אוהבים נקניקיות..סליחה, רוצים קונרו ב 3.1 גיגה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהבים נקניקיות..סליחה, רוצים קונרו ב 3.1 גיגה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק מה שאני אומר - "כגודל הציפייה כך גודל האכזבה " - ואני לא "פאנבוי" של אף חברה אז בלי הערות ילדותיות כמו זו :

למה לא? זה פשוט נכון.

אם לא היה כבר את היונה אז הייתי בספק כמוכם לגבי הקונרו....

אבל אחרי היונה פשוט אין ספק!

אין מה לעשות, הקונרו יהיה חזק מהיונה והיונה בעצמו קטלני...

אז יש כבר משהו בטוח והוא שהקונרו יהיה חזק מהיונה ככה שזה ממש לא נכון:

הנפילה של הקונרו תיהיה כואבת...אתם מפתחים ציפויות גדולות-גדולות מידי...אני מציע לחכות לנתונים רשמיים

נפילה לא תיהיה ממעבד שחזק מהיונה ומכסה את כל השוק מבחינת התמכור שלו.

העובדות כואבות לכם אבל הם נכונות. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו (הרציניים... מי שאין לו משהו חכם להגיד שפשוט לא יגיב), זה לא נראה קצת מוזר שכל שני וחמישי יש תוצאות חדשות של המעבד בS PI, ויש בקושי מבחני ביצועים קצת יותר ריאליים לגבי הביצועים שלו?

הרי תאכלס תוצאה של S PI זה יפה על הנייר, אבל לא אומר הרבה על כמה הוא יהייה טוב ביישומים אחרים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו (הרציניים... מי שאין לו משהו חכם להגיד שפשוט לא יגיב), זה לא נראה קצת מוזר שכל שני וחמישי יש תוצאות חדשות של המעבד בS PI, ויש בקושי מבחני ביצועים קצת יותר ריאליים לגבי הביצועים שלו?

הרי תאכלס תוצאה של S PI זה יפה על הנייר, אבל לא אומר הרבה על כמה הוא יהייה טוב ביישומים אחרים :-\

מה יהיה ריאלי מבחינתך ?

יש פה כמה פאנבוייז של AMD..שלא מספיקים להם כל המבחנים גם אם יעשו כל מבחן אפשרי חוץ מאחד הם יגידו זה לא ריאלי ואוא איזו נפילה תהיה לאינטל ואוא אנחנו יודעים הכל על AMD ואינטל ואף אחד אחר בעולם לא בישראל בעולם לא יודע כלום..

תשתקו את הפה שלכם (חח) אם אין לכם הוכחה אחרת שהקונרו הוא מעבד סוס..S PI מספיק מאוד ותראה AMD לא משנה באיזה תדר שעושה 16 שניות!!

אין לך ולא יהיה גם ב2-3 חודשים הבאים אני מבטיח לך..זה לא יהיה על גז ובטח שלא על אוויר..

בו מעזוב את הקונרו מי קונה עכשיו AMD שיש את ה805 של אינטל..?

רק אלה שיש להם כסף מיותר יכולים לקנות כפול ליבה של AMD שעולה פי שניים מהכפול ליבה של אינטל ועוד מחשב נורמלי חוץ מזה..כרטיס מסך טוב זיכרון גדול.

בקיצור אני מאוד אוהב את AMD חברה אחלה אבל ברגע זה אין להם שום תשובה אפילו לא רמז קטן על מה הצעד הבא שלהם..

לא שווה לקנות עכשיו AMD מבחינת מחיר..בדיוק כמו שלא היה שווה לקנות אינטל ב2-3 שנים האחרונות אולי יותר..

זה לומר לנו במילים עדינות: "תאכלו זין אלה שהטילו ספק בקונרו"

אני לא יודע אם זה משאינטגרל התכוון אבל אני אוהב את הפירוש!!

יש יותר מידי מידע על קונרו הרבה זמן לפני ההשקה,

משהו מסריח, וזה לא הזונה שיושבת לידי

עוד אחד גאון למה שלא יהיה מידע לפני ההשקה זה אנשים פרטיים שהעבד הגיע אליהם בקומבינה והם בודקים אותו!! זה הכל!!

משהו מסריח משהו מסריח

תפסיקו לבלבל ת'שכל עם המשריח והריאלי שלכם מעניין שאף אחד בXS לא אומר שום דבר רע על הקונרו או על היונה..אתם פה יודעים הכל..משהו מסריח..

ממש חוש חש הבלש אתם..

דרך אגב:

http://cal930.sakura.ne.jp/cgi-bin/c-board/file/16312_T2600.png

יונה ב3.7 עושה 16 וקצת שניות..הקונרו יותר טוב ממנו שלא קצת..וזה היה צפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית SPI מאד תלוי בסוג המעבד שמריצים עליו את התוכנה.

נכון שהדות'ן והיונה ובעיקר הקונרו כולם שמים את ה-A64 ב-SPI.

אבל SPI זה באנצ' לא מספיק טוב כדי שיהיה אפשר להעריך עד כמה המעבד הזה יהיה יותר מהיר מהמתחרה.

למרות שגם אני ראיתי את הבנצ'ים של אננד על ה-FX המואץ והקונרו, אני ראיתי שלמרות שהיה איטי ב-133MHZ עדיין היה מהיר מה-FX בסביבות ה-20%.

אבל עד שלא נתחיל לראות אתרים מקבלים את המעבדים האלה לידיים שלהם ולא נראה תוצאות רשמיות של כל מיני בנצ'ים חוץ מ-SPI, אני חושב שלא צריך להגזים לגבי עד כמה הקונרו הוא סוס.

אני רואה בפורום הזה המון ריבים וקריאות פאנבוי. אתם לא חושבים שלמרות שיש פה כאלה שגם לדעתי פאנבויים כבדים של , יש פה גם הרבה כאלה שרק מסתכלים על התוצאות של ה-SPI ולפי זה כבר קברו את , לא רוצים לשמוע כלום מאף אחד, וכבר החליט בעצמםו שזהו הקונרו "מלך"?....

אתם גם צריכים לזכור שאפילו אם הקונרו יהיה ב-20% יותר מהיר מהמעבדים הנוכחיים של , עוד כמה חודשים גם הולכת להוציא משהו חדש, ורק אז נוכל להתחיל לעשות השוואות צודקות.

מוצר חדש מכל חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריר ביותר

אתה חושב שאת הצרכן הסופי מעניינות השוואות "צודקות" או לא צודקות?

מעניין אותו מה הוא מקבל עבור הכסף שלו ומה האופציה הטובה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...