מאמינים שאנשים יכולים לשלוט לכם בתת המודע? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים שאנשים יכולים לשלוט לכם בתת המודע?

00000

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש 20 אופציות. לא הרבה, אבל גם לא מעט עד כדי כך שאפשר לומר "תבחרו מספר אי זוגי בין 1 ל-5 ואני אומר לכם מה בחרתם".

אני בטוח שאם נחשב התפלגות סטטיסטית של כל התוצאות (עבד/לא עבד) בין כמות גדולה של מתנסים, נגלה שזה עבד בדיוק ל-1/20 מהאנשים, ואף לא איש אחד יותר.

איך 20 אפשרויות? אני ספרתי בדיוק 8.

HiperPsY:

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבד עלי חחח אני לא יודע למה אבל עבד.

אין הרבה אפשרויות, וגם כמו שהוא אמר, זה קשור לתת מודע, התת מודע שלך הבחין באדם עם החולצה "37" ובחר את המספר הזה בשבילך בתת מודע. :smile1:

בזה אכן יש אמת. אבל רוב האנשים לא בחרו את המספר הזה... כמו שאתה רואה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, לי זה עבד :o

לא רק שזה לא עבד לי, זה היה צפוי אחושרמוטה שזה לא יעבוד.

אי אפשר לשלוט בתת-מודע של בנאדם, לפחות לא באופן מושלם. כפי שניתן לראות, עד כה, זה עבד רק על איש אחד מתוך שמונה, פחות מ-13 אחוז. האדם הוא היצור הכי לא צפוי שקיים בעולם. בלתי אפשרי לחזות את פעולותיו או לשלוט במעשיו. זה כמו לנסות לחזות את מזג האוויר נכון. סיכוי של 13 אחוז (ולמטה ממנו) לא שווה כלום.

ממתי 8 אנשים מהווים מדגם מייצג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת איזה שטויות.. אדם הולך עם חולצה מעפנה שציירו עליה מספר? זה נראה לי רמז מאוד רציני לנסיון אנוש ודפוק לרמיזה על מספר כלשהו.

המספר הראשון שאלה לי בראש הוא 13 ואז אחרי שבחרתי אותו שמתי לב לאדם שהולך עם חולצה שציירו עליה [לא הדפס זה בטוח!] מספר שמתאים בבירור לקריטריונים שהוא הציב. כמו כן, הוא הלך מוזר מידי ובכלל לא הסתכל על הצלם, כלומר, לא תהה למה לעזאזל יש בן אדם באמצע הרחוב שמצלמים אותו ובמיוחד במקום שכזה בת"א.

אם כבר דרך טובה לרמוז על מספר היא עם הידיים, כלומר, עם האצבעות ולעשות זאת בזריזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...