תוכנה לניטור טמפרטורה של מעבדי יונה! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לניטור טמפרטורה של מעבדי יונה!

The Coolest

Recommended Posts

זאת תוכנה שרק עכשיו סיימתי לכתוב את הבטא הראשונה שלה, עכשיו אני מחכה לראות מה התוצאות:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=96757

עריכה: טוב תוצאות ראשוניות: זה עובד!!!

אין לי תמונות אבל בדקתי את התוכנה עם מייק, ויש עכשיו גירסא 0.9.0.7 בטא שמראה טמפרטורה!

Ok, update. Thanks to mikeguava and some debugging. I finally got a working version up (0.9.0.7).

The temps might seem a bit high (at least from mikeguava's testing) but its the only way to get them.

I would also recommend of thinking about the temps in a different manner. not in actual C that the program shows but the Delta to the max temp recommends for the specific processor.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם הפקד הזה בVB שמאפשר קריאה של כל מיני נתוני חומרה?

אני עשיתי תכנית איתו(ממזמן) שמעבירה הרבה נתונים משרת ללקוח,עם יצירת לוג ושטויות..

נחמד.

התוכנה הזאת כתובה כולה ב-Visual C++ 2005. ואני משתמש בדרייבר בסיסי עם כמה שינויים שקימפלתי.

בואנה אחי אתה באמת הcool מכולם :yelclap: :yelclap:

תגיד רק משהו , למה אי אפשר להשתמש בתוכנה רגילה שהיית צריך לכתוב תוכנה מיוחדת?( בלי זלזול או משהו חס וחלילה :xyxthumbs:)

ממה ששמעתי, עד עכשיו לא היתה שום תוכנה שעובדת עם הלוחות\המעבדים האלה.

התוכנה קוראת את הדיודה שנמצאת בתוך הליבה של המעבד, ליד החלק הכי חם שלה. אז הטמפרטורות שהיא מספקת, בתאוריה לפחות אמורות להיות מאד מדוייקות. בנוסף, לכל יש דיודה משלה, לכן המשתמש יכול לראות את הטמפרוטורה של כל ליבה בנפרד.

רק אני לא מצליח להוריד?

תן לי את האי-מייל שלך ואני אשלח לך אותה. אבל דע שהיא עובדת אך ורק על מעבדי יונה. (גם קונרו ומרום אמורים לתמוך בפיצ'ר הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...