סכנין ירדה ליגה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנין ירדה ליגה

R3

Recommended Posts

כן אוהד בית"ר תראה את הקבוצה שלו 3 מאמנים בעונה הם חושבים שזאת הבעיה אצליהם עבאס סואן זאת הבעיה..

סתם 0 אחרי שהוא שם גול במונדיאל חושבים שהוא שווה משהו הוא לא מבין שזה היה סתם פוקס :screwy:

בלי קשר להודעה הזאת אתה אחד האנשים שיוצרים את המוניטין הרע של ביתר י-ם

יש חוק חדש שעל קללות גזעניות מורידים קבוצה אוטו ליגה ובקצב שביתר י-ם רצה אני משער שהיא תגיע לליגה הכי נמוכה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שאתה לא בעניינים

פעם ראשונה -3 נק'

פעם 2 -6 נק'

פעם 3 -יורדים ליגה..

עכשיו נסביר לך למה יהיה קשה/בלתי אפשרי לאכוף את זה

יש מלא אוהדים וכל אחד שצועק משהו קשה מאוד יהיה לתפוס וכל ונגיד שתופסים

אם החוק יפעל אני אלך לקבוצות שאני שונא ואתחיל לקלל את הערבים ובלאגנים בשביל שיורידו להם נק' נראה לך שזה יעבוד? :kopfpatsch::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקווה שכן והם לא ממש צריכים לתפוס את המקללים

אז נראה לך אם אני יבוא למשחק של קבוצה מסויימת אצעק מוות לערבים כל המשחק אז יורידו נק' לקבוצה הזאת? :screwy:

ומי בדיוק יאכוף את החוק הזה הסדרנים?

וכדי להוריד נק' מקבוצה צריך הוכחות.

קיצר בלאגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

משחק כזה כבר לא יהיה כמה שנים ;D

סכנין בליגה הלאומית-בית"ר תהיה אלופת המדינה השנה הבאה הם יכולים להפגש רק בגביע ובספק שסכנין תגיע אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד לא סבלתי את הקבוצה ,

בד"כ אני די אוהב קבוצות קטנות שנאבקות על העלייה כי לקראת סוף העונה הן מציגות משחק לחימה ,

קבוצות כמו : בני יהודה , בית שאן ( הייתי באיצטדיון כשניצחו אותנו 3:2 ) , ואפילו הפועל כפ"ס עכשיו .

סכנין לעומת זאת פשוט לא עושה לי את זה , כל השנים שהייתה בליגת העל שיחקה רק מגעיל , הלכה על רגליים ,

ניסתה לעצור את הקבוצה השנייה בלי לשחק כדורגל יפה בעצמה .

לדעתי , איך שהיא שיחקה השנה , מאוד מגיע לה לרדת ליגה .

Good Riddance .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ :xyxthumbs:

הם משחקים כדורגל מסריח רק כניסות לרגליים ודחיפות כמו בשכונה קיצר זה לא כדורגל שמתאים לליגה ומי שראה אתמול את המשחק ראה מה שווה הקבוצה הזאת..

היה משחק מאוד מצחיק ומפגר של סכנין עלק חשבו שהבעיה היא בלופא קדוש הביא את שייע אותו חרא שניהם הקבוצה שלהם חרא אז אין מה לעשות..

הקבוצה שהכי מגיעה לה להשאר ליגה זאת כ"ס שנלחמת ומציגה כדורגל ברמה גבוהה.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם , אבל אני לא כל כך אוהב כדורגל ובכל זאת מציק לי לראות אותם יורדים ליגה, עזבו עכשיו ערבים לא ערבים , התנהגות האוהדים וכל שאר הירקות .. אני מדבר על העובדה שעוד קבוצה מהצפון (ועל דגש עיר קטנה מהצפון) עם שחקנים מוכשרים (בזה אין וויכוח , גביע המדינה היה שלהם למי שלא זוכר) שלא מצליחה לשרוד בליגה הבכירה רק בגלל בעיות תקציב (בהתחלה ) אצטדיון שלא היה , ועוד הרבה אנשים שלא נותנים צ'אנס לקבוצות ללא תקציב גדול..כמובן שיש את הקטע של חוסר ההצלחה במשחקים המכריעים , שאולי מצביע על חוסר יכולת מסויימת - אבל כל ההתלהבות של האנשים מזה שסוף סוף היא עפה מהליגה הבכירה מרגיזה אותי

עריכה: עכשיו ראיתי את התגובה של מישהו שכתב על סגנון המשחק של סכנין , ואני די מסכים איתך- אבל עדיין אני לא סותר את עצמי.. לא אוהב לראות את כל מה שקורה סביב הקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... שחקנים מוכשרים (בזה אין וויכוח , גביע המדינה היה שלהם למי שלא זוכר) ...

להזכירך שעונה קודם (אני די חושב שעונה קודם מקס' 2 עונות קודם) הוא היה של הפועל ר"ג שהיום בליגה השלישית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמההתחלה סכנין סומנה כאחת היורדות הבטוחות, הם התחילו גרוע את העונה, ההכנה שלהם הייתה מאוד לקוייה עם מאמן שאין לו טיפת ניסיון בניהול קבוצה בליגת העל (מומי זעפרן), סגל השחקנים שלה היה חלש מאוד ובלי עמוד שדרה, והיא הפסידה המון משחקים עד שבא לופא קדוש וקצת ייצב את המערכת, אבל זה היה כמו כדור אקמול לדלקת פרקים. אני לא יגיד שאני שמח או עצוב שהם ירדו, הם פשוט לא היו טובים במשך העונה ולדעתי הגיע להם לרדת. אם כבר מדברים על סגנון המשחק אז לזכותם ייאמר שמאז שאייל לחמן עזב את הקבוצה הם כר לא הולכים מכות במגרש, בטח שלא כמו בעונה הראשונה שלהם שבכל משחק הם ירדו עם מינימום כרטיס אדום אחד ו-7 צהובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...