ייעוץ ברכישת מעבד אינטל או AMD - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ ברכישת מעבד אינטל או AMD

stalbetman

Recommended Posts

כן אה? נכון להיום זאת מילת מפתח!

הרי בעתיד, הלא כ"כ רחוק אתה תראה שכל מי שקונה מעבד חד יסבול.

אני רואה לפי המפרט שלך שאין לך כפול , אז אני אספר לך משהו.

היה לי מעבד 3200 וניס עם אובר-קלוק, לאחר ששידרגתי לכפול מסוג: 3800 X2, חווית המשחקים נשחקה לי לחלוטין,

ואני מדבר על משחקים שעדיין לא נתמכים, יש לי לאגים פתאומיים קריסות מוזרות, לא היה לי את זה עם 3200, כמובן שהתופעות בעיקר במשחקים.

אני עובד בפוטושופ ו-cinema 4d, אני צריך את הכפול בגלל הרינדורים בת'רדים, שם הכפול ליבה הוא מלך!

אבל במשחקים א-כ-ז-ב-ה! ה-3200 היה פשוט תענוג.

אני לא פאן-בוי אני רק רוצה לחדד את הנקודה, אם פותח הת'רד רוצה מחשב בעיקר למשחקים אז חבל בכלל לסבול עם כפול ליבה כרגע,

מנסיון כואב שלי ממש מיותר, לעומת זאת אם הוא יעבוד על מאיה ופוטושופ זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי המפרט שלי, אתה טועה.

העניין הוא שיש לי מספר מחשבים בבית.

אחד שלי, שזה המחשב שבחתימה.

אחד למשחקים, מכיוון שאבא שלי גם משחק אז הוא בחדר .

ואחד לעבודות, אני עורך דברים לחברה של אבא ככה שיש לי מחשב עם מעבד כפול .

אבל עזוב מה יש ומה לא.

נכון להיום אתה צודק, ה3200 יתן יותר בגלל המחסור בתמיכה בכפולי . זה למה אתה יכול לבטל אחת ואז אתה תקבל אחלה ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בבלוג של שוריקו לא כתוב שאפשר לבטל אחת, אז איך הוא יידע?

נו באמת... מה אתה חושב שאני בתחום מהיום, אולי תשאל גם איך מבטלים HT באינטל?

דווקא אתה אינטרגל מנהל דיון בגחמות, קצת דרך ארץ לא תזיק!

אני לא ילד את גיל 20 כבר עברתי ממזמן. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה סותר את עצמך בלי הרף. הסתירה האחרונה היא בטענה שלך שסבלת קשות במשחקים מכפול הליבה, אז אמרו לך שאפשר לבטל אחת זמנית אם יש איזה משחק שעושה בעיות וזה פותר את כל הבעיה, ועכשיו אתה מודיע שאתה יודע את זה שאתה יכול לקבל 3200 מה 3800X2 בשניה, אבל קודם טענת שה 3200 עדיף. אז אני לא מבין? מי מתלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה סותר את עצמך בלי הרף. הסתירה האחרונה היא בטענה שלך שסבלת קשות במשחקים מכפול הליבה, אז אמרו לך שאפשר לבטל אחת זמנית אם יש איזה משחק שעושה בעיות וזה פותר את כל הבעיה, ועכשיו אתה מודיע שאתה יודע את זה שאתה יכול לקבל 3200 מה 3800X2 בשניה, אבל קודם טענת שה 3200 עדיף. אז אני לא מבין? מי מתלהם?

זה מה שאני גם לא מבין.

הרי אם 3800X2 זה בעצם שני ליבות של 3200. אז למה בדיוק ה3200 עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib,

אתה כלל וכלל לא עקבי.

תחילה טענת שכדאי את ה Athlon64 3200+ כיוון שהמשחקים היום אינם מנצלים 2 ליבות ולכן ה Athlon64 3200+ יהיה הרבה יותר מהיר מ זוג פנטיום 4 2.66 אשר ינוצל כמעבד אחד עם או בלי אוברקלוק.

הבנצ'מרק שהבאת אתה בעצמך:

http://hardware.gamespot.com/Story-ST-x-2661-x-x-x&body_pagenum=4

מדגים כי ההבדל בין Athlon64 במהירות 2 ג'יגה לבין אותו מעבד ב 2.8 זניח עד לא קיים.

אפילו במהירות 1.4 ג'יגה המעבד די והותר מהיר בשביל "להנות" מהמשחק כפי שאתה טוען.

עכשיו החלפת דף ואתה טוען שזוג מעבדי 3200+ (היינו 3800 X2) לא טוב למשחקים כיוון שיש באגים ולאגים ומה שלא יהיה.

כאשר הסבירו לך שאין שום בעיה לגרום למשחק לרוץ על אחת בלבד בדיוק כמו שהיה ב 3200, מה יהיה התירוץ הבא שלך?

או שמה תחכה מעט עד שכולם ישכחו שהבנצ'מרקים שאתה עצמך הבאת מראים כי ההבדל בין מודרניים זניח במשחקים ותעלה את אותו תירוץ שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...