"אגו" בYES... הללויה!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אגו" בYES... הללויה!!!

b-or

Recommended Posts

הבהרה: אין לי כוונה ליצור את הדיון yes vs hot .

למי שמתמצא בשידורים ובתכנים של שני החברות (ממירים, ממשק וכולי), יודע שבyes יש סרגל עם תת תפריטים:

תוכניות, ערוצים, הודעות, הגדרות, והחשבון שלי. (לפי הסדר).

בתת-תפריט "הגדרות", יש לך אפשרויות להחלפת שפה, בדיקה של העדכונים האחרונים בממיר (דיאגנוסטיקה).

עוד מעלה ב-yes הם הערוצים, yes we care , yes info, ו-yes store (בעיקר yes info שעוזר עם בעיות טכניות, מידע על ערוצים, קודים לשלט, ובכללי מידע שבעזרתו לא תצטרך להתקשר לנציג שרות).

כלומר ממשק הרבה יותר טוב, ומאוד נוח.

בגלל זה אני חושב ש-yes היא בכמה דרגות מעל hot (בנוסף לעוד המון דברים).

ועכשיו לנושא שבגללו אני כותב את ההודעה:

לאחותי יש hot , ובמהלך שהותי אצלה חיפשתי במשך שעה לפחות שירותים דומים אצל hot (סטייל yes info או הגדרות), אנא האירו את עיני אם יש כאלו.

בדקתי ב-hot active (אפיק 29), משם מידע ופנאי, ואין שום אפשרות להגדרות או מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש תוכן, אז אגו הוא ממש לא המקום למצוא אותו. סתם חרא ערוץ, עם חרא של תוכניות.

וכן, גם אחרי 11 הוא לא מעניין, וקשה לי להאמין שיש מישהו מספיק מסכן בשביל לצפות בתוכניות שמשודרות אחרי 11[תאמת שחידשתם לי קצת בנושא הזה, לא חשבתי שזה מעניין מישהו, כנראה שטעיתי].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי.... עם מה שיש ביס כל ערוץ יכניס תוכן...

ב-yes יש הרבה יותר תוכן איכותי, שסוגר יותר שעות מ-hot , ואת זה יגידו לך גם המנויים של hot.

הממשק של yes יותר מהיר, ונוח, במיוחד בממירים החדשים (ה-3100s וה"מקס").

יש ערוץ מידע שבו חומר לגבי השלט, חבילות הערוצים, איך לתפעל את הממשק והסברים כלליים על yes , מה שאין ב-hot.

ב-yes יש שידורים במסך רחב (למרות שהיום הם גורמים יותר טענות מאשר מחמאות, אבל זה מסתכם בהוספת הגדרה קטנה שאפשר לשנות), לעומת hot.

בקיצור, אני לא רואה את עצמי עובר ל-hot בשנים הקרובות.

נ.ב: יתרון ל-hot הוא ה - V.O.D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...