מי יותר טוב SUMA LEADTEK או MSI בכ.מסך GF4 TI 4200 64 MB - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יותר טוב SUMA LEADTEK או MSI בכ.מסך GF4 TI 4200 64 MB

yassky

Recommended Posts

אני הולך ליקנות כץמסך חדש אני לאעושה OC כימעט אולי טיפונת אבל אני רוצה אחד איכותי !!!

לא מבין למה אבל בפורום אני מקבל מסר שLEADTEK יותר טובים זה נכון???

אני בגדר תקציב 1200 גג

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך ליקנות כץמסך חדש אני לאעושה OC כימעט אולי טיפונת אבל אני רוצה אחד איכותי !!!

לא מבין למה אבל בפורום אני מקבל מסר שLEADTEK יותר טובים זה נכון???

אני בגדר תקציב 1200 גג

תודה

לידטק, ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הבהרות , הלידטק עם ה128 מגה זיכרון הוא מוחלש !

תסתכלו על השם שלו תראו רשום שמה איפשהו le , לכן הוא יותר חלש מהגירסה של 64 אבל אם מחפשים השקעה לטווח ארוך

ולמשחקים כבדים הייתי הולך על ti 4200 עם 128 מגה של זיכרון ( ה se של suma מצוין ) גם טובים במיוחד אם אתה תקציב ואתה מקבל בנדל גדול ( תוכנות ,משחקים וכו.. ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסא מוחלשת??

אתה מדמיין.

זאת הגירסא החזקה יותר של הלידטק.

WinFast A250LE G4 TI 4200 128 MB:

מהירות ליבה-250 מה"צ.

מהירות זיכרון-446 מה"צ . (כמה זה בזיכרון רגיל?)

יכולות אובר קלוקינג מדהימות. גוף קירור ענקי גם על הזכרונות. באנדל מרשים של 3 משחקים מלאים ו6 דמואים.

3 כבלים מצורפים: מפצל לכניסת עוד 2 מסכים/או לחבר את הטלוויזיה. כבל בננת AV. כבל S-Video.

2 תוכנות מצורפות- VideoStudio 6. Cool 3D.

דיסק עם ותוכנות חשובות: WinFox-כל מיני כלים שימושיים לשליטה קלה על המסך ויכולות הOC.

WinFastDVD- תוכנה מצויינת! אתמול ראיתי בדי ווי די של המחשב מאטריקס עם התוכנה.

MyVIVO תוכנה לשליטה על המסכים/הטלוויזיה אם היא מחוברת+דרייברים לתוכנה.

מדריך כללי לשימוש בסידרת כרטיסי ה WinFast של לידטק.

מדריך מפורט של התקנת הכרטיס עצמו בתוך המחשב (מחיקת הדרייברים הקודמים, הוצאת הכרטיס הישן וכו').

תמיכה מדהימה בכל משחק אפשרי. תוצאיות באנצ'מרק מהדימות.

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון!

כמעט כל מילה ממה שאמרת לא נכונה!

סדרת הGF4 Ti של מסומנת במספרים 250 על הקופסא ככה שה4600 שלהם הוא 250Ultra TD ,ה4400 הוא 250TD,וכרטיסי ה4200,גם ה128 וגם ה64 נקראים 250LE .

שאני אבין, בגלל שליד השם של הMSI לא רשום LE אז אתה חושב שהוא יותר טוב?

למרות שדגם ה128 (של כל החברות,ולא רק של לידטק כמו שאמרת קודם) מגיע עם מהירות יותר נמוכה לזכרונות(222Mhz) לעומת דגם ה64(250Mhz) שניהם מגיעים אם אותם זכרונות אצל לידטק מה שנותן את האופציה להמהיר אותו למהירות זהה לזה של דגם ה64 ללא שום סיכון.

כמו כן כרטיס ה64MB של לידטק זול יותר מהכרטיס של ,ודגם ה128 של לידטק כמעט זהה במחירו למחירו של הדגם המקביל מבית ,וגם מציע יותר,גם בבאנדל גם בפילטרים של הכרטיס וגם בתכנון של הכרטיס (וגם בתוספת הViVo של Leadtek).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון!

כמעט כל מילה ממה שאמרת לא נכונה!

סדרת הGF4 Ti של מסומנת במספרים 250 על הקופסא ככה שה4600 שלהם הוא 250Ultra TD ,ה4400 הוא 250TD,וכרטיסי ה4200,גם ה128 וגם ה64 נקראים 250LE .

שאני אבין, בגלל שליד השם של הMSI לא רשום LE אז אתה חושב שהוא יותר טוב?

למרות שדגם ה128 (של כל החברות,ולא רק של לידטק כמו שאמרת קודם) מגיע עם מהירות יותר נמוכה לזכרונות(222Mhz) לעומת דגם ה64(250Mhz) שניהם מגיעים אם אותם זכרונות אצל לידטק מה שנותן את האופציה להמהיר אותו למהירות זהה לזה של דגם ה64 ללא שום סיכון.

כמו כן כרטיס ה64MB של לידטק זול יותר מהכרטיס של ,ודגם ה128 של לידטק כמעט זהה במחירו למחירו של הדגם המקביל מבית ,וגם מציע יותר,גם בבאנדל גם בפילטרים של הכרטיס וגם בתכנון של הכרטיס (וגם בתוספת הMyVIVO של Leadtek).

בדיוק. (תיקון קטנטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, כדי לעשות OC לזכרונות של ה128 מגה של לידטק כדי שיגיע למהירות של ה64, לא צריך לפתוח את המחשב ולא כלום נכון?

(אין לי אותו.. אני פשוט חושב לקנות אותו ובזמן האחרון ראיתי שבכמה דברים ה64 עבר את ה128, כנראה בגלל זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסא מוחלשת??

אתה מדמיין.

זאת הגירסא החזקה יותר של הלידטק.

WinFast A250LE G4 TI 4200 128 MB:

מהירות -250 מה"צ.

מהירות זיכרון-446 מה"צ . (כמה זה בזיכרון רגיל?)

יכולות אובר קלוקינג מדהימות. גוף ענקי גם על הזכרונות. באנדל מרשים של 3 משחקים מלאים ו6 דמואים.

3 כבלים מצורפים: מפצל לכניסת עוד 2 מסכים/או לחבר את הטלוויזיה. כבל בננת AV. כבל S-Video.

2 תוכנות מצורפות- VideoStudio 6. Cool 3D.

דיסק עם ותוכנות חשובות: WinFox-כל מיני כלים שימושיים לשליטה קלה על המסך ויכולות הOC.

WinFastDVD- תוכנה מצויינת! אתמול ראיתי בדי ווי די של המחשב מאטריקס עם התוכנה.

MyVIVO תוכנה לשליטה על המסכים/הטלוויזיה אם היא מחוברת+דרייברים לתוכנה.

מדריך כללי לשימוש בסידרת כרטיסי ה WinFast של לידטק.

מדריך מפורט של התקנת הכרטיס עצמו בתוך המחשב (מחיקת הדרייברים הקודמים, הוצאת הכרטיס הישן וכו').

תמיכה מדהימה בכל משחק אפשרי. תוצאיות באנצ'מרק מהדימות.

עוד משהו?

שאמרתי מוחלשת התכוונתי במהירות שעון ....

עשית פה מסע פירסום :o .

446 לזכרון הוא הקטע המוחלש בכ.מסך , אני די בטוח שקראתי על איזה איפה שהוא ...

ואם תבדוק בבנצ'ים תראה שהכרטיס עם ה128 מגה של לידטק מגיע לתוצאות o/c פחות טובות מהגירסה של ה64 .

אני עדיין ממליץ על ה se של sume

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני ידוע את זה.

בכל זאת אני שמעתי שיש חסרונות ל128 מ"ב (מהירות נמוכה אבל אפשר להמהיר בלי בעיה) ויש גם יתרונות.

עובד טוב יותר על משחקים שצורכים יותר מהכרטיס. כמו UT2003.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...