כל הכבוד לצה"ל ודוגרי אולמרט הפתיע אותי (ל&#149 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל ודוגרי אולמרט הפתיע אותי (ל&#149

MOFRA

Recommended Posts

וכמו שזה נראה הלחץ הזה גם עובד

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3237950,00.html

עריכה: הכותרת של הלינק שהבאתי כאן השתנתה, הכותרת המקורית היתה על בכיר מהג'יאד שרוצה להפסיק את ירי הקאסמים בגלל התגובות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר אתם קוראים לו שמאלמרט וחושבים שהוא יהרוס את המדינה ישר.

רק לידע אותכם,הוא היה ליכודניק ימני(אני לא יודע עכשיו אם הוא ימני כן,אבל הוא היה ימני),הייתה כתבה בעיתון על זה..שהוא היה חבר כנסת ימני ואשתו שמאלנית קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ישן יומיים

קצב הירי עומד עכשיו על פחות או יותר פגז כל 30-20 שניות, לפעמים במשך יותר מ 12 שעות (עם הפסקות קצרות).

מה צריך את זה? ממילא את המחבלים הורגים (והורגים יפה כמו שאתם רואים בשבוע האחרון) עם טילים של חיל האוויר והים.

לא חבל סתם לעות לי רעש 24\7 עם פגזים מעפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר אתם קוראים לו שמאלמרט וחושבים שהוא יהרוס את המדינה ישר.

רק לידע אותכם,הוא היה ליכודניק ימני(אני לא יודע עכשיו אם הוא ימני כן,אבל הוא היה ימני),הייתה כתבה בעיתון על זה..שהוא היה חבר כנסת ימני ואשתו שמאלנית קיצונית.

תראה גבר בלי לזלזל למרות שאולמרט הפתיעה אותי בעניין הזה עדין אם הוא תומך בהתנתקות חד צדדית זה שמאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור, אלו תוכניות מגירה שבסה"כ הוא אישר לבצע... זה חייב היה להתבצע במוקדם או במאוחר.

וטוב שזה קרה במוקדם.

רק בקטע של ההתכנסות אני ממש נגדו, דין עזה לא שווה דין יהודה ושומרון, אלו שני שטחים שונים לגמרי, עם אופי שונה לגמרי, ואסור שתהיה תוכנית זהה לשניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור, אלו תוכניות מגירה שבסה"כ הוא אישר לבצע... זה חייב היה להתבצע במוקדם או במאוחר.

וטוב שזה קרה במוקדם.

רק בקטע של ההתכנסות אני ממש נגדו, דין עזה לא שווה דין יהודה ושומרון, אלו שני שטחים שונים לגמרי, עם אופי שונה לגמרי, ואסור שתהיה תוכנית זהה לשניהם.

RK לרשות הממשלה :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, את המחבלים מחסלים מהאויר גם ככה, ההפגזות פשוט מצוינות, כשעם המחבלים אתה מחסל גם ילדים

ותגובת דובר צה"ל היא: "אנחנו מתפלאים שהיו שם גם אזרחים, לא ידענו על כך".

:screwy:

אולמרט עושה שרירים קצת בשביל הימין, ובפיגוע הבא שיבוא כנקמה כבר תדברו אחרת.

לאנשים יש דיעות כמו של שבשבת, משנים אותן לאן שהרוח נושבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים . מה ילד עושה בבסיס צבאי ? לפעמים זה נראה כאילו שהילדים שם רצים לחבק על פגז שנופל כמו כלב פינצ'ר שרץ לאוטו :screwy:

[0quote author=bla7 link=topic=175599.msg1505730#msg1505730 date=1144582016]

מה שלא הולך בכוח, הולך בעוד יותר כוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...