מה כל-כך מיוחד בלוח אם הזה A8N32-SLI Deluxe ? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כל-כך מיוחד בלוח אם הזה A8N32-SLI Deluxe ?

raam123

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין שהוא התכוון לשים מצב בלוח רגיל (ככה שכל סלוט מקבל 8 נתיבים לוגיים) ולשים רק על אחד מהם כרטיס מסך

(בעיקר לענייני נוחות, קצת לקירור)

לגבי השאלה לדעתי ביקורת יותר נפוצה מאשר 7900GTX 512MB ב-PCI-E x16/x8 תהיה לחפש ביקורת של מול X16 שמשתמשים ב- 7900GTX 512MB SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא התכוון לשים מצב בלוח רגיל (ככה שכל סלוט מקבל 8 נתיבים לוגיים) ולשים רק על אחד מהם כרטיס מסך

(בעיקר לענייני נוחות, קצת לקירור)

???

לא הבנתי למה שמישהו יעשה את זה?

הפעלת הSLI זה דרך הדרייבר לא?

אז אם אתה גם ככה עובד עם כרטיס בודד אז זה אותו דבר אם יהיה מופעל ה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו למשל ב-DFI LanParty nF4 Ultra-D

שהכרטיס מסך מציק לקירור של הצ'יפסט (והוא מציק לו בחזרה, זה כמו ילדים קטנים בגן)

אז שמים אותו בסלוט התחתון והופכים למצב (מבחינת הלוח, לא מבחינת קיום של שני כרטיסי מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו למשל ב-DFI LanParty nF4 Ultra-D

שהכרטיס מסך מציק לקירור של הצ'יפסט (והוא מציק לו בחזרה, זה כמו ילדים קטנים בגן)

אז שמים אותו בסלוט התחתון והופכים למצב (מבחינת הלוח, לא מבחינת קיום של שני כרטיסי מסך)

:lol: :lol: :lol:

אהה אוקי הבנתי

ואי אפשר לעבוד עם הסלוט התחתון בלי מצב SLI?

כאילו הסלוט התחתון זה רק לעבודה ב SLI??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שהתכוונתי.

הלוח שלי (מופיע במפרט) נותן רוחב פס 8x גם כשהוא לא ב-. רק כשהוא (הלוח) ב- מתקבל רוחב פס 16x. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל אתה מוזמן לבדוק באתר של DFI. השאלה שלי אם הוא (הסלוט) ייצור צוואר בקבוק לכ.מסך הכי חזק שקיים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלוט עצמו לא יוצר צוואר בקבוק לשום כרטיס (הרי הכרטיסים מתוכננים ומיועדים לעבוד בסלוט הזה, אם הסלוט היה יותר בעיות אז היו ממציאים סלוט חדש)

גם לא להכי חזק שיש

לא הבנת...

עוד פעם. יש לי לוח שכשהוא פועל עם כרטיס מסך אחד (!!!) אז עדיין הסלוט עובד ב-8x. וזאת בניגוד ללוחות אחרים שבהם כשיש כרטיס מסך אחד אז הסלוט עובד ב-16x ורק במצב הוא עובד ב-8x. לאור העובדות הנ"ל השאלה שלי היא האם סלוט כזה, שעובד רק ב-8x ייצור צוואר בקבוק לכרטיס חזק. או במילים אחרות, האם קיים כרטיס מסך שמנצל את מלוא רוחב הפס של ה-16x או שבכלל כרטיסים היום לא מנצילם אפילו 8x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי צריך לבדוק את זה בביקורות. לא ראיתי ביקורת על זה

בכל מקרה, הסבר קטנטן והטענה שלי:

נקודת הנחה: כרטיס כזה לא לרזולוציות נמוכות ובטח שלא בלי פילטרים, כלומר רזולוציות גבוהות ו/או פילטרים.

עובדה 1: הסלוט לוגית מיועד לתקשורת בין הגשר הצפוני / יחיד ובין הכרטיס מסך.

עובדה 2: ברזולוציות גבוהות ו/או עם פילטרים התקשורת מול המעבד היא מעטה מאוד יחסית (בגלל שהצוואר בקבוק נמצא בכרטיס מסך עצמו)

מסקנה: ברזולוציות גבוהות אין צורך ברוחב פס גבוה כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע כזה דבר:

"פחות דיבורים ויותר עבודה"!

הרי HWZONE עושים ברגעים אלה ממש ביקורת על הלוח הזה.

מה דעתכם במקום לזרוק משפטים לאוויר, לעשות מעשה, לקחת 7900GTX או משהו ברמתו, למשל 7800GTX (אם ממש לא תשיגו מאיזה יבואן כמחווה), ותשימו אותו פעם אחת על לוח SLIX16 ופעם שנייה על לוח SLIX32 (הלוח הנ"ל של אסוס), ותריצו 2006. ותראו את התוצאות ?!

ככה גם תזכו להרבה טראפיק מגולשים בחו"ל שישמעו על הניסוי המעניין הזה וגם תביאו לנו קצת גאווה, שהנה, מישהו יהודי חשב על בדיקה חדשנית ומקורית.

מה אתם אומרים, תרימו את הכפפה?! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...