התלבטות קלה - 6200 מול 6600. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קלה - 6200 מול 6600.

Roces

Recommended Posts

אני מתכנן כנראה לקנות כרטיס מסך חדש, בהנחה שאני מוכר את שלי בכ-300 ש"ח. אני מוכן להוסיף כסף, עד 300 ש"ח למרות שזה ממש על הגבול בשבילי. אני בהחלט אעדיף להוסיף פחות.

הדרישה היחידה היא שהכרטיס יהיה AGP מאחר והמערכת שלי די מיושנת.

אני לא גיימר כבד בכלל, ובד"כ אני מסתפק בהגדרות בינוניות בלי פילטרים על רזולוציה של 1024/768.

עלו לי שלושה רעיונות:

1. 6600LE

2. לקנות 6600 למרות שזה יהיה ממש חניקה מבינת המחיר.

3. לקנות 6200 ולעשות לו פתיחת צינורות.

אז מה הדילמה? ישנן כמה במספר:

1. האם ה-6600LE או ה-6200 (במידה ולא אצליח לפתוח צינורות) יהוו הבדל משמעותי מה- 9550 שבבעלותי כרגע?

2. מה הסיכוי לפתוח צינורות ב-6200, מאיזו חברה הכי כדאי לקנות אותו (בה הסיכוי לפתיחת צינורות גבוה), והאם שווה לקחת את הסיכון (או שקיימת האופציה להחזיר ולהחליף... אני מקווה שאני אקנה מחנות עם יחס טוב שיתנו לי את האפשרות)?

בכלל, אני אשמח להמלצות לגבי החברה ממנה לקנות. כבר קרה לי שקניתי מחברות זבל כמו פאליט והתאכזבתי קשות.

3. מהי הקנייה הכי משתלמת מאחר והכרטיס הוא AGP, שכבר היום נחשבת מיושנת?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן.

2. דיי נדיר בדרך כלל...

3.??

אני מציע לך לחרוג מהתקציב בשביל לקבל כרטיס הרבה יותר חזק... מדובר על 6600GT שעולה 887שח:

http://www.pcdiscount.co.il/Product.asp?productid=275

ההבדל בביצועים גדול מאוד לעומת תוספת המחיר...

אם המחיר קריטי אז קח X700 או 6600 הכי זול שתמצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 6200/6600LE יתנו שיפור מסוים על פני 9550 אבל לא ברמה שמצדיקה את החלפת הכרטיס. לדעתי, כדאי לך להשאר עם ה9550 עד שתחסוך מספיק כסף. אגב, במחירים של היום עדיף לקנות X700 על פני 6600

2. אין חברה ספציפית שבה אחוז ההצלחה גבוה יותר מכיוון שאיכות הליבות תלויה באנוידיה עצמה. בכל מקרה, כיום הסיכוי לפתוח 6200 נמוך יותר מבעבר, רצוי לקחת את זה בחשבון

3. כאמור, X700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...