תגמול מקורי במיוחד עבור האיש שיסייע לי להגיש 3 פרוייקטים במחשבים.. פרטים בפנים!1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגמול מקורי במיוחד עבור האיש שיסייע לי להגיש 3 פרוייקטים במחשבים.. פרטים בפנים!1

Vega

Recommended Posts

כן, כן, מה ששמעתם!

ובכן, המטרה שלי היא להגיע למצב שיש לי 3 פרויקטים במחשבים: אקסס, , ויז'ואל בייסיק. (מן הזניח אל העיקרי, בהתאמה) - ואיני בוחל בשום אמצעי על מנת להגיע למטרה זו.

לצורך העניין, ועל מנת להשלים בגרויות נוסף החלטתי להקריב באופן מוחלט את חופשת פסח, וגם לטובתי משפחתי התנדבה לצאת לחופשה בחו"ל בזמן שאני אעשה זאת ולאפשר לי להתהלך ערום בבית בזמן שאני שוקד לבגרויות.

אין הרבה מה לפרט, אני אשמח מאוד לכל טיפ ועזרה והנחיה שיכולה לקדם אותי, לרבות פרוייקטים שלמים שישלחו למייל שלי, ואני מתחייב לפרסם במסגרת האתר (אם יתאפשר לי, רק שלא ממש נראה לי) או בפורום סיפור אירוטי שבו הגיבור הוא האיש שהכי יקדם אותי בדרך למטרה. אגב, האיש היקר הזה יוכל לבחור את הפנטזיה שלו ואני אנסה לדבוק כמה שיותר לפנטזיה שלו בסיפור ואשתדל מאוד לכתוב משהו איכותי.

תודה רבה לכל המגיבים, המתלוננים, הלא קשורים, לאנשים שמנסים לעזור,

וכמובן איש היקר שנבנה לתלפיות אשר יסייע לי להגיע אל המטרה שלי בשלום!

אשריך!! איש יקר! (אני מאוד מקווה שאתה קיים).

אגב, לא אכפת לי להוסיף אביזרים ודברים "קינקי" לסיפור.

הבהרה:

אני מקווה שאף אחד כאן לא מתכוון לקחת את הרעיון הזה בצורה לא בוגרת ולרדת לתגובות לא ענייניות וספאם לא רצוי. אני מבקש מכם, בכל לשון של בקשה נא לשמור על תרבות דיון ראויה, למרות שתוכן ההודעה, אני חייב להודות, הוא מעט פרובוקטיבי, אבל אני בטוח שאתם מסוגלים להתמודד עם נושאים הרבה יותר קשים.

בבקשה תשמרו על תגובות ענייניות, אף אחד לא מכריח אתכם להגיב - או במילים אחרות: אם אין לכם מה להגיד, בבקשה אל תגידו את זה- ובטח שלא כאן.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, המטרה שלי היא להגיע למצב שיש לי 3 פרויקטים במחשבים: אקסס, , ויז'ואל בייסיק. (מן הזניח אל העיקרי, בהתאמה) - ואיני בוחל בשום אמצעי על מנת להגיע למטרה זו.

המטרה היא שיהיו לי פרוייקטים ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

b0mbat - אני מבקש לא לסטות לוויכוחים מיותרים עכשיו.

אם יש לך איך לעזור לו - תעזור. אם לא - עדיף שלא תגיב, כי אחרת הדיון ידרדר למקומות לא רצויים ויחולקו פה אזהרות.

Avinoam - הת'רד הזה דיי בעייתי, הוא יכול בקלות לסטות לוויכוחים מיותרים ומריבות.

אז אם יהיו תגובות אשר ידרדרו את הת'רד, תפנה אליי ואני אטפל בזה.

אך אם אתה תגיב להודעות כאלו ותיכנס למריבות - אני אאלץ לנעול את הת'רד.

בנוסף - תערוך בבקשה את הכותרת שתהיה רצינית, ומובנת היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה Milk,

אני אכן אפעל בהתאם. הכותרת בדרך.... עוד כמה שניות.

עריכה:

עשיתי מאמץ לשנות כותרת בהתאם, פשוט זה ממש קשה לדחוס כותרת של הדבר הזה. אני מקווה שזה מספק אותך, במידה ולא אני אשנה אותה עוד פעם.

שוב פעם תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לעזור לך בפרוייקטים (לא בגלל שאני לא יכול אלה בגלל הגמול ההזוי שלך)

אבל בכל זאת לא ניסחתה מה אתה רוצה בדיוק , מה תוכן הפרוייקט , מה המטרה שלו והרבה דברים אחרים.

זה כמה שתגיד " לך תעשה עבודת חקר על חיות" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ.....

הייתי גם עוזר , אבל ....

1. במקום להשקיע בסיפור טוב אולי תשקיע בלילמוד באמת לתכנת?

2. אחרי כמה משפטים אני חושב שכתבת את מה שאתה באמת רוצה --> פרוייקט מוכן.

אם אתה רציני .... מה הפרוייקט?

מה הדרישות?

וכו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבינועם

פרוייקט באקסס אפשר לעשות ביומיים, כנ"ל באינטרנט

בקשר ל-VB, אני לא יודע איך זה הולך אצלכם אבל אצלנו זה חתיכת עבודה, פסח לא מספיק בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון עם כל הכבוד למה אתה חושב שמישהו פה יעשה לך את העבודה? יש לי שיעורי בית במתימטיקה אולי תעשה לי אותם? יש לי גם קצת בפיזיקה אז נדבר יותר מאוחר אני אשלח לך לאימייל.. תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבינועם

פרוייקט באקסס אפשר לעשות ביומיים, כנ"ל באינטרנט

בקשר ל-VB, אני לא יודע איך זה הולך אצלכם אבל אצלנו זה חתיכת עבודה, פסח לא מספיק בשביל זה

לא מכיר אקסס.

אבל עדיף היום לפתח כבר .net.

ו asp.net ו VB.net זה אותו דבר חוץ מה GUI.

אז כבר אפשר לכתוב BL לשני הפרוייקטים ביחד. . . .

וכו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...