האם קיימת מגבלת הורדה של 5 ג'יגה בייט בנטוויזן??? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת מגבלת הורדה של 5 ג'יגה בייט בנטוויזן???

moses_23

Recommended Posts

למען הסר ספק - זאת לחלוטין בעיה שלך. יש מסלול כזה לאנשים שלא מורידים בכמויות, ולכן לא תופסים רוחב פס רציני, מה שמאפשר לספק לתת להם מחיר זול יותר משמעותית.

אתה כנראה חשבת שאתה חכמולוג (או סתם לא שמת לב, אבל קשה לי להאמין כי זה פאקינג כל המהות של החבילה הזאת), ולצערך הם לא אפשרו לך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

ממש מקרה מצער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא סעיף חדש. הוא קיים מאז ומתמיד (לפחות מאז שהתחברתי לADSL של נטוויז'ן ובדקתי את התנאי שירות).

ההתנהלות חדשה , וגם הסעיף בוודאי לא היה מאז ומתמיד

לפניי כמה שנים 5 גיגה היה הרבה מאוד.

אני מכיר את החברה מבפנים שנים רבות ומעולם לא היה שרות מוגבל בנפח שימוש למחוברים.

זה כנראה ניסיון להכניס משהו חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי איזה מוזר זה!!!! פעם ראשונה שאני שומע שמגבילים הורדה...

אני גומר את זה כמו כלום..

אני מוריד מעל ל 5 ג'יגה ביום והמחשב שלי עובד כל החודש כבר מעל לשנתים.. חחח

הורדתי כבר הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק - זאת לחלוטין בעיה שלך. יש מסלול כזה לאנשים שלא מורידים בכמויות' date=' ולכן לא תופסים רוחב פס רציני, מה שמאפשר לספק לתת להם מחיר זול יותר משמעותית.[/size']

אתה כנראה חשבת שאתה חכמולוג (או סתם לא שמת לב, אבל קשה לי להאמין כי זה פאקינג כל המהות של החבילה הזאת), ולצערך הם לא אפשרו לך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

ממש מקרה מצער.

MoSeS_23, אם אכן אתה מחובר לאותה חבילה כבר שנתיים וחצי ולא עשית שום שינוי במסלול שלך למסלול זול יותר (למרות שבבדיקה קצרה שעשיתי לא מצאתי מסלול דומה למסלול שברק מציעים שהמחיר הוא לפי התעבורה החודשית) אז אני ממליץ לך בחום לשלוח מייל לכל אתר חדשות + לפרסם דיון בכל פורום אפשרי ברשת בנושא הזה. לא יתכן שיהיה סעיף כזה מגוחך כאשר התחרות בין ספקי האינטרנט כל כך גדולה והמודעות לאותה סעיף נופלת בין הכיסאות, הרי כל אחד עם ידע בסיסי במחשבים לא יתחבר ל Netvision ביודעין על הגבלת ה Download. לפי מה שקראתי בקישור לנטויזן שנתנו בתחילת הדיון מדובר על "תנאי השירות" הגורפים של החברה ולא מסלול ספציפי לכן יותר נוח לי להאמין שמדובר בחוצפה נטו של Netvision

אם אכן כך הדבר גם חדשה קצרה ב Hwzone שעושה השוואה בין הספקיות ומדגישה את הסעיף המופרך.. אותה הגבלה של תמחק קליל מתנאי השירות כבר ביום למחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת הגזמתי עם "היום למחרת".. :)

אבל אני באמת מאמין שעם קצת פרסום והגדלת המודעות לאותו סעיף, Netvision תחשוב טוב אם באמת כדאי לה להמשיך עם השטות הזאת כשחברות אחרות לא מגבילות אף אחד. (בהנחה ובאמת מדובר בסעיף גורף לכל המסלולים והבחור שפתח את הדיון לא הטעה פה את כולם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתכם,לי לא אמרו כלום על החבילה הזאת ואני מוריד הרבה יותר מזה(טוב למען האמת אני כן,כולכם כתבתם שגם אתם עוברים את זה ולא הודיעו לכם xD)

אולי כי את מחובר בADSL?

אני מחובר דרך הכבלים..

מה שכן,תכתוב לYNET ואתרים בסגנון על זה,תוך כמה זמן זה יהפוך לסיפור.. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed:

רק שינסו להגיד לי משהו

אני נשבע שאני רוצח אותם

הם צודקים

אבל עם כל הזבל שבארץ קוראים לו "מהיר" (למי שלא יודע, מה שיש בארץ זה בושה לעומת מהיר בשאר העולם, במיוחד בקצב הUPLOAD)

גג

אני עובר חברה

אחרי הכל

אתם לא רוצים לדעת כמה אני מוריד ביום שלא לדבר על חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין באמת על מה להתלונן

הסעיף היה קיים בחוזה מאז ומתמיד (לפי מה שכתוב בynet)

זה שלא אכפו אותו, זה משהו אחר לגמרי

אבל זכותם של netvision לאכוף אותו עכשיו, אומנם לא רטרואקטיבית (אני חושב),

אלא רק מעכשיו והלאה

לעומת זאת, זכותכם המלאה להחליף ספק

אישית אני חושב שזה הדבר המפגר ביותר שהם יכלו לעשות

אומנם הם צודקים בעקרון, אבל זה לא משנה, אף אדם שפוי בדעתו לא יישאר בספק

שמגביל אות ל5 ג'יגה, בעוד שספקים אחרים לא מגבילים (באותו מחיר בערך של חבילה)

או כמו שאמא שלי אומרת: תהיה חכם, לא צודק

כי זה לא היה מהלך חכם, כי זה פשוט יגרום לבריחת לקוחות לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...