יש RADEON 9000 PRO BBA בארץ? + שאלות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש RADEON 9000 PRO BBA בארץ? + שאלות

none

Recommended Posts

אני חיפשתי מאז ומתמיד כ. מסך טוב לTVOUT , עכשיו חשבתי על לקחת TI 4200

וראיתי את הכתבה עם הההשוואה של הכרטיסי TI 4200 ושם ראיתי:

On the cards we tested, there are a few well-known encoders. To present the features and quality of some of them briefly, well start with the best solutions that can be found on the market today. The first place is occupied by the new Rage Theater chip, which is produced and built into their cards by ATI Multimedia. Its possibilities and features are sometimes integrated into the very of the cards, and this is the case with the R250 chip, better known as Radeon 9000/Pro. Rage Theater, besides being a real MPEG2 decoder, produces the crispest image on TV sets so far. The color dithering is identical to the one on monitors thanks to excellent signal converters, so the transitions between colors are not noticeable. The latest version works at resolutions up to and including 1024x768, which is more than enough for the screen and resolution of a TV set (which is always the same, and it depends on the standard it was built for (in our case PAL)). The image positioning is great and there are no big frames around the image. The quality of RT is that it keeps its sharpness even at the highest level of Flicker Filter!

ובקיצור שאיכות הTVOUT של הרדאון 9000 /PRO מצויינית ואף הכי טובה, מישהו יכול לאשר/לבטל טענה זו?

כמו כן בהשוואה זו כתוב שמפענח הTVOUT הטוב ביותר לכרטיסי הוא Connexant CX25871 ברשותי כ. מסך

ASUS V7100 PRO שיש בו מפענח זה, לכן ויתרתי על הרעיון של TI 4200 , ולכן אני מחפש 9000 PRO

האם יש כזה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני יכול להוציא מספיק כסף על TI 4200 אבל אני מחפש כרטיס בעל איכות TVOUT מעולה

הכרטיס שלי כרגע בעל מקודד Connexant CX25871 שהוא כרגע בכי טוב לNVIDIA אבל אינני כ"כ

מרוצה...

האם בכרטיס של GUGABYTE יש את Rage Theater chip מובנה ?

כי אם כן זאת נראת עסקה טובה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הTV-Out של לידטק מוגדרת כאייכות הכי טובה שקיימת בנושא זה, בזכות חיבור הTV-Out שלה מסוג SAA7108E של .

המחיר הזול של הכרטיס והאייכות שלו נותנים סיבה טובה לקנייה.

עכשיו ל"השוואה" שלך של הרדאון 9000 מול הTI 4200.

בוא נשווה את זה במעבדים: כמו 3 1000 מה"צ מול 4 2.8 מה"צ. מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע...

אתה טועה הצ'יפ הכי טוב לTVOUT הוא Connexant CX25871 (לכרטיסי NVIDIA)

ולא הפיליפס SAA7108E אשר ידוע כאמצעי ומטה...

לידטק משתמשים בו מכיוון שהוא זול ויש בו גם VIDEO IN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה עוד כמה ימים, ועם בעזרת השם יתברך שמו הגדול אמן, החיבורים של הTV שלי יתאימו לRADEON9700, אני אגיד לך מה האיכות.

בעיקרון, תסתכל בביקורת בDIGIT-LIFE על ה9700, הראו שם עם האיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חשוב לך הTVOUT ואתה רוצה כרטיס למשחקים, אז או שתחכה לRadeon9500AIW שיהיה יקר ואני בספק אם יגיע

או שתקנה ב400 שקל כרטיס ותהנה גם מVidIn

יש לי כרטיס של AVERMEDIA ואין בו TVOUT

ו - SpiritKnight אפשר קישור לביקורת של DIGIT-LIFE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...