Americas Army - Special Forces - צריך טיפים התחלתיים לנוב מוחלט - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Americas Army - Special Forces - צריך טיפים התחלתיים לנוב מוחלט

GbeTech

Recommended Posts

היי!

היום התחלתי לשחק AASF... נראה משחק חמוד, מה רע בלהרוג אנשים ;D

אני צריך כמה עצות... נגיד אני נכנס לסרבר, ואז מופיע לי חלון שאני צריך לבחור קבוצה, בחרתי, ואז מופיע עוד משהו שאני צריך לעשות ולא הבנתי בדיוק מה ???

איכשהו אני נכנס למשחק, ואז יש לי סוג של רובה צעצוע שמחקה AK47 :-X יש אולי אחר? אני צריך לקנות, כמו ב CS נגיד? אקדחים, רימונים, יש עוד מה לקנות?

ואם יש לכם סתם טיפים נחמדים, מה המטרה במשחק הזה בכלל אתם מוזמנים להגיד :cool2:

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי!

היום התחלתי לשחק AASF... נראה משחק חמוד, מה רע בלהרוג אנשים ;D

אני צריך כמה עצות... נגיד אני נכנס לסרבר, ואז מופיע לי חלון שאני צריך לבחור קבוצה, בחרתי, ואז מופיע עוד משהו שאני צריך לעשות ולא הבנתי בדיוק מה ???

איכשהו אני נכנס למשחק, ואז יש לי סוג של רובה צעצוע שמחקה AK47 :-X יש אולי אחר? אני צריך לקנות, כמו ב CS נגיד? אקדחים, רימונים, יש עוד מה לקנות?

ואם יש לכם סתם טיפים נחמדים, מה המטרה במשחק הזה בכלל אתם מוזמנים להגיד :cool2:

תודה :xyxthumbs:

יש שם כמו רנק סיסתם אבל זה לא דרגות זה ניקרא HONOR כמה שהוא גבוה אצלך קחה אתה יכול לבחור יותר טוב

אתה מתחיל מ9 HONOR ואז צריך להרוג או לבצע מסימות קחה הHONOR עולה

משחק מאוד קשה אבל חמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בזה לפני כמה שנים אז אני לא יודע מה השתנה. מה שאני זוכר זה

שההונור שלך קובע את סדר בחירת הנשקים.

כלומר ההונור הכי גבוהה בוחר נשק ראשון. ואתה אחרון. יש מספר מוגבל לכל סוג של נשק, כך שכמובן על ההתחלה כל הנשקים הטובים נלקחים.

אתה יכול לחכות שמישהו עם נשק טוב יעזוב את המשחק ואז לבחור אותו לפני שמישהו אחר יעשה זאת.

או לקחת נשק של מישהו מת (הנשק שנופל ליריב בדרך כלל יותר טוב מהנשקים שאתה יכול לבחור)

הנשק צעצוע הזה שהיה לך, בטח שיחקת במפת .

יענו זה ללא נשקים אמיתיים כך שכאשר אתה נפצע אתה לא צולע ולא צריך ריפוי.

כמו כן תעבור את כל האימונים. לדוגמא את אימון הסנייפרים שתוכל לבחור סנייפר.

אל תחשוב שהשנקים האחרונים כאלו גרועים, אם אתה יודע לשחק אז זה לא נורא.

בהתחלה אתה תמות המון, אחר כך כשתלמד את המפות, ותלמד 1 על 1 יהיה לך קל יותר.

עצה: תנסה למצוא סרברים עם פינג נמוך, גם כשאתה לא מרגיש לאגים הפינג יכול להיות גבוהה וזה מתבטא בהחטאות.

כי הכדור יגיע איזה שניה לאחר שאתה יורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה? חחח נכנסים לOPTIONS ובודקים.

אני שיניתי את רוב הלחצים במשחק, כי הם מסודרים לא נוח. אם אני לא טועה לדוגמא הרמת היה אצלי לחצן אמצעי בעכבר.

כמו כן שכחתי לציין - פותח הדיון.

תנסה לא להרוג חברים :) זה מוריד נקודות הונור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ברו .... אני משחק בזה משחק הכי שווה שיש ..למרות כל הלאגים והבאגים והפינגים "הנמוכים" משחק פצצה

דבר 1 אתה חייב לעבור את כל האימונים כדי לשחק ברשת...כולל מבחני עיון (רפואה\לחימה) חפש ברשת בטוח יש תשובות איפה שהו.....

דבר 2 רק במפות SF אפשר להשתמש בנשק לבחירה (כוונת רימונים ועוד) "אבל" לפני שתוכל להשתמש בהם אתה חייב להגיע לרמת הונור (כבוד) של 15 (אפשר לבדוק בPERSONA JACKET בMENU את הרמה שלך) בשביל לעלות בצורה מהירה ברמה עדיף לשחק במפות SF (שם מקבלים יותר הונור)

במפות SF עם VIP אז הVIP מקבל הרבה יותר נקודות על השלמת המשימה...

דבר 3 עדיף ואפילו חובה לעשות קודם את המשימה ולא לחפש מי ואיפה להרוג (הריגה מביאה הרבה פחות נקודות ממה שהשלמת המישמה מביא)

דבר 4 "אל תהרוד חברים" קודם כל כי זה מוריד לך נקודות !! דבר שני תכנס לקלא ..... מצחיק אבל חבל להרוס לך ולאחרים.... הממ בשביל ללמוד טוב יותר את החיילים (איך נראה חבר או אוייב , "מרחוק") אישית אני מבדיל בצורת ההליכה ..(אויב תמיד גב כפוף ו"שחור שחור" חבר יותר עומד ... בהתחלה תעשה את ההבדלה ככה => אם אתה רואה מישהו ואתה לא יודע אויב זה או חבר ? אז תמשיך לעקוב אחריו עם הנשק ואם הוא יפתח בך אש , תחזיר לו , חחח דבר נובית אבל ככה לאט לאט תלמד להבדיל ....ועוד אם אתה יורה וזה חבר זה יראה לך למעלה שפגעת בחבר, אז לפני שהורגים תשים לב + זה יוריד לך ניקוד<=

דבר 5 [move]תהנה[/move]

אם אתה צריך עזרא דבר איתי בMSN פה alexzh22@netvision.net.il חפש במשחק A2-POWER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...