אוזניות חדשות לנגן קיים - כדאי או לא? - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות לנגן קיים - כדאי או לא?

Walter Samuel

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אני קניתי כאלה היום בחנות הDJS בדיזנגוף סנטר ב278. בינתיים די נחמדות ואין תלונות, אחלה באסים אבל הם לא הפילו אותי או משהו כזה...

אני כנראה ממש לא אודיופיל.

הסיבה העיקרית שקניתי אותם היא שאיכפת לי מהשמיעה שלי ואני צריך את הבידוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, אני מחפש משהו איכותי וכנראה שאם זה לא הפיל אותך אז.. או שהמוזיקה שאתה שומע היא לא באיכות גבוהה.. או שהאוזניות האלה לא מי יודע מה..

מכיוון שאני פתוח להצעות מחו"ל אז חשבתי שאפשרויות טובות יותר יפתחו.. יש לכם רעיונות? (עד 60$)

שוב תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני קניתי כאלה היום בחנות הDJS בדיזנגוף סנטר ב278. בינתיים די נחמדות ואין תלונות, אחלה באסים אבל הם לא הפילו אותי או משהו כזה...

אני כנראה ממש לא אודיופיל.

הסיבה העיקרית שקניתי אותם היא שאיכפת לי מהשמיעה שלי ואני צריך את הבידוד.

יש שם אפשרות לשמוע לפני קנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן אמורות להיות באותה רמה.

רק הן עולות 24 דולר והCX300 משהו כמו 55 דולר.

בארץ הקיראטיב עולות 230 והCX300 אפילו ב260 אז אני העדפתי את הCX. בחול הייתי לקוח תקריאטייב ללא היסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אתן לת'רד הזה ללכת לעולמו.

הבנתי בערך את הכיוון (INEar -CX300, כפתור שלא InEar- MX500,קשת קטנות- PX100\PX200).

תודה רבה לכל הצדיקים שעזרו לי ;D

נ.ב: חג שמח לכולם :beerchug:

הייתי מוסיף לקשת הקטנות במקום הPX200 את הKOSS PORTA PRO, הן אוכלות אותן בלי מלח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה ששמעתי אכן.

קח בחשבון רק שאם אתה שומע בסביבה רועשת כלומר ברחוב/מכון כושר/תחבורה ציבורית כל אוזניה עם בידוד (אפילו ג'נרית) תהיה עדיפה על אוזניה ללא בידוד, (בהנחה שהשמיעה שלך חשובה, ואתה לא שם פול ווליום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...