הושיעו! צריך טיפ בקשר למכשיר mp3 בעל נפח גדול - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הושיעו! צריך טיפ בקשר למכשיר mp3 בעל נפח גדול

noy_boner

Recommended Posts

לפני כשבועיים דודי ביקש ממני לקנות לו מכשיר בעל קיבלות של לפחות 5000 שירים כלומר 20 ג'יגה בייט שיוכל לגשת בקלות לכל שיר וליצור רשימות מוכנות מראש . לטענות התקציב כמעט בלתי מוגבל ובלבד שיוכל לעשות זאת בקלות.

בתחילה חשבתי על מכשיר ה nomad 1 20 giga\nomad 3 אך הבנתי שמחירם הענק הולך בעיקר על הניידות , ודוד שלי מעוניין לשים את המכשיר בסלון, כלומר נייח לחלוטין. וכך בעצם הnomad מתגלה כמכשיר מסובך לתיפעול ולמציאת שירים , כלומר לא מתאים משום בחינה. לאחר מכן התחלתי לחשוב על הצבת מחשב נייד בעל הרד דיסק גדול , ומערכת תיפעול xp יחד עם תוכנה מצויינת (לא פחות ממצויינת ) וכך , ב 4200 שקלים לערך , לפתור את העניין .

אך יש לי כמה שאלות .

א. האם אפשר לקנות מסך שטוח ברמה נמוכה ובלבד שיתחבר למחשב רגיל במחיר של פחות מ-1000 ש"ח ?

ב. האם ה line out של כרטיס קול מסוג שנכנס למחשב נייד מוציא באיכות טובה? ( יש מגבר מצויין אז איני מודאג מה"כח")

ג.האם אתם יכולים להמליץ על תוכנה פשוטה ומעולה?

ד. פיתרונות אחרים למצב?

ה. אני יודע שיש מכשירי hd נייחים , יש למישהו מושג איפה אפשר לקנות אותם? וכמה הם עולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ה-iPod מישה, שהמחיר שלו (בערך 3000 ש"ח בנפח 20 ג"ב) הוא בעיקר בגלל הניידות המצויינת שלו.

הנפח הכי גדול דחוס כולו במקום הכי קטן, באריזה הכי יפה שיש, כמו שרק אפל יודעת לעשות..

(ד"א התקשרתי לידע - סגורים לרגל החג.. בעעע...).

לי יש Deck של נגן Mp3 בסלון ואני בכלל לא משתמש בו.

הוא של חברת Terratec וקוראים לו M3po נדמה לי..

אני בטוח שהוא לא יותר מדי ברמה, אבל הוא מגיע עם מסך LCD קטן וניתן לחבר גם הארד דיסק..

אני מאמין שהמחיר היה בסביבות ה-2000 ומשהו ש"ח..

אני יודע שיש אחד לחברת אונקיו (לינק פה), וניתן אולי לבדוק אצל היבואנים - TopAudio.. אבל אני מניח שהמחיר שלו לא יהיה זול אם בכלל יש להם אותו.

לדעתי כדאי שתבדוק אולי קצת על ה- באמת, ואולי הוא ישקול גם לקחת את המכשיר איתו לכל מקום..

תאר לך 5000 שירים במכשיר בגודל של חפיסת קלפים, שניתן לתפעל עם יד אחת ולקחת לכל מקום.

החסרונות שלו: בתזוזה - אם נפל, רוב הסיכויים שההארד דיסק ידפק. בטריה פנימית בלתי ניתנת להחלפה - זמן ניגון של 10 שעות בלי טעינה.

ודורש חיבור Firewire במחשב על מנת להעביר שירים (לא שזה חיסרון, זהו החיבור הכי מהיר שקיים בינתיים, גם USB2.0 ללא ממש משתווה, למרות שעל הנייר הוא עוקף ב-10מ"ב את ה-Firewire).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...