מחשב חדש, עם ביצועים עלובים :-/ - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש, עם ביצועים עלובים :-/

malcolmx9

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מי המליץ לך והציע לך לקחת כפול ליבה ו 7600GT עם 300ART. ממש לא לעניין. תשים לב ממי אתה מקבל המלצות. כנ"ל לגבי סטיק יחיד של זכרון.

כן, אני הייתי הולך לקנות ספק נורמלי למערכת כזאת.

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=3573

עריכה: דרך אגב אם הביוס שלך F9 אז הוא בכלל לא אמור לתמוך במעבד הזה. לפחות לפי האתר של גיגהבייט התמיכה היא החל מ F10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לסטיק של הזיכרון, אני תיכננתי להוסיף סטיק 1GB נוסף בעוד כחודש. זאת הסיבה שלא שאלתי יותר מדי לגביי שני סטיקים של 512MB, כי לא חשבתי שיהיה רעיון טוב להיות עם 2GB בארבע סטיקים בעוד בכחודש-חודשיים!

ביוס הוא F8 :-X. תיכף שידרוג, כשאקרא יותר על הנושא.

בזיגזג הספק של HEC לא נמצא במלאי, שלעומתו הספק Thermaltake TR2 420W כן נמצא במלאי. לפי מה שהבנתי הוא מביא את אותם הביצועים בערך. צריך רק אישור אחרון לקנייה, לפני שאסע לזיגזג לקנות אותו.

עריכה:

הגבתי בשם המשתמש החדש...תתעלמו :), זה MALCOLMX9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לעדכן ל F10.

עריכה:

Intel P4 805(2.66GHz,L2-2MB) 533 F10

http://tw2005.giga-byte.com/Motherboard/Support/CPUSupportList/CPUSupportList_GA-8I945P-G.htm

ממש לא את ה TT קח את ה HEC 480 או 580.

אתה יכול גם לסוע ללוגיק ולקנות את זה:

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=5499

עריכה: דרך אגב בווינדוס, שתי הליבות פעילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני אמלצתי למישהו פה, להתרחק מ- 805 D, כמו מאש! :kopfpatsch:

במיוחד שמדובר במשחקים, כל מנהלי האתר פה קטלו אותי.

צר לי שנפלת בפח אבל כנראה שצריך לקחת את ההמלצות פה בפורום, בערבון מוגבל.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=177542.10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib, בקישור שהבאת הוויכוח נמשך על פני 15 עמודים לשווא. את המעבד כבר קניתי, אז להתווכח כאן מה יותר עדיף זה ממש מיותר.

במנהל המשימות מופיעים לי שני נפרדים של המעבד, כך שמשער שהוא מזוהה ככפול ליבה!

לנסוע לרמת גן לחנות של לוג'י ייקח לי פי שלוש זמן מאשר לזיגזג. יש סיבה מיוחדת שלא כדאי לי לקחת את ה-TT?

זה יחסוך לי המון טרחה.

בקשר ל-3D, תיקנתי את הטעות :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי שנפלת בפח אבל כנראה שצריך לקחת את ההמלצות פה בפורום, בערבון מוגבל.

בינתיים מה שצריך לקחת בערבון מוגבל זה כל פוסט שאתה מוסיף בפורום הזה

כל תגובה יותר טפשית מהשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לספק כוח, אני נוסע עוד חצי שעה ללוג'יטק לקנות את ה-ENERMAX 420W.

האיטיות בעיקר היא בBF2. שמתי על רזולוציה של 1024*768 עם הגדרות בינוניות, ולוקח לכל מפה (שחקן יחיד) 4 דקות עד שהיא עולה!

שלא לדבר על האיטיות באופן כללי, עד שהמשחק עולה, עד שהוא נכנס לי לתפריטים וכו'. ניסיתי להתקין מחדש, וגם עידכנתי לפאטצ' האחרון, אבל לא עוזר.

אני לא יכול לשחק ברשת אגב, כי המשחק נתקע אם בזמן הכניסה לחשבון, או הצגת רשימת שרתים או כניסה לשרתים עצמם. וגם כשהמשחק נכנס לי לשרת, אני שומע את הקולות של האנשים ברקע, אבל כל המסך שמופיע מולי אפור. (המשחק מקורי אגב, נקנה מבאג).

ב-Condemned Criminal Origins, שמתי על הגדרות מקסימום AA X4/AF X16 והאיכות עדיין לא משהו :-\. לא יודע אם כך היא אמורה להיות ואני מצפה ליותר מדי, אבל בשבילי היא נראית על הפנים ביחס לכרטיס וההגדרות הגבוהות ששמתי. דיברתי עם מישהו מביטק עם אותו המפרט, ובמשחק הזה עם ההגדרות שאני עשיתי הוא אומר שהגרפיקה מדהימה.

המשחק היחידי שאין לי איתו בעיות הוא COD2, מבחינת גרפיקה הוא נראה ממש טוב. רק חבל שאם אני מעלה את ההגדרות טיפה מעל למדיום, המשחק מתחיל לקרטע! זה נורמלי? כי אם זה כך עם COD2 שיצא מזמן, מעניין איך הביצועים יהיו עם משחקים שיצאו בעוד חודשיים או שלוש!

עריכה:

אחד משני אלה HEC 475 או Enermax 420W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב לתגובה של אינטגרל

סביר מאוד שהביצועים הנמוכים (למשל בטעינה של שלבים) היא בגלל שאין לך דואל צ'אנל

הירידה בביצועים ללא דואל צ'אנל היא דרסטית .

בקשר למשחק, התמונה אצלך עם AA X4/AF X16 ואצלו אמורים להיות זהים

כנראה שהסטנדרטים שלכם שונים.

עם איזה הגדרות ניסית לשחק COD2? גם עם AA/AF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-COD2 אם אני מעלה את ההגדרות מעל למדיום אני מקבל קירטועים, עם AA/AF זה מחמיר עוד יותר.

לא ידעתי שעניין הדואל צ'אנל כל כך רציני :-\

אין לי בעיה לקנות כבר מחר עוד כרטיס 1GB, זה יעזור? כך יהיה לי 2GB בדואל צ'אנל, אבל איך זה ישפיע על יכולת ה-OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...