לטוס במיג 29 זה עונש . - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לטוס במיג 29 זה עונש .

udicol

Recommended Posts

נו באמת... קצת Old Skool אף פעם לא הזיק לאף אחד, מספיק להיות סיסי שרק לוחץ על כפתורים ומסתכל על מסכים בכל פינה, צריך גם לדעת לטוס באמת :P

חוץ מזה, למרות שהמושג שלי במטוסי קרב די שואף ל0, עד כמה שאני יודע המיג29 אינו מטוס גרוע כלל וכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן מדובר על Flanker2 או יותר נכון משחק מבית www.lo-mac.com .

הגראפיקה מדהימה , רבים מחכים לצאת המשחק לחנויות.

מיני אכן אתה לא מבין בטיסה ומטוסי קרב. המושג הקשור בנושא שאני מתכוון אליו הוא אוויוניקה. במילים אחרות מערכות הטסה ולחימה של בקרבות אויר. נכון על הטייס נדרש כישורי טיסה, אבל כדי להפעיל מערכות מסובכות (מערכות וירי) על הטייס להשקיע זמן רב בהטסת המטוס.הזמן היקר הזה מתבזבז על חשבון חיפוש אוייב במכמים והפעלת מערכות .

כמובן מערכות המחשב ובקרת הירי של המערב טובה יותר מהמזרחים - רוסיה - אבל האוירודינמיקה ומערכות הנעה של הרוסים יכולים ללמד הרבה את מהנדסי ומפתחי המערב.

דוגמא ל-F-15

f15pan2k.jpg

נ.ב : למי קראת סיסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן מערכות המחשב ובקרת הירי של המערב טובה יותר מהמזרחים - רוסיה - אבל האוירודינמיקה ומערכות הנעה של הרוסים יכולים ללמד הרבה את מהנדסי ומפתחי המערב.

...You can say that again

אני לא אשכח את המפגן המדהים והבלתי נתפס שעשה סוחוי-27 לפני כמה שנים מעל חופי תל אביב :o

למי שלא ראה את זה, הנה כמה סרטונים שיגרמו לכם להזיל ריר:

סוחוי-30 (גירסה פחות מוכרת של הסוחוי-27) מבצע את ה-Frolov's Chakra ואת ה-Cobra maneuver וסוחוי-37 נכנס ללופ לא הגיוני ועוד סרטון שבו הוא עושה משהו שקשה להגדיר במילים...

אם יש לכם $10,000 מיותרים, תוכלו [ftp=ftp://http://www.whereintheworld.co.uk/level3_pages/jetfighter_russia/d_jetfighter_russia.htm]לטוס בעצמכם[/ftp] על כאלה. במציאות, לא במחשב :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, המפגן האווירי האחרון שהתנהל במדינה בחגיגות 50 שנות קיום למדינת כלל מטוסי קרב מכל רחבי אירופה.

הם היו גם אימונים בבקרים שלפני יום העצמאות והייתי עולה לצפות בהם על גג הבניין שלי, פשוט מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא ידעתי שאפשר לבצע כאלה טריקים. מעניין אותי לדעת מה מספר הפעמים שבהם אפשר לבצע תעלולים בטיסה אחת, לפני שהמטוס מתחיל להתקמט.. אגב, האם משתמשים בטריקים כאלה גם בקרבות או שזה שמור רק למפגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה ונחמד בשביל תצוגות (או בקרבות אוויר מטווח קרוב מאד שזה נדיר כיום), אך בקרבות האוויר המודרניים (במיוחד בעשור האחרון) אין לביצועים הנ"ל משמעות בגלל עליונות ויכולת מתקדמת של מערכות הנשק עצמן (פיתון 4 .....) ובמיוחד מערכות בקרת האש אשר מנטרלות את יתרון הביצועים של הפלטפורמה עצמה (מה זה משנה עוד G2 בפניות כאשר הטיל יכול להגיע ל G32 במהירות פי 4 גבוהה מהמטוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...