לא יודע למי להצביע!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע למי להצביע!!

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

יש שם איזה סבאל'ה נחמד

מולטימליונר שהחליט לדאוג לגמלאים

פנסיה לכל אזרח או משהו בסגנון.

פשוט תכנס לאתר שלהם ותקרא מה הם מציעים

הם ממש קרובים לאחוז החסימה (או אולי אפילו כבר עברו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמאלנים הם אנשים שחושבים שגם ערבים הם בני אדם (מחקרים מדעיים מוכיחים שזה נכון) ולכן מגיעים להם זכויות.

אנחנו לא חושבים שצריך להרוג את כולם, או לעשות להם טרנספר. או להשמיד כפרים שלהם על כל פיגוע.

כשאתה מצביע ליברמן, אתה מצביע לאדם שהכה ילדים, שהוא בין האנשים הכי מושחתים בארץ (בר-און חברון, גרגורי לרנר שבינתיים הספיק לברוח מהארץ, התיק שלו במשטרה כולל הרשעות, והמלצות להעמדה לדין) שיוצא נגד המשטרה ומערכת המשפט, ואז אומר שרק הוא יחזק אותם, ושדעותיו בנושא דת-מדינה משתנים לפחות 7 פעמים ביום.

חוץ מזה הוא פשיסט לא קטן.

ואף תומך של ליברמן לא יוכל להכחיש את זה.

לא יודע מה איתך אבל חבורה של יותר ממאה אנשים שעושה לינצ' בשני חיילים מסכנים שטעו בדרך או אנשים שנשלחים בצורה שיטתית להתפוצץ באוטובוסים ולהרוג ילדים תמימים

לפי ההגדרה שלי זה לא בני אדם אולי פראי אדם וגם זה בקושי ... משהו שלא עבר את אחוז החסימה במעבר לשלב הבא באבולוציה

ד"א מחקרים מדעיים רבים מוכיחים כי מחקרים רבים טועים !

בתור אחד שהיה דיי מתון פעם מאז הלינצ' הנ"ל התחלתי לפנות ימינה והיום אני מצביע ליברמן ... לא רוצה שלום עם החיות האלה ואם כבר יהיה שלום אז לא רוצה אותם איתי . הם שם אנחנו פה , אם היה להם טיפת כבוד אז הם היו פוגעים רק בחיילים (שהם אבדה נסבלת במלחמה כמו במלחמה עם כל הצער בדבר) אבל זה שהם פוגעים באנשים וילדים תמימים בצורה שיטתית מונע ממני

מלהתייחס אלהם בכבוד כל שהוא שיאה לבני אדם

דבר שני , ליברמן לא הורשע בשום דבר בניגוד להרבה אנשים אחרים במפלגות האחרות שעדיין ממוקמים ברשימות (אם במקום ראלי או לא זו כבר לא הנקודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו לא יודע מה היה שם (את הפרטים)

וכבר אמרתי, יכול להיות שגם אני הייתי עושה אותו דבר.

מצד שני, זה לא משנה את העובדה שהוא הורשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל חבורה של יותר ממאה אנשים שעושה לינצ' בשני חיילים מסכנים שטעו בדרך או אנשים שנשלחים בצורה שיטתית להתפוצץ באוטובוסים ולהרוג ילדים תמימים

לפי ההגדרה שלי זה לא בני אדם אולי פראי אדם וגם זה בקושי ... משהו שלא עבר את אחוז החסימה במעבר לשלב הבא באבולוציה

ד"א מחקרים מדעיים רבים מוכיחים כי מחקרים רבים טועים !

בתור אחד שהיה דיי מתון פעם מאז הלינצ' הנ"ל התחלתי לפנות ימינה והיום אני מצביע ליברמן ... לא רוצה שלום עם החיות האלה ואם כבר יהיה שלום אז לא רוצה אותם איתי . הם שם אנחנו פה , אם היה להם טיפת כבוד אז הם היו פוגעים רק בחיילים (שהם אבדה נסבלת במלחמה כמו במלחמה עם כל הצער בדבר) אבל זה שהם פוגעים באנשים וילדים תמימים בצורה שיטתית מונע ממני

מלהתייחס אלהם בכבוד כל שהוא שיאה לבני אדם

דבר שני , ליברמן לא הורשע בשום דבר בניגוד להרבה אנשים אחרים במפלגות האחרות שעדיין ממוקמים ברשימות (אם במקום ראלי או לא זו כבר לא הנקודה)

על מה אתה מדבר לעזאזל? למה עם כל הכבוד מדינת לא עושה אבל לערבים? הם עושים להם, אחושרמוטה עושים להם.

שלא תבין לא נכון, אני לא אומר לך שכל הערבים הם בסדר גמור וחפי מפשע, יש ארגוני טרור ויש פראי אדם שם, נכון.

אבל יש אחוז הרבה יותר גבוה של אנשים בדיוק כמוך וכמוני שכנראה לצערם נולדו ערבים ונולדו לחיות בין מעברי גבול שונים כל יום

שעות עד שנותנים להם לעבור וכל המחסומים, וכל הבעיות שעושים להם שם ולא נותנים להם נהל מהלך חיים שווה זכויות לאנשים אחרים.

אז כן, כנראה שזה לצערם שהם נולדו ככה אם זה מה שהמדינה עושה להם.

למה אנחנו לא הרגנו, ולא פעם אחת, גם ערבים חפי מפשע שרוצים שלום בדיוק כמונו? הרגנו, ולא מעט.

הבעיה במדינה הזאתי שאנשים מפתחים שנאה לערבים רק בגלל אירגונים מסריחים, שאותם באמת צריך להשמיד אין פה שום התנגדות,

שהם אירגוני טרור שמבצעים פיגועיםבארץ שלנו וכל האזרחים הישראלים חושבים שכל ערבי אחראי לזה, שייך לפיגוע הזה, גרם לו וצריך להרחיק אותו מפה.

אז לא, הרוב הגדול, אותו רוב ערבי שרוצה שלום בדיוק כמונו לא שמח מזה שהאירגוני טרור פה פיגועים, ממש לא שמח מזה.

וחוץ מזה, מה שקשה כנראה לחלק מהאנשים להבין הם 2 דברים :

1) מדינה דמוקרטית ודתית לא יכולה להיות פה! פשוט לא! צריך להפריד את הדת מהמדינה, שכולם יהיו שווי זכויות ורק אז יהיה פה מדינה באמת דמוקרטית.

2) חייבים להקים מדינה פלשתנאית בשטחי יהודה ושומרון. יש שם שטחים שבמילא יש שם רוב ערבי גדול אז למה לא לתת להם אותו? למה לא לחתום על הסכם שלום,

לתת להם להקים מדינה פלשתנאית ואולי סוף סוף יהיה כאן טיפה יותר שקט, אומנם לא שקט לגמרי כי דבר כזה כנראה לא נדע מעולם, אבל קצת שקט.

ככה כולם יהיו מרוצים, להם תיהיה מדינה ואנחנו הרבה פחות נסבול מפיגועי טרור ויותר שקט למדינה שלנו.

כמובן שללא שום ספקות צריך להלחם בטרור ולעשות לינץ לכל חבר באירגון כזה שהולך והורג אזרחים חפים מפשע.

צריך להשמיד כל אירגון כזה בלי רחמים, לדעתי.

וכמובן שצריך שיהיה פה מנגנון שווה זכויות לכל האזרחים! הפרדת הדת מהמדינה תכלול גם חובות וזכויות שוות גם למגזר הדתיים.

אין שום סיבה שבעולם שאנחנו נלחם למען המדינה שלנו ונגן עליה בגופינו בזמן שהם ילכו ו"ילמדו" בישיבות המסריחות שלהם ולא ישרתו בצה"ל.

עם כל הכבוד, זו חובה שצרכיה להיות על כל אזרח (מלבד מקרים חריגים, בעיות רפואיות וכדומה) וגם על הדתיים!

שלא נדבר על המערכת המושחטת שהם מקבלים כספי ציבור חילוני (של כל אחד מאיתנו) לכיס הפרטי שלהם גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי ולצער כולנו.

ואותו דבר אני יכול להגיד כנ"ל לגביך.

זו דעתי הפולטית ותפיסת העולם שלי.

אני בעד שיווין זכויות בכל תחום, דמוקרטיה אמיתית בלי שחיטויות והפרדת דת ממדינה.

(מדינת כלל אזרחיה אפשר לומר..)

המצע של מרצ מדבר אלי המון, ואם הייתה לי זכות הבחירה (שפספסתי בחודשיים את ההזדמנות) הייתי נותן את הקול שלי אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה יורד לכזו רמה.

אני לא באתי וקראתי לך טיפש על מה שאתה אומר.

יש לא מעט ערבים, וכולם יודעים את זה, שרוצים שלום, שרוצים לנוע בחופשיות על האדמה ושלא כל מטר

יהיה להם מחסום שיעצור אותם שעות. שלא יחיו כל הזמן בהסגר. ותאמין לי שאם כל אחד מאיתנו היה במצב כזה הוא גם היה רוצה,

מין הסתם, שמצב כזה יפסק. שיהיה שלום, שלא יצטרכו לחסום אותם בכל מקום. שתיהיה להם מדינה וריבונות משלהם (אם הם מסוגלים לכזה דבר).

וכן, הרבה מהפלסתינאים שונאים את היהודים והישראלים ואין סיבה שלא. בדיוק כמו שרוב העם הישראלי שונא את הפלסתינאים בכללי.

בגלל שאם הם עושים פיגוע, אז אנחנו מתייחסים לפיגוע הטרור הזה כפעולה שנוצרה מכל העם הפלסתינאי. ואם צה"ל מפוצץ ופוגע באזרחים ערביים

חפים מפשע (למרות שבאמת עושים את הכל כדי למנוע כזה דבר, וזה חשוב) אז הפלסתינאים מתייחסים לזה כפעולה שנוצרה מכל העם הישראלי.

אז אין פלא אח"כ שאנחנו נשנא אחד את השני.

יש שטחים ביהודה ושומרון שבהם יש רוב ערבי גדול ומנצח. לא תוכל לקחת להם את השטחים האלה ולא תוכל להוציא אותם משם.

אתה צריך לתת להם את הריבונות שלהם ושיקימו מדינה על השטחים שלהם. רק ככה (שוב, לדעתי..) נוכל להתקיים פה בצורה יותר שקטה

ובטוחה.

לא אמרתי שאין פלסתינאים שמבצעים פעולות טרור ושהם בודדים ומנודים בחברה, אבל הם רק יגדלו ויתפחו אם נמשיך להחלם נגדם

על כלום. ככה הם ימשיכו לשנוא אותנו ויותר ילכו לעשות פעולות טרור. אם לא נעצור את השנאה הזאתי, את העובדה שהם מלמדים את הילדים שלהם

שיהודי זה חרא וצריך להשמיד אותו, ואת העובדה שאנחנו מלמדים את הילדים שלנו שאסור להתקרב לערבים כי ערבים מסוכנים ורעים - לא יהיה פה שום עתיד.

ואני בטוח שעם זה כל אחד יכול להסכים איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה יורד לכזו רמה.

אני לא באתי וקראתי לך טיפש על מה שאתה אומר.

יש לא מעט ערבים, וכולם יודעים את זה, שרוצים שלום, שרוצים לנוע בחופשיות על האדמה ושלא כל מטר

יהיה להם מחסום שיעצור אותם שעות. שלא יחיו כל הזמן בהסגר. ותאמין לי שאם כל אחד מאיתנו היה במצב כזה הוא גם היה רוצה,

מין הסתם, שמצב כזה יפסק. שיהיה שלום, שלא יצטרכו לחסום אותם בכל מקום. שתיהיה להם מדינה וריבונות משלהם (אם הם מסוגלים לכזה דבר).

וכן, הרבה מהפלסתינאים שונאים את היהודים והישראלים ואין סיבה שלא. בדיוק כמו שרוב העם הישראלי שונא את הפלסתינאים בכללי.

בגלל שאם הם עושים פיגוע, אז אנחנו מתייחסים לפיגוע הטרור הזה כפעולה שנוצרה מכל העם הפלסתינאי. ואם צה"ל מפוצץ ופוגע באזרחים ערביים

חפים מפשע (למרות שבאמת עושים את הכל כדי למנוע כזה דבר, וזה חשוב) אז הפלסתינאים מתייחסים לזה כפעולה שנוצרה מכל העם הישראלי.

אז אין פלא אח"כ שאנחנו נשנא אחד את השני.

יש שטחים ביהודה ושומרון שבהם יש רוב ערבי גדול ומנצח. לא תוכל לקחת להם את השטחים האלה ולא תוכל להוציא אותם משם.

אתה צריך לתת להם את הריבונות שלהם ושיקימו מדינה על השטחים שלהם. רק ככה (שוב, לדעתי..) נוכל להתקיים פה בצורה יותר שקטה

ובטוחה.

לא אמרתי שאין פלסתינאים שמבצעים פעולות טרור ושהם בודדים ומנודים בחברה, אבל הם רק יגדלו ויתפחו אם נמשיך להחלם נגדם

על כלום. ככה הם ימשיכו לשנוא אותנו ויותר ילכו לעשות פעולות טרור. אם לא נעצור את השנאה הזאתי, את העובדה שהם מלמדים את הילדים שלהם

שיהודי זה חרא וצריך להשמיד אותו, ואת העובדה שאנחנו מלמדים את הילדים שלנו שאסור להתקרב לערבים כי ערבים מסוכנים ורעים - לא יהיה פה שום עתיד.

ואני בטוח שעם זה כל אחד יכול להסכים איתי.

Like Me ... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אחוזי ההצבעה מן הסתם לא היו 100%

2.החמאס קיבלו פחות מ50% מהקולות, רק בגלל השיטה המוזרה שלהם הם זכו לרוב כזה גדול בפרלמנט

3.ציטוט מויקיפדיה

סקרים שערכו מכונים פלסטיניים גילו שרוב המצביעים שכ40 אחוז עשו זאת בשל השחיתות ברשות, אחוז מסוים נתן קולו לתנועה בגלל התפישות הדתיות של התנועה ורק כעשרה אחוז הצביעו חמאס בשל עמדותיו המדיניות הניציות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...