דרישות מינימום בעבור htpc - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מינימום בעבור htpc

reggaewithdoli

Recommended Posts

הי אני מנסה ליצור לעצמי פשוט וכמובן בנסיון שיהיה zero cost.

זו פעם ראשונה שאני עושה פרוייקט רציני חוץ מחיתוך מארז המחשב שלי והוספת מאווררים מואלתרים אליו.

ברשותי כרגע רק פנטיום עם מעבד 200Mhz ספק כח 250W וקול ישנים.

את המחשב ברצוני להכניס למיני מערכת pioneer שמתו בה הטייפ ומערכת הדיסקים (עם צ'יינג'ר קסטה ל6 דיסקים למי שרוצה).

הרכיבים המתים מהמערכת הוצאו, כך שבמערכת יש מגבר(סטראו פשוט 4 רמקולים rear+front) ורדיו,המערכת מופעלת גם על ידי שלט.

היתרון שכאשר ניתקתי את הטייפ והסידי נותרו כמה יציאות מתח,אפשרות לחיבור לרמקולים פנימי כאשר המערכת במצב טייפ או סידי, ואולי אף אפענח את החיבור לשלט אינפרא אדום.

ברצוני לדעת:אם אני רוצה שמערכת שאני אתקין תוכל להריץ בחיבור לטלוויזיה שירוצו כמה שיותר חלק על מה אתם ממליצים מינימום למעבד ומה יהיה בזבוז זמן?

כמו כן האם ממולץ להתקין לדוגמא לינוקס(ואיזה גרסא) על מנת שהמערכת החלשה תוכל עדיין לתפקד כhtpc(אין לי ניסיון עם לינוקס).

וכמו כן אם אכן מומלתץ לנסות להשתמש בלינוקס באילו תוכנות אוכל להשתמש בשביל לכייל את החיבור לשלט?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

יש במדריכים בתחילת הפורום מדריך להכנת מקלט לשלט ושם הוא גם רשם סקירונת על כמה תוכנות בשביל זה, אבל אני זוכר שהייתה כבר שאלה כזאת אז תנסה להריץ חיפוש. בכל מקרה אני ניסיתי לבנות משהו קצת יותר צנוע, על בסיס מדיה סנטר של מיקרוסופט וזה עושה לי קצת בעיות, אז אני אשמח אם תעדכן איך אתה מתקדם ואיזה תוכנות אתה מכניס לשם.

הנה קישור למדריך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=70957.0

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שתוכל להריץ עליו (למרות שזה לא מנסיון)

לפני איזה תקופה ביררתי לגבי הAMD500 שלי ואמרו לי שזה גבולי... (הוא הסתדר מצוין - אז אולי אני טועה)

כל אופן אתה יכול לצרף לו מפענח MPEG חומרתי בשביל DVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מצרפים מפענח mpeg? המממ...פעם ראשונה שאני שומע על זה....יש איזה קישור למדריך או משהו?

ובקשר למדריך שקראתי פה היה על תכניות שעובדות בסביבת ,כך שאם אני ארצה להתקין יש סיכוי שהן לא תעבדנה...

אגב תודה על שיתןף הפעולה :yelclap:....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב השגתי 2 בעבור הפרוייקט....אני מקווה שאיתו אני אוכל ליצור משהו שמיש.

בכל יש לי בעיה של מקום במיני מערכת בעיקר אני תוהה היכן למקם את הספק כח, מה שהביא אותי למחשבה להוריד ממנו את הקופסת המתכת שלו...דבר שמוביל אותי לשאלות:

1. הקופסא נמצאת שם רק על מנת להגן על משתמשים רגילים מהמתח הגבוה בזמן הפעולה, ומפריקת הקבלים גם כשהמחשב מכובה ולא מחובר לחשמל,או שזה יותר מסוכן ממה שנדמה לי?

2. עד כמה הספק זקוק לאוורור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך על הזמן

עם 200 מהץ לא תשמיע אפילו MP3

וגם וידאו אפילו עם דקודר MPG2

שלא יודע איפה תימצא דבר כזה

צריך לפחות 300 350 מהץ

ואיזה OS תקין על זה לא ולא 2000

ואם תנסה להתקין 98SE

הבכי יפרוץ כמו צונמי

"אם תימצא דקודר MPG 2 שלח לי מסר בבקשה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי....השגתי פנטיום 2 -400Mhz גם זה איטי לאללה אבל אני אנסה בכל מקרה...וכשאשיג משהו יותר מתקדם אחליף את הלוח, יותר מעניין אותי כרגע זה לראות אם הכל נכנס-ספק ,כונן אופטי הלוח אם+כרטיסים.

רק אם למישהו יש תשובה בקשר לספק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...