חלקים אחרים טובים וזה יתאים לך גם לתקציב...

שים לב למחשב שיש לי מזה מס' חודשים (ראה מפרט). המחשב החדש שאני קונה פחות מעניין אותי, מאחר והוא מקבל את המעבד שלי והזכרונות שלי לפחות.

אני רוצה לשדרג את שלי באותה ההזדמנות, בגלל זה x2 3800 וזכרונות טובים בתיכנון למפרט החדש.

למחשב החדש אני ישים 7600gs... כבר יש לי 7800gt בשבילי :)

השאלה: לחכות ל-AM2 (לוחNF5+מעבדM2+זכרונותDDR2 באים אלי) או לא לחכות .. (מעבד939+זכרונות_DDR_CL2 באים אלי) ?

כמובן שהשאלה מתייחסת לשדרוג בשבילי יותר מאשר למפרט החדש של אחי) P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות שכרגע כל כך לא משתלמים, הרי הגורם הכי חשוב במשחקים הוא גם ככה כרטיס המסך. הAM2 לא יוסיף שום ביצועים כנראה (כנראה גם לא יהיה 3800X2 לAM2) והקונרו אמור לאכול את הAMD בלי מלח (קונרו ב1500 עבר FX60 מומהר לFX62).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות שכרגע כל כך לא משתלמים, הרי הגורם הכי חשוב במשחקים הוא גם ככה כרטיס המסך. הAM2 לא יוסיף שום ביצועים כנראה (כנראה גם לא יהיה 3800X2 לAM2) והקונרו אמור לאכול את הAMD בלי מלח (קונרו ב1500 עבר FX60 מומהר לFX62).

מה הכוונה "קוונרו ב1500" ? 1500 מה? MHZ?

מה שאתה אומר זה לא לשדרג ל-AM2.

בכל מקרה אני משדרג, אבל אני ישאר כבר על בסיס 939. ישדרג רק מעבד וזכרונות. אלא אם משהו חושב פה אחרת (?)

אין לי חצי שנה לחכות לקונרו, ומי יודע כמה זה יעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לכן אני אומר לו אל תשקיע יותר מדי במעבד(גם 3200 וגם 2.66 הם בסדר גמור), אלא בכרטיס מסך, בזיכרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר אתכם אנשים? אני שואל שאלה פשוטה פה... לא מעניין אותי פנטיום D ולא כרטיס מסך.

תשכחו מהמפרט שאני בונה. זה לא רלוונטי.

מבחינת מחיר\ביצועים\זמינות , למה לשדרג את המחשב הנוכחי שלי (ראה מפרט)

1. AM2 כפול ליבה ו- (+לוח אם NF5)

**או**

2. 939 כפול ו-DDR1 עם CL2 (המערכת שלי היא כבר מבוססת 939)

בבקשה, בלי הצעות אחרות. 1 או 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...