מתנה ממני 2 אקונטים - הראשון לוקח 2 אקונטים של סטיים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה ממני 2 אקונטים - הראשון לוקח 2 אקונטים של סטיים

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקטע בcs 1.6 זה שאם אתה לא משחק כמה ימים אתה נהיה ג-ר-ו-ע מבחינת aim ואף אחד כמובן לא רוצה שזה יקרה לו :bash: קיצר זה משחק כל כך ממכר , ובכלל אם אתה נכנס לקהילה חזק אתה בכלל בקושי תצא מזה. חבר שלי התחיל לשחק בעקבותיי לפני חצי שנה , ותנחשו מה , כל דבר שהוא מדבר איתי זה רק על cs :| הבן אדם כל היום במירק בventrilo הוא ממש עמוק בבוץ , הוא פשוט יכול לבדוק שעות הודעות מפגרות ולהכנס לערוצים של קלאנים במירק , בקיצור אם אתם משחקים בחיים אל תקחו את הקטע של הקלאנים יותר מדי ברצינות שלא תרגישו "מחוייבים" לשחק כל הזמן , זה ששאר השחקנים חסרי חיים וכל היום משחקים לא אומר שאתם גם אתם צריכים כל היום "להתאמן" :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה sdfzxc צודק (איזה ניק מגניב ???).

דווקא יש אולי משהו משתלם בזה, אולי אולי.

חבר שלי משחק באיזה קלאן, והם לקחו מקום ראשון ב"lan party" האחרונים שהיו.

והוא הרוויח כמה מאות שקלים נחמדים על הזכיות במקום ראשון.

נשמע מגניב, ועוד אם נשלחים לשחק בחו"ל אפשר להרוויח יותר.

הבעיה עם הילדים האלה שהם ישמרו את הכסף הזה ואח"כ יקומו בבוקר וינסו ללחוץ על עצמם b 4 6 לקנות

איזה רובה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו.. אני זוכר שאני הייתי מכור לcss... פשוט כל היום הייתי משחק.. ועוד שאתה נמצא עמוק בתוך זה ובתוך הקהילה כל החרטה הזה, אתה לא יכול להפסיק..

אבל כבר כימעט חודשיים שאני לא משחק... והכל בזכות הלימודים, כל הציונים שלי צנחו צניחה חופשית...סוף סוף שמתי לב שכל החיים שלי סובבים רק הcs

ועכשיו בלי זה.. יש הרבה יותר מה לעשות.. והרבה יותר מצליחים...

חברים שלי שעוד משחקים בזה... מרוב שהם מכורים.. במקום לצחוק הם אומרים LOL... ועוד כל מיני שטויות..

^^^

sniper רגיל אצל הct

וauto sniper אצל הts...

חחח...אני עוד זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני סובל צ'יטרים........ אבל שהייתי בעל שרת.. אני וחברים שלי עשינו pcw של צ'יטרים...וזה היה כל כך כיף..

כולם עם צ'יטים... קורעים אחד את השני... כל כך מצחיק...

אבל עדיין... אני שונא צ'יטרים שמשחקים כל הזמן עם צ'יטים.. ולא משחקים בשביל הצחוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...