ייעוץ ברכישת מעבד אינטל או AMD - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ ברכישת מעבד אינטל או AMD

stalbetman

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שיש כמה בודדים שכפולי הליבה יצאו לא מזמן ולפתח משחק שתומך בכפול ליבה לוקח קצת זמן.

אתה יודע מה נגיד שחד ליבתי לוקח ב20% את כפול הליבה לך ותבדוק את זה בעוד חצי שנה שנה ואז תצחק על עצמך ותגיד מה המלצתי לבנאדם?

המלצתי לו לקנות מעבד ולשדרג אותו בעוד חצי שנה שנה.

שקונים מחשב מסתכלים קצת על העתיד למרות שזה קשה מנסים.

חוץ מזה שעם קטנטן ה-D805 לא רק משתווה לאטלון 3200 אלא גם זורק אותו לעזאזל.

שלא נדבר על אוברקלוקים רציניים יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש כמה בודדים שכפולי הליבה יצאו לא מזמן ולפתח משחק שתומך בכפול ליבה לוקח קצת זמן.

אתה יודע מה נגיד שחד ליבתי לוקח ב20% את כפול הליבה לך ותבדוק את זה בעוד חצי שנה שנה ואז תצחק על עצמך ותגיד מה המלצתי לבנאדם?

המלצתי לו לקנות מעבד ולשדרג אותו בעוד חצי שנה שנה.

שקונים מחשב מסתכלים קצת על העתיד למרות שזה קשה מנסים.

חוץ מזה שעם אוברקלוק קטנטן ה-D805 לא רק משתווה לאטלון 3200 אלא גם זורק אותו לעזאזל.

שלא נדבר על אוברקלוקים רציניים יותר!

הבנאדם רוצה לקנות מחשב עכשיו, לשחק ולהנות, נראה לך שהוא יחכה חצי שנה, ואז יגיד ok,

עכשיו אני יכול להנות מהכפול ליבה! חצי שנה עד שנה זה המון זמן בתחום המחשבים, עד אז לך תדע מה יצא?

אתה בונה יותר מידי על אובר-קלוק, תחשוב עם קרור אוויר טוב נניח, לאן תגיע? לרמה של 840, בסדר נניח עשית oc ל-805,

עכשיו הוא ברמה של 840 עד כאן יפה, עכשיו תסתכל בדיאגרמה של תום, ותראה כמה ה-840 רחוק מאתלון 3200 וניס, במשחק שמבוסס על direct-x,

סליחה... אבל ממש לא נראה לי שהוא זורק את 3200 לעזאזל במשחקים!

http://www.tomshardware.com/2005/11/21/the_mother_of_all_cpu_charts_2005/page29.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T-Bird 1400Mhz מוציא מעל 60FPS (בקישור שהבאת), ואתה חושש שהביצועים של 805 לא יהיו מספקים?

ברגע שהוא יכנס למצב במשחק, עם המון דמויות עתירי פוליגונים+פילטרים+ai+physics,

fps שלו יצנח בצורה דרסטית! לעומת זאת האתלון עוד יחזיק fps נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתווכח עם הבנאדם הזה זה תרגיל בלדפוק את הראש בקיר.

אתה מוכן לגבות את ההצהרות שלך? תראה לי איפה.

F.E.A.R. requires a minimum of a 1.7GHz Pentium 4, which is rather paltry considering the multi-gigahertz processors available today. We didn't have a PCI Express-enabled test bed that had that slow of a CPU, but we did use our multiplier unlocked Athlon 64 FX-57 to see how well the game performs across different CPU speeds. We reduced the speed of our Athlon 64 down to 2.0GHz, and then further down to 1.4GHz to see how the CPU scaled with performance.

http://hardware.gamespot.com/Story-ST--2661-x-x-x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהוא יכנס למצב במשחק, עם המון דמויות עתירי פוליגונים+פילטרים+ai+physics,

fps שלו יצנח בצורה דרסטית! לעומת זאת האתלון עוד יחזיק fps נורמלי.

אוי אתה כ"כ פאןבוי! זה מפחיד אפילו

למה נראה לך שבמשחק עם המון דמויות עתירי פוליגונים+פילטרים+ai+physics, שניה מחשבים דומים, שההבדל הוא רק המעבד (וכמובן לוח אם וזיכרון) אז ה805 יתן פחות מנגיד 3200?

הרי אם לשים 1900XT אז שניהם יתנו לך אותו דבר.

F.E.A.R. requires a minimum of a 1.7GHz Pentium 4, which is rather paltry considering the multi-gigahertz processors available today. We didn't have a PCI Express-enabled test bed that had that slow of a CPU, but we did use our multiplier unlocked Athlon 64 FX-57 to see how well the game performs across different CPU speeds. We reduced the speed of our Athlon 64 down to 2.0GHz, and then further down to 1.4GHz to see how the CPU scaled with performance.

http://hardware.gamespot.com/Story-ST--2661-x-x-x

אחלה אתה צודק חמוד, אבל ל805 יש 2.66. וזה מספיק ביותר. ואל תשכח שעם OC ל840 (3.2GHZ נדמה לי) הוא בכלל נהיה חיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ניסית להראות בלינק הזה

שFX57 מוציא אותו FPS כמו 3200?

לא ממש היה לי כוח להתעמק מה כתוב שם.

אבל אם זה מה ששם, אז הוא רק מצדיק את הטענה שהמעבד נהיה יותר ויותר שולי במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אתה כ"כ פאןבוי! זה מפחיד אפילו

למה פאן בוי, מצידי שירכוש ee אחת גם עדיף במשחקים!

למה נראה לך שבמשחק עם המון דמויות עתירי פוליגונים+פילטרים+ai+physics, שניה מחשבים דומים, שההבדל הוא רק המעבד (וכמובן וזיכרון) אז ה805 יתן פחות מנגיד 3200?

הרי אם לשים 1900XT אז שניהם יתנו לך אותו דבר.

כן יופי, אבל לבנאדם אין כזה תקציב!

אחלה אתה צודק חמוד, אבל ל805 יש 2.66. וזה מספיק ביותר. ואל תשכח שעם OC ל840 (3.2GHZ נדמה לי) הוא בכלל נהיה חיה.

הם מדברים על חד-ליבה! ואם היית מכיר את המשחק הזה, היית מבין על מה אני מדבר ברגע שאתה משנה את הגדרות המעבד, אפילו 1900xt לא היה עוזר לך,

כי אין קשר בין physics ל-GPU, אולי בעתיד.

המסקנה שלי מאוד פשוטה ועובדתית, כרגע חדי-הליבה טובים יותר במשחקים מאשר כפולי-ליבה, ולא משנה עם זה אינטל או .

בבקשה לנעול אין לי כבר כוח עם פאן-בויס של :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסקנה שלי מאוד פשוטה ועובדתית, כרגע חדי-הליבה טובים יותר במשחקים מאשר כפולי-ליבה, ולא משנה עם זה אינטל או .

כן אה? נכון להיום זאת מילת מפתח!

הרי בעתיד, הלא כ"כ רחוק אתה תראה שכל מי שקונה מעבד חד יסבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ניסה להראות משהו אבל לא ממש הצליח :-X

הוא רצה להראות שמהירות המעבד משנה למשחק כמו F.E.A.R

אבל הביא הדגמה שמראה שההבדל בין FX-57 לAMD במהירות 1400!!!!

היא 15% ובין FX57 ל3200 הבדל של 3%

שאני או ליאור נראה לנכון, ננעל

אנחנו לא צריכים עיצות בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...