צריבת כתוביות עם הסרט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת כתוביות עם הסרט

Rhx

Recommended Posts

שלום,אני רוצה לדעת איך אני צורב כתוביות עם הסרט כאילו מדביק אותם,במחשב אני יכול אני מוריד כתוביות כלשהו לסרט מסוים וזה קובץ בפני עצמו ופשוט גורר אותו לתוך הסרט,אבל אני רוצה לדעת איך אני יכול לצרוב אותם ביחד לשלב?

נ.ב

אשמח אם תסבירו לי למה מחשיבים את DIVX כפורמט שזה בכלל קידוד יש תמיד נגיד Lord of war.XVID זה בכלל לא פורמט הרי..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,אני רוצה לדעת איך אני צורב כתוביות עם הסרט כאילו מדביק אותם,במחשב אני יכול אני מוריד כתוביות כלשהו לסרט מסוים וזה קובץ בפני עצמו ופשוט גורר אותו לתוך הסרט,אבל אני רוצה לדעת איך אני יכול לצרוב אותם ביחד לשלב?

נ.ב

אשמח אם תסבירו לי למה מחשיבים את DIVX כפורמט שזה בכלל קידוד יש תמיד נגיד Lord of war.XVID זה בכלל לא פורמט הרי..

תודה.

אין בסיומת XVID, זה סתם חלק מהשם שתדע מראש באיזה קידוד הוא, בדרך כלל גם מצורף הקבוצה שקידדו, לדוגמא lord.of.war.dvdrip.xvid-diamond.avi וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בסיומת XVID, זה סתם חלק מהשם שתדע מראש באיזה קידוד הוא, בדרך כלל גם מצורף הקבוצה שקידדו, לדוגמא lord.of.war.dvdrip.xvid-diamond.avi וכו...

נכון....רק אז מה זה בעצם ה DVDRIP ? פורמט? אני יודע שהAVI הוא פורמט.

VirtualDub + פילטר Subtitler.

זה מסובך?יש מדריך במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה:

http://www.lionetwork.net/modules.php?name=Forums&showtopic=394846

מהיר, איכותי ופשוט.

כן יש לי את התוכנה הזאת,התקנתי אותה אתמול,היא ממירה סרטים לפורמט נכון?רק נגיד יש לי סרט fun.with.dick.and.jane.dvdrip.xvid-diamond

אז כאילו ממה אני ממיר אותו ? מ XVID לDVD/R?

וכשאני צורב את הסרט ואני מוסיף את הקובץ בתוכנה אז זה צורב ביחד כאילו קובץ אחד הסרט והכתוביות?

אני תמיד מוריד בקידוד/פורמט XVID כי זה יותר קטן ואני מוריד יותר מהר ואז ממיר...אבל עדיין אני מסתבך עם הקטע של הפורמט....ממה אני ממיר לDVD אם יש לי XVID?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...