bitcomet עושה בעיות באינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

bitcomet עושה בעיות באינטרנט

Ran B

Recommended Posts

שלום לכולם ! :)

לא ידעתי אם הפוסט מתאים לפורום הזה, או לפורום תוכנה. אז אם המנהל רואה לנכון שיעביר את הפוסט למקום המתאים.

אני מוריד טורנט באמצעות תוכנת bitcomet וברגע שהיא מתחילה לרוץ ולהוריד מתחילים הבעיות :

האיסיקיו אומנם מציג שהוא מחובר אך כנראה לא מתדעכן. אם אני שולח הודעה לוקח לה שעה ואז שניה אחרי שזה נשלח הוא מציג לי שהאיסיקיו

התנתק (פרח צהוב כזה), כלומר גם ההודעה בעצם לא נשלחה.

כלומר כל כמה דקות אני צריך להתנתק ולהתחבר לאיסיקיו ע"מ להשאר באמת "מחובר" לשרת שלהם.

המסנג'ר עושה גם לא מעט בעיות כמו הודעות שלא נשלחות או לא מתקבלות מאנשים.

האתרים עובדים צולע.

האם תפיסת רוחב הפס הלא כל כך משמעותית של bitcomet עד כדי כך הורסת הכל?

מה אפשר לעשות בנידון ?

אולי להשתמש בתוכנת טורנטים אחרת?

בנוסף, אם כבר פתחתי פוסט אני אשאל על זה אולי יש לכם מושג :

מותקנת לי במחשב תוכנת zonealarm ובעיקרון רק לפני כמה ימים ספורים פרמטתי את המחשב והתקנתי הכל מחדש.

אז התקנתי את הזון-אלרם ומידי פעם ראיתי שהוא בסטטיסטיקה שהוא חוסם כניסות לא מורשות למחשב. אז זה סביר אם זה פעם ב...כניסה..

לפני יומיים בערך, לא יודע אפילו מה עשיתי חריג.

התחלתי לקבל ניסיונות כניסה high-rated בשכיחות לא מעטה פלוס אלפי ניסיונות כניסה לא מדורגים גבוה שכל הזמן עולים בקצב רצחני.

בממוצע לשניה, אם אני מסתכל בסטטיסטיקה, אני רואה 3 ניסיונות כניסה בשניה!

עשיתי סריקת spyware ו-, גם עם הנורטון, גם עם noadware וגם עם הzonealarm וכלום..

אם נמצאו 2~3 דברים גם לא מוגדרים גבוה הם נמחקו וזה לא הועיל בכלום. האם למישהו יש מושג מזה יכול להיות לעזאזל?

ואיך נפתרים מזה? אולי זה גם גורם לבעיות של מסנג'ר ואיסיקיו ואיטיות לאתרים?

בנוסף לזה, אם אני מריץ netstat בCMD יש לי המון חיבורים שם, וזה ממש מוזסר ולא שיגרתי. אף פעם לא נתקלתי בזה.

מזה יכול להיות?

תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא כל כך בקיא בתוכנות למיניהן, אבל תוכנות שיתוף קבצים עובדות ע"י פתיחת מספר חיבורים רב באותו זמן, דבר שהורג את התקשורת לכל תוכנה אחרת שמנסה להתשמש באינטרנט. לא ציינת את שיטת החיבור שלך לאינטרנט (רשת, וכו'...)

בקשר לZA, בהחלט יכול להיות שהיית קורבן לאיזה ניסיון תקיפה כזה או אחר, או שהוא חסם דברים מכיוון ספק האינטרנט שהם לא מזיקים, דבר שקורה לפעמים. אם תראה את אופי ההודעות שקיבלת ניתן יהיה לומר יותר בנושא.

מה כתוב לך ליד החיבורים בNETSTAT? והאם אתה בודק אותו בזמן שהBITCOMMET דולק? כי אם כן, זה מה שאמור להופיע לך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה שהbitcomet גורם, אז גם לי זה כך, וכימעט לכל מי שאני מכיר...

אני ניסיתי תוכנות טורנטים אחרים ולא היה שינוי כלשהו.

אמרת שאתה בודק ווירוסים עם נורטון, נכון?!

אז כדאי שתעבור לkaspersky או לnod32

תריץ spybot

וhijackthis ותבדוק את הלוג שלו כאן http://www.hijackthis.de

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא כל כך בקיא בתוכנות TORRENT למיניהן, אבל תוכנות שיתוף קבצים עובדות ע"י פתיחת מספר חיבורים רב באותו זמן, דבר שהורג את התקשורת לכל תוכנה אחרת שמנסה להתשמש באינטרנט. לא ציינת את שיטת החיבור שלך לאינטרנט (רשת, נתב וכו'...)

בקשר לZA, בהחלט יכול להיות שהיית קורבן לאיזה ניסיון תקיפה כזה או אחר, או שהוא חסם דברים מכיוון ספק האינטרנט שהם לא מזיקים, דבר שקורה לפעמים. אם תראה את אופי ההודעות שקיבלת ניתן יהיה לומר יותר בנושא.

מה כתוב לך ליד החיבורים בNETSTAT? והאם אתה בודק אותו בזמן שהBITCOMMET דולק? כי אם כן, זה מה שאמור להופיע לך שם.

אוקי, בעיקרון החיבור שלי זה ADSL, מודם אלקטל שחור כזה שהפכתי לPRO ע"י מדריך שיש בסטיקי.

שהמודם מחובר כל הזמן ללא חייגן חברתי אותו לswitch וככה אני משתף אינטרנט בין 3 מחשבים בבית (כולל את שלי).

אני אציין גם שהתוכנת טורנט שיש לי (ביט-קומנט) הורגת את הפס אינטרנט לחלוטין וגם לאחותי במחשב נוצר בעיות של תוכנות IM,

אבל זה פחות קריטי לי עכשיו, אם אתם אומרים שאין כל כך מה לעשות בנידון.

מה שמוזר ש emule או קאזה אף פעם לא עשו לי בעיות כאלה, והן תוכנות שיתוף גם.

בבדיקה של hijackthis כל כל מה שיש לי במחשב זה SAFE, יש כמה שהם unknown כמו איזה תוכנה של ולכן זה לא מה שמפריע לי.

ויש Possibly nasty אבל אחד מהם אני רואה שקשור משהו לאופיס ולאקסל, ככה שכנראה זה לא משהו עקרוני.

ועוד איזה 3 Possibly nasty הם שייכים לכתובת IP של הDNS של הספק שלי, שמוגדרים בכרטיס שלי ותמיד הם היו לי כ Possibly nasty

גם לפני הפירמוט, ככה שגם הם לא קריטים.

אני כמעט בטוח שהרצתי netstat אז מין הסתם שהbitcomet סגור, כי אחרת זה באמת מסביר לי את החיבורים לעשרות אנשים.

אבל עכשיו שאני מריץ עוד הפעם (והפעם ה bitcomet סגור) אז אין לי הרבה חיבורים בכלל, וזה נראה מאוד שגרתי וסביר.

אבל עדיין הזון אלרם קופץ לו בכמויות. רק כדי להמחיש לכם.

שרשמתי את ההודעה היום ב15:50 היו לי כ7000 ניסיונות כניסה וזה עולה..

עכשיו בשעה 20:30 רשום לי שנחסמו 23750 ניסיונות כניסה וזה עולה..

החסימות של הניסיונות high-rated עלו בכ~100 ניסיונות מאז 15:50 גם.

למה התכוונת שאמרת לי מה רשום ליד החיבורים בNETSTAT? אתה מתכוון לעמודת הSTATE שנמצאת שם?

עוד עזרה תתקבל בברכה.

תודה,

רן.

עריכה:

אוקי, ראיתי שכל הכניסות שנחסמות, רובן הגדול מאוד לפחות, הן ממחשבים שמנסים להכנס אלי דרך אותו פורט שיש לי ב bitcomet

נכנסתי לממשק של הנתב שלי ע"מ לסגור את הפורט הזה, כי זכור לי שפתחתי אותו.

סגרתי אותו וגם ראיתי שזה לא משפיע לי על החיבור בbitcomet.

כאשר הפורט היה סגור וה bitcomet סגור גם - לא היו לי נסיונות כניסה יותר דרך הפורט הזה (או שהיו ממש ממש מעט)

ובקושי היו ניסיונות כניסה, מה שטוב, נראה שזה חוזר לשגרה.

מה שכן היה לי נסיונות כניסה מרובות אבל לא בקצב רצחני מפורט 445 (נדמה לי).

אז חשבתי לחסום גם אותו, אבל אני יודע שהפורטים האלה קשורים במידה כזאת ואחרת למערכת, נראה לי.

בכל מקרה, פתחתי את ה bitcomet ונתקלתי בקצב רצחני של ניסיונות כניסה ורובן הגדול, אם לא כולן, היו מפורט של ה bitcomet.

אני לא חושב שהפיירוואל אמור כל הזמן לחסום לי את הכניסות האלה. כי נראה לי אלה כניסות שאמורות להתאפשר ע"מ לבצע את השיתוף בתוכנה

בצורה טובה יותר.

בפיירוואל (זון אלרם) התוכנה מאושרת לשימוש ואני לא יודע איפה אפשר אולי לקנפג את הפיירוואל שלא יחסום כניסות לתוכנה הזאתי ולפורט שלה.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מגדירים נכון את ביטקומט אין סיבה שהיא תחנוק את רוחב הפס.לגבי הניתוקים..כנראה בגלל העומס שהנתב נמצא הוא נחנק, אז יש לך ניתוקים של האינטרנט מה שמפיע לך על הגלישה ועל האיסקיו.

1-תוודא שההגבלה של העלאה לפחות נמצאת על 4KB--אם אתה רוצה פחות..הגבל אותה חיצונית ע"י נטלימטר.

2-בגלל שיש מודם-נתב..אין מצב שהוא יסחוב את כל החיבורים של ביטקומט--לכן הגבל בתוכנה מקסימום חיבורים לכ-50 או 100.

3-להוריד בו-זמנית 2 או 3 הורדות--לא יותר.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לגבי netstat:

לקרוא פה ותנתח לבד את התוצאות ותסגור פורטים שלא צריך ותחפש מידע לגבי פורטים חשודים ותחסום אותם.

http://www.sit.ulaval.ca/public/dex/eqwin/eqMIT/documentation/netstat_results.htm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לגבי חומת-אש:

תעיף את זום-אלרם ותעבור ל-kerio 2.1.5 או סגייט פרו או kaspersky anti-haker.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שTHE_COOL אמר הוא נכון, רק שאני משתמש בEMULE עם הגבלת קבצים של 2000 עם קווי של EDIMAX והוא סוחב את זה אחלה האמת. ככה שאולי בעקרון זאת בעייה שנוצרת עם האלקטל הפרוץ שלך. לא בטוח, אבל זה מעניין.

ולגבי הFIREWALL של ZONEALARM, גם לי יש אותו והוא נהדר. THE_COOL, מה יש לך נגדו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-באמת אדמיקס סוחב לך 2000 חיבורים?--לא יכול להיות...הוא נתב שלא תוכנן לעמוד למול מספר חיבורים כזה..ועוד יש לו מעבד וזכרון חלש.

2-פשוט לא אוהב אותו לאחרונה..גורם לבעיות של איטיות שמפעילים ברקע תוכנות p2p והוא עושה עומס על המחשב--אבל אם עובד לך טוב,שאר איתו.

ודעתי,שחומות-אש האחרות יותר טובות ונוחות ותופסות פחות שאבי מחשב.

3-לגבי מה שפותח התארד תיאר עם החסימות של חומת-האש שלו--הפעולה שאתה רואה,שיש לך הרבה כניסות מבחוץ לפורט שעליו מאזין ביטורנט הוא בסדר גמור ואתה חייב לאשר כניסות אלה ולא לחסום אותם,כדי שהתוכנה תפעל בצורה תקינה.

4-לגבי 445: חשוב שלא יהיה נגיש ישירות לאינטרנט.

בגלל שיש לך נתב אתה מוגן פנימה.

החוצה לא,לכן תבדוק האם יש התקשרות דרכו החוצה.

http://www.grc.com/port_445.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם.

החלפתי את הפיירוואל של זון-אלרם בkerio שהמלצת לי.

ועכשיו אני לא רואה אם יש ניסיונות כניסה.. ;D

אבל כל עוד נחסמות הניסיונות המסוכנות יותר זה מה שחשוב לי.

בכל מקרה אני חושב שכל הניסיונות כניסה שהזון אלרם כל הזמן חסם לי הוא לא היה צריך לחסם,

באיזשהו שלב לפני שמחקתי אותו מצאתי מקום שאני יכול לאפשר כניסות פורטים מסויימים ושציינתי את הפורטים של הביטקומנט

אז ההודעות הפסיקו להגיע לכמה שניות..ואז חזרו מידי פעם, על אותם פורטים (מה שמוזר, אולי הייתי צריך לאפשר גם בUDP וגם בTCP

בעע איזה סיבוך).

הגבלתי ועשיתי מה שרשמת לי.

אומנם עם הניתוח של הnetstat קצת הסתבכתי, כי לא ממש הבנתי על מה להסתכל והכל, אבל לא קריטי כל כך.

עכשיו אני רואה פחות אקטיביטי עם הסוויץ והמחשב שלי, אז כנראה שמבחינת סופית המחשב שלי נראה פחות מותקף..

ושוב - תודה רבה.

אם אתקע בבעיה ארשום פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...