מחשב חדש, עם ביצועים עלובים :-/ - עמוד 6 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש, עם ביצועים עלובים :-/

malcolmx9

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, תודה לכולכם על העזרה :).

כבר עכשיתי הזמנה של הזיכרונות והביגטייפון מזיגזג דרך האתר, אתקשר מחר ואראה אם יסכימו להחליף.

בנוגע לספק, לא קיבלתי תשובה. אני אפתח הודעה חדשה בפורום המתאים [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לעבוד כמה שעות, ואני רואה שבינתיים כל הפאנבויז והנובים השתלטו בשמחה על הטרד. עוד טונה של גיבובים של שטויות שתשבנה על השרת.

לגבי ספק - כדאי מאוד שתחליף. הפנטיום מושך הרבה וכרטיס המסך מוסיף. אתה חייב ספק נורמלי ובטח שבשביל אוברלוק.

עריכה: אם הרכיבים מבקשים ולא מקבלים אתה תקבל רכיבים שלא עובדים כמו שצריך.

דרך אגב האם המכפלה של המעבד שלך פתוחה?

עריכה 2:

תסתכל על התמונה בלינק. באוברקלוק הוא גם מגיע ל 173 וואט, תחלק ב 12 ותקבל 14.5 אמפר, ומה עם כרטיס המסך ושאר ירקות? הספק שלך נותן 15 אמפר על ה 12 וולט. גבולי מדי. בטח שבשביל אוברקלוק. אפילו בלי הוא גבולי רק המעבד לוקח 11.5 ועזוב את ה TDP המוצהר של אינטל של W87.

סליחה, התבלבלתי בין ה IDLE ל LOAD. אבל תסתכל על סה"כ הצריכה. היא גבוהה וצריך לספק אמפרז נורמלי.

http://www.burntware.com/dc/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הזיכרון שהמלצת עליו, 667 של , בשני סטיקים 512MB.

אני יכול לחסוך לעצמי 400 שקל (אני גם קונה S5600, לא רוצה להעמיס יותר מדי על חשבון הבנק), אז אני באמת אחכה עד שאחליף את הזיכרונות ואולי הבעיה תיפתר.

מקסימום, אני אחזור לחנות אם לא, ואקנה את הספק של HEC 420 (הם גם כך בדרך שלי לעבודה).

תודה שוב על העזרה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוקיונים" "דבילים" "ליצנים" אם זו הרמה ש"מומחי " הפורום הגיעו אליו כנראה זה הפורום הלא נכון לאנשים שבאמת רוצים עזרה והכוונה

.כנראה אתם לא רוצים להסתכל בעובדות ולהודות בטעויות שלכם.אדם שקונה מחשב וישר מהקופסה צריך צריך כבר ל"המהיר "אותו ולהתחיל שוב לשדרג כדי שיוכל להנות ממנו -ולחכות שאתם תעזרו לו- כן זו הצלחה של פורום

אז שיהיה לכם בהצלחה....

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

עשיתי עדכון לביוס, ל-F10. מבחינת תוצאות עם אין שום שינוי. לעומת זאת אני יכול לשחק עכשיו ברשת במשחק BF2, והוא פועל כמו שצריך, כשלפני עדכון הביוס הוא היה נתקע בכניסה למולטיפלייר.

עצור! אתה .... :smile1:

טוב ידעתי שעדכון ביוס יעזור.

עכשיו לפני שאתה רץ לבצע OC .. (למה?) ...

תסדר את החומרה שלך.

קבל את הזיכרונות (זה ישפר לך את הביצועים פלאים) סמוך עלי.

ההבדל הוא ענק.

ואז תתחיל לטפל ב .

תוריד services שאתה לא צריך.

תריץ טוויקים ....

תבדוק שהמערכת עובדת כמו שצריך.

ואז תתחיל OC .

חוצמזה אני לא מבין.

אני עם9700PRO P4 2.4 1G ואני מריץ את כל המשחקים.

בלי OC.

אז למה אתה צריך להתעלל במערכת שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Le001

אתה מעוות את העובדות. אדם צריך להתקין ביוס שיזהה את המעבד שלו כמו שצריך ולשים שני סטיקים במקום אחד. - לא חייב. אבל לא לנצל את יכולות האוברלוק שלו זה ממש חבל. כמובן שאם אתה מצפה לקנות ב 850 שקל מעבד ולקבל ביצועים של מעבד ב 2000 שקל אז כנראה שאתה תמים או נוב. בדיוק כמו ה AXP שעלה חצי מהנורטווד. בלי המהרה = תמורה טובה לכסף. עם המהרה ל 3200 תמורה מצויינת לכסף.

עכשין כן, בדברים מסויימים ה 3200 יהיה חזק יותר מול ה 805 בסטוק ול 805 יהיו יתרונות אחרים. אני חושב שכמה FPS במשחקים או חלון של אקספלורר שנפתח יותר מהר לא נותנים תמורה טובה כמו יכולות של דואל קור, לא להיום ובטח שלא לעתיד. אבל, עצם העובדה שאפשר להמהיר בקלילות את המעבד סוגרת את הדיון שכן בלי הוא GOOD VALUE FOR MONEY עם הוא תמורה מדהימה לכסף, מה שאפשר היה להגיד על ה AXP אבל קשה מאוד להגיד על ה 3200 (ואני מדבר בתור בעלים של 3200, AXP וסלרון D). עם הסלרון D שלי אפשר לעבוד בצורה טובה בלי למרות שהוא על 2.4 ובבאס 533. כשמעלים אותו ל 3300 הוא הופך למעבד סופר סבבה . כשמוסיפים לו קאש ועוד - הוא יהיה מצויין. כי הדבר היחידי שתוקע את ה D זה הקאש המוגבל שלו ויכולות המולטיטסקינג שלא גרועות משמעותית מה 3200. לקנות 3200 כשיש מעבד כמו ה 805 בשוק זה פשוט חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לנהל עם שלושתכם ויכוח ענייני.

אין לכם שום תרבות דיון, אתם לא עונים כאשר מפריכים את הטענות שלכם ומעלים את אותן טענות שוב ושוב שכבר הודגם באין ספור ת'רדים קודמים שהן חסרות כל בסיס. אתם גם מספימים ת'רדים של אנשים והופכים את זה לנורא קשה לעזור להם.

אף אחד לא אמר שהוא חייב להמהיר את המעבד שלו, פשוט חבל לא לעשות כך. המעבד מצויין Either way.

ואגב, אני אדם בעל סבלנות רבה.

כאשר אני כבר נאלץ להגיד על מישהו שהוא מוקיון - באמת כלו כבר כל הקיצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...