לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

לא אמרתי שאסור להלחם בהם, אמרתי שלמחוק אותם מעל פני האדם או לטרנספר אותם זה לא פתרון ריאלי.

זה כן ריאלי, זה כן הומני וזה כן דמוקרטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכמה אנשים מאיתנו מוכנים לוותר על שטחים למען הקמת מדינה פלשתנאית?

יותר מידי לשאלתך וכמה מהם מוכנים לותר על ירושלים או גושי ההתישבות למען שלום הוגן והקמת מדינה פלשתנאית סוף סוף

לא אמרתי שאסור להלחם בהם, אמרתי שלמחוק אותם מעל פני האדם או לטרנספר אותם זה לא פתרון ריאלי.

למחוק לא ריאלי אבל טרנספר ריאלי בריבוע וגם הומני מאוד (כלפינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ריאלי? אתה לא יכול פיסית לטרנספר אותם מפה, נקודה. וזה לא יתן לך כלום, תשלח אותם לגלות, הם בסופו של דבר יחזרו לפה בכוח. אנחנו חזרנו אחרי 2000 שנות גלות, למה אתה חושב שהם לא יצליחו לעשות אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתכונתי לגלות אני מדבר על לתרנספר את כולם לעזה (כי עובדתית עזה כבר 100 פלסתינית אז לקחת את הפלסתינים בארץ והפלסטינים בי"ש ולהעביר אותם לעזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תוכנית התכנסות שיותר לתעמי אחרי זה אם הם ירצו את השטחים חזרה הם יהיו חייבים להתחייב על שלום

ובכלל אין לי בעיה עם ערבים כל עוד הם לא מתפוצצים ומכירים בזכות של להתקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת לא קשור לדיון:

בהתבסס על נתונים מפורטים על גורל עם ישראל בארצו, נתונים שרובם רואים כאן אור לראשונה, מתברר שרוב מוחלט וגדול ביותר מתוך הפלשתינאים בארץ (מעל 84%), אלה מתוכם שהינם בעלי זכויות רבות על הארץ, הינם צאצאים של עם ישראל. מתברר שאבות אבותיהם לאורך הדורות של מרבית הפלשתינאים החיים כיום ממערב לירדן, דבקו בנאמנות לארץ, אך אונסו על ידי כובשים זרים להמיר את דתם.

http://www.text.org.il/index.php?book=0610032

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שיש לך טנקים זה לא אומר שיש לך זכות להשמיד עם שלם.

ובתגובה למה ש-IG כתב אחרי התגובה הנ"ל: שום דבר לא נותן לך זכות להשמיד עם שלם. שום דבר.

ובתגובה לנושא המקורי של הת'רד הזה - הקטיושה הזו נורתה מסיבה מאוד פשוטה - רף תגובה מאוד נמוך של צה"ל לירי הקסאם. כפי שזה נראה כרגע, המצב בצפון הרצועה מתקדם מהר מאוד למצב שקיים כיום בגבול לבנון - מעין מאזן אימה, כאשר כל צד מפר מדי פעם את האיזון הדק הזה (אם כי זה מגיע לחדשות רק כש"ההפרה" מגיעה מצד החיזבאללה). אסור שזה יקרה בצפון הרצועה, ואני מקווה שצה"ל יבצע מהר מאוד את התוכנית שדיברו עליה היום בחדשות - פירוז צפון הרצועה באמצעות ירי ארטילרי מסיבי, כי אחרת אנחנו באמת נגיע למצב ששורר כיום בגבול הצפון, כאשר החיזבאללה יושב ממש על הגדר שלנו (ומי שהיה לאחרונה בראש הנקרה ראה בוודאי את עמדת החיזבאללה המוצבת מטרים ספורים מאחורי הגדר) - זהו מצב בלתי נסבל לחלוטין.

במידה וזה לא יעזור, אני חושב שכדאי לחזור לשיטת הסיכולים - כמדומני, אחרי החיסולים של יאסין ורנטיסי הייתה תקופה של רגיעה יחסית (למרות הרבה מאוד איומים לפיגועי נקמה) - אף אחד לא צריך להיות חסין, גם לא ראש הממשלה שלהם, אם הוא מעודד טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאל... תפסת אותי ביום טוב 8)

עלי, גם אלה שמתנגדים, אפשר להעלות אותם לאוטו אשפה ולהוריד מחוץ לגבול של ... שוב, לא חובה להרוג...

אתה רואה, ועוד אנשים אומרים עלי שאני קיצוני :nixweiss:

וברצינות, תסביר לי אתה, למה צריכה לדאוג לאוייבים שלה על חשבון האזרחים שכן אכפת להם מהמדינה?

אני מבין אם זה הייה מצב שיש לנו המון שטח, ואין בעייה להקצות שטחים בלתי מוגבלים עבור מדינה פלסטינאית, ואם הפלסטינאים לא היו שואפים להשטלת על כל השטח, והיו מסכימים להפרדה מרצון, אז לא היו בעיות. אבל המצב לא כזה, ונכון להיום, הפלסטינאים פשוט לא מוכנים לשבת ולדבר, אלא רק לפוצץ מכוניות תופת ולשלוח קסאמים.

אם יש לך פיתרון ריאלי ומעשי אחר, אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...