missing or corupted file - pc wont even boot - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

missing or corupted file - pc wont even boot

naorai

Recommended Posts

אני עושה לו בוט מהHD, ומקבל הודעת שגיאה :

קובץ חסר או פגום

c:\windows\system32\config\system

ניסיתי לעשות REPAIR דרך הדיסק של הWINDOWS אבל ללא הצלחה, הדיסק פשוט קופא מייד אחרי שאני בוחר איזה התקנה לתקן.

אני מתכוון לגבות אותו ולפרמט, אבל זה קצת בעייתי בגלל שהוא לפטופ ואני צריך לרוץ לקנות מתאם ל2.5....

למישהו יש רעיון אחר?

נ.ב- אני לא בטוח שזה הפורום המתאים, אבל נראה לי שכן :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנדפק זה קובץ הרג'יסטרי

כנס לRecovery Console

ותרשום

ren c:\windows\system32\config\system system.old
copy c:\windows\repair\system c:\windows\system32\config

זה משחזר לקובץ רג'יסטרי שנוצר לאחר התקנה.

אמור להספיק, אך אם תרצה הוראות מלאות, תמצא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המושקעת,

אבל התכוונתי לעשות מה שאמרת הבעיה היא שהוא נתקע לי לפני שיש לי גישה לRECOVERY CONSOLE הוא שואל אותי לאיזה התקנה של אני רוצה להתחבר, יש לי רק אחת אז אני לוחץ 1 אנטר והוא קופא. חושב למשך דקה שתיים וזהו אין תגובה :kopfpatsch:

יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלפני שכתבת את התגובה לא האמנתי שהוא בכלל ייתן לי להגיע למסך של הבחירה, אז לא ניסיתי אבל ניסיתי עכשיו גם בSAFE MOD וגם בLAST GOOD CONFIGURATION אין מצב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר שהוא נתקע במסך בחירה אני מתכוון ל RECOVERY CONSOLE לא לבוט הרגיל, ולא התקנתי כלום פשוט שיחקתי במשחק ששיחקתי בו אלף פעמים לפני ן המחשב קפא כיביתי הדלקתי וזהו....

אני ממש זקוק לעזרה, אתם מבינים... אני אידיוט= כמעט כלום אצלי לא מגובה- אני בסוף י"ב ואם אני לא יעשה משהו הלכה לי הבגרות באנגלית ויהיה לי מאוד מאוד קשה לעשות את כל העבודות והכל מחדש...

בכל מקרה נראה לי שאני יצטרך להשיג מתאם 2.5 ל3.5 הבעיה היא שאני חייב אותו מחר כי יש לי פול דברים לעשות- אם מישהו יודע איפה אני יכול להשיג מאזור הצפון (עכו חיפה) אני יודה לו מאוד. זה קריטי בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחת מותקנת. ככה שהוא לא מעלה בד"כ מסך בחירה. כן יש לי את המסך של הF8. אבל גם הSAFE MODE והLAST GOOD CONFIGURATION לא עובד.

תעשה לי טובה, ולפני שתעשה עוד פוסט תקרא מה זה RECOVERY CONSOLE, טוב? שם הוא נתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להריץ התקנה של בלי פירמוט ואז תגבה את הקבצים שלך

ואחרי זה תפרמט ותתקין מחדש

ולהבא תדאג לגבות

בהצלחה

- כי אם אתה לא מגיע ל RECOVERY CONSOLE אין הרבה מה לעשות כנראה -

בדיסק התקנת הווינדוס יש לך את האופציה הזאת, אתה רק מתקן את הווינדוס בלי למחוק בצים ובלי פירמוט, תנסה זה אמור לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם!!!

הלכתי לחנות מחשבים שעבדתי שם פעם והשתמשתי בWINXP זה שעושים בוט מהדיסק ואז יש את כל השיחזור והכל (אני חושב שהסיומת שלו היא PE). גיביתי הכל!!!

אז אני מאוד שמח, מעכשיו הכל EXPANDBLE.

אבל יש לי בעייה חדשה, אני מעלה את ההתקנה של הWIN- דיסק טוב- ואחרי נותן לו בF8 להסכמה לרישיון, הוא מחפש גרסאות ישנות של הWIN- עד עכשיו בסדר הבעיה שהוא נתקע בשלב הזה. למישהו יש רעיון? או תוכנה שאפשר לעשות ממנה בוט ולפרמט את C- זה יהיה נהדר!!! :xyxthumbs:

עריכה- יש לי HD של FUJITSU הדגםMHT2060AT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה הסתדר הכל!!! לקחתי UBCD (תוכנה מגניבה ביותר מומלץ בחום!!!) וזה סידר לי הכל, מסתבר שהיו בעיות עם ההרד דיסק- לקח לגבוט ולעשות DEFRAG מדי פעם! בכל מקרה תודה רבה רבה לכל מי שעזרר!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

נ.ב- סליחה על הדבל פוסט אבל אם הייתי כותב את זה בעריכה לא היו רואים את זה.... ומן הסתם הת'רד הזה ישקע כשיו :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי חבל שלא ראיתי את הת'ראד הזה בבוקר הייתי חוסך 3 שעות עבודה...

היום לאחי היה הפסקת חשמל הוא מדליק תמחשב מופיע לו את זה (c:\windows\system32\config\system)

ניסיתי לעשות רפייר; fixboot , bootcfg וזה לא עזר אז פרמטתי.. אני מדליק תמחשב הוינדוס נתקע - עושה ריסט שוב מופיע הארור... עוד פרמוט ושוב הארור

פרמוט והחלפת שקע למחשב והכל עובד c:

אני שמח בשבילך שהצלחת לגבות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לכולם

פתחתי הודעה חדשה עם הבעיה שלי, דומה למה שיש פה.

האם הפתרון עם ה ASR ייעזור? עם הרג'יסטרי? השאלה ההאם הרג'יסטרי הנוכחי יימחק?

קישור לדיון שלי: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=176821.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...