כיצד לדחות את הגיוס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד לדחות את הגיוס?

HiperPsY

Recommended Posts

תאריך הגיוס שלי הוא 23/07/06 והוא ממש קרוב אחרי סיום הבגרויות (אני כיתה יב') רציתי קצת לנוח אחרי בית הספר, לעשות קצת כסף ועוד כמה דברים.

השאלה שלי איך אני יוכל לדחות את תאריך הגיוס..כי אם אני יגיד להם שאני רוצה לדחות את תאריך הגיוס בשביל לנוח אני חושב שהם יצחקו לי בפנים.

אז חבר'ה בבקשה תעזרו לי איך אפשר לעשות את זה...לדחות לפחות ב 3 חודשים...עד אוקטובר יהיה מושלם.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית האנשים שקיבלו יולי השנה והם בכיתה יב' דחו את הגיוס...

ממש קל לדחות גיוס

תשלח מכתב [יש תופס מיוחד לבקשת דחיית גיוס] ללשכת הגיוס

במכתב תכתוב שאתה מעונין לדחות את הגיוס מ-2 סיבות עיקריות:

1)אתה מעוניין להתכונן ולעשות מבחני פסיכומטרי לפני הגיוס

2)אתה סבור שבשביל לבצע את השירות שלך בצבא בצורה היעילה ביותר אתה זקוק לקצת מנוחה לאחר הלימודים

אבל אני מזהיר אותך מראש: [!!]

למרבית האנשים שדוחים גיוס,צה"ל דוחה את הגיוס בהרבה הרבה הרבה זמן...לרוב הגיוס נדחה למרץ 2007...חישוב קצר יגיד לך שזה דחייה של מעל ל-8 חודשים...

אז תחליט מה אתה רוצה-להתגייס עכשיו או עוד הרבה זמן.

רק בשביל הפרוטוקול,התאריך גיוס שלי הוא ב-23 ביולי השנה...ביקשתי לדחות וקיבלתי תאריך חדש: ה-28 למרץ...התאריך הזה לטעמי הוא ממש מוגזם [בייחוד בגלל שאני עכשיו בן 18 וחצי,דחייה של שנה מעכשיו זה ממש מוגזם] אז הקדמתי את הגיוס בחזרה ליולי

הקיצר-אתה נדפק ככה או ככה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית האנשים שקיבלו יולי השנה והם בכיתה יב' דחו את הגיוס...

ממש קל לדחות גיוס

תשלח מכתב [יש תופס מיוחד לבקשת דחיית גיוס] ללשכת הגיוס

במכתב תכתוב שאתה מעונין לדחות את הגיוס מ-2 סיבות עיקריות:

1)אתה מעוניין להתכונן ולעשות מבחני פסיכומטרי לפני הגיוס

2)אתה סבור שבשביל לבצע את השירות שלך בצבא בצורה היעילה ביותר אתה זקוק לקצת מנוחה לאחר הלימודים

אבל אני מזהיר אותך מראש: [!!]

למרבית האנשים שדוחים גיוס,צה"ל דוחה את הגיוס בהרבה הרבה הרבה זמן...לרוב הגיוס נדחה למרץ 2007...חישוב קצר יגיד לך שזה דחייה של מעל ל-8 חודשים...

אז תחליט מה אתה רוצה-להתגייס עכשיו או עוד הרבה זמן.

רק בשביל הפרוטוקול,התאריך גיוס שלי הוא ב-23 ביולי השנה...ביקשתי לדחות וקיבלתי תאריך חדש: ה-28 למרץ...התאריך הזה לטעמי הוא ממש מוגזם [בייחוד בגלל שאני עכשיו בן 18 וחצי,דחייה של שנה מעכשיו זה ממש מוגזם] אז הקדמתי את הגיוס בחזרה ליולי

הקיצר-אתה נדפק ככה או ככה :hat:

אתה יכול בבקשה להפנות אותי לתופס הנידרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תתגייס יותר מוקדם, תשתחרר יותר מוקדם ותתחיל את החיים שלך יותר מוקדם.

(ובאמת אם דוחים אז דוחים למרץ, וזה מתחיל לעצבן... כי מרץ זה בערך החודש הכי מעצבן להשתחרר בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לשאול:

היום אמור ליהיות לי ראיון אבל אני ממש לא יכול ללכת(שיעור השלמה + אתמול טיול(היה סבבה אם שאלת,גם אם לא)) - התקשרתי למוקד שם אבל אין תשובה :nixweiss:

מה עושים?אם אני לא אלך זה ידחה אוטומטית?

או שזה כלא 6 ישר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לשאול:

היום אמור ליהיות לי ראיון אבל אני ממש לא יכול ללכת(שיעור השלמה + אתמול טיול(היה סבבה אם שאלת,גם אם לא)) - התקשרתי למוקד שם אבל אין תשובה :nixweiss:

מה עושים?אם אני לא אלך זה ידחה אוטומטית?

או שזה כלא 6 ישר...

ראיון למה?לאיזה חיל?לאיזה יחידה?לאיזה תפקיד?

אם זה ראיון לחיל האוויר ואתה מבריז ממנו,אז הם זורקים אותך מהמיונים לקורס טיס וסוגרים בפניך אפשרות ללכת ליחידות התנדבותיות [או במילים אחרות-אתה יכול ללכת רק לגולני,תותחנים,שריון וכל החי"רים החרא האחרים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...