שלום,עזרה למפרט מ.נייד עד 10,000, (עם ציוד היקפי) די חשוב, תודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,עזרה למפרט מ.נייד עד 10,000, (עם ציוד היקפי) די חשוב, תודה

shimmi1982

Recommended Posts

היי חבר'ה, אז ככה, אבא שלי רוצה לבנות משרד בבית וזה אומר חדר "ממוחשב" :

אז צריך עם הדגשים הבאים:

א) מעבד SONOMA (דותן נראה לי)-לא למיניהם...

ב) מינימום 512MB

ג) כרטיס מסך עם יציאה לטלויזיה (לא למשחקים-אבל שיציג וידע לטפל בעריכת תמונות)

ד)הארדיסק על הנייד-40GB(מינימום), אבל: וזה קריטי-בנוסף -הארדיסק חיצוני גדול יותר (לא מחייב מהיר- יותר לאחסון) -רצוי בFIREWIRE אבל לא מחייב, (כדי שאוכל לחבר גם מחשב מחדר אחר לכונן)- נפח 120-200GB

ה)כמובן תקשורת (FIREWIRE וכו'...)

ו) כ.קול נורמלי (שאפיל ויהיה ONBOARD אבל שיביא צליל 5.1 סביר)

ז) צורב (חובה)

ח) רצוי קורא כרטיסי מובנה (לא מחייב אבל מאוד רצוי)

מבחינת ציוד היקפי:

א) מסך דק 17" - שיהיה איכותי אבל לא מפלצת (המחשב לא למשחקים) - יותר לצפיה בסרטים והצגת תמונות/מצגות וכו'..

ב) חשוב- משולבת עם פקס-ורצוי מאוד מאוד עם יכולת STANDALONE (להדפסת ישירות ממצלמה דיגיטלית בלי לערב את המחשב באמצע) - דיו צבעונית ושתהיה גם איכותית...

ג) מערכת WINXP מקורית (קופסא) -משום מה הוא ממש לחוץ על זה... ניחא.

דגשים אחרים-* שהמערכת תהיה מחברה מוכרת ואיכותית-בלי בעיות אחריות וטיפולים (כמו לדוגמה),

*רצוי מחנות אחת הכל, ועוד יותר רצוי מפנדה (קרוב לבית)-אבל זה לא קריטי-לא אם יש חלופה הרבה יותר הגיונית...

*מחיר- עד 10,000 ש"ח...

תודה ובהצלחה

:)

*עריכה*

צרוכי שימוש: ,,, עריכת , בעצם מעין מרכז דיגיטלי לדירה. (משחקים ממש לא בשיא העדיפות כאן). אבל-חשוב שהמערכת תחזיק הרבה זמן מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

בוא נראה.

יש 10,000 שקל, מתוכם נוריד 1700 למסך, עוד 600 לכונן חיצוני ועוד 1200 בערך למדפסת משולבת.

זה משאיר בערך 6,500 אלף למחשב הנייד עצמו.

מה השימושים של הנייד?

עד כמה הוא הולך להסתובב איתו?

זמן סוללה?

אחריות בינלאומית חשוב?

הערה אחת יש לי - קצת בעייתי נושא של 5.1 במחשב . רק בזמן האחרון התחילו להכניס לניידים יציאות SPDIF, וגם זה לא בכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאת SPDIF לא קריטית- שוב אמרתי שיהיה 5.1 סביר- לא קריטי יציאות אופטיות. כנ"ל מסך דק- זה לא מסך למשחקים- 1700 נראה לי קצת גבוה. פשוט שיהיה מסך נורמלי ואיכותי (סרטים ועריכת וכו'..) . - 1700 זה המסכים היותר כבדים.

אחריות בינלאומית? משמע? שאם הוא יהיה בחו"ל יוכל לפנות שם? אם כן אז לא מחייב- לא מפריע שתהיה אחריות רק דרך הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 5.1 אתה צריך יציאה דיגיטלית כלשהי (או 3 יציאות אנלוגיות שלא ראיתי באף אף פעם).

מסך LCD: לא יודע, לא בקיא במחירים של מסכי LCD כל כך, אבל 1700 עד כמה שאני זוכר זה מסך סביר, לא High End. נניח 1,500, לא משפיע הרבה.

בכל מקרה, לא ענית על צרכי השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב במידה הנכונה. מצד אחד המחשב כן יהיה מיועד לעבודה בעיקר כשהוא מחובר לחשמל- מצד שני - כשהוא כן ייצא (הרבה בחו"ל בנסיעות) אז שלא יאכזב אותו- לא מצפה לסוללה מטורפת אבל גם לא אחת שנגמרת אחרי שעתיים עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

Core Duo בתקציב לא נכנס.

הייתי מסתכל על 2 קטגוריות.

יש לך את הדל הזה:

http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=1107&p=0

וה LG הזה:

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=2371&catcode=464

לדל כמובן צריך לתקוע עוד 256 מגה זכרון.

ה יותר חזק, ומגובה באחריות יותר טובה.

עם הדל הרבה יותר כיף להסתובב, והוא יחזיק מעמד יותר זמן על (הסוללה אמורה להיות 8 תאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, בשאר הדברים אני באמת שלא מעודכן.

מקסימום אפשר לפתוח עוד שרשור בפורומים הרלונטיים עם שאר התקציב.

בפורום גרפיקה ואמצעי תצוגה יש את שרשור מסכי ה LCD לחודש אפריל.

בפורום אחסון אפשר לשאול ולחפש על דיסק חיצוני, ובפורום על ציוד היקפי לשאול על מדפסת משולבת.

ה יהיה בחירה לא רעה.

ארבע שעות סוללה הוא לא יעשה, אבל באזור השלוש וטיפטיפה כנראה שכן.

היו לי הרבה ניידים, אף אחד מהם לא - אבל הוא מקבל פידבקים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...