"משפטי חכמה" על מחשבים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"משפטי חכמה" על מחשבים!

Pika007

Recommended Posts

היישר מפיו של שלמי כהן מנתניה, ה "מבין" הגדול בארץ בענייני מחשבים, שימו לב לגאוניות!

דבר ראשון, הגאון שלנו רצה לקנות היום GF7000XT עם 740 מגה זיכרון! מדהים! וכמובן שזה כרטיס מסך מעולה, במחיר מציאה של 420 שקל.

כמובן שאחרי זה הוא בדק, והכרטיס "לא טוב"

אז הוא קונה GF6200XT עם 512 מגה זיכרון. כמובן שיש לו AGP, והכרטיס ל PCI-e, אבל אל תדאגו ידידים, יש לו PCI במחשב, וכמו ששלמי הדגול אמר-

"PCIאקספרס זה PCI מומהר", אז אין מה לדאוג.

אם כבר במשחקים עניינינו, רק שתדעו לכם, שמודם שמחובר ב USB הרבה יותר טוב למשחקי רשת ממודם שמחובר בכבל רשת, כי USB זה יותר מהיר. (ולכולנו גם ממש יש היום אינטרנט מעל 100mbps, אה? )

והלאה- מסך שטוח (CRT) יותר טוב ממסך CRT עגול כי יש לו זמני תגובה של 1-3ms. וואלה? לא ידעתי.

נמשיך- הידעתם ש DDR400 זה בעצם DDR4???? מדהים! אדיר! וכולנו כמו אידיוטים מחכים ל שלכולנו בבית יש 4... בואו נתבייש בעצמנו........

וכמובן, לכל אחד בבית יש מעבד כפול , ידעתם? כי היה 32 ביט, ועכשיו יש 64, שזה 2 של 32 ביט. עצוב אך נכון, הוא באמת אמר דבר כזה.

1024 מגה ראם במחשב זה בזבוז, כי שלמי אמר ש "שום דבר היום לא משתמש ביותר מ 256, אז נשאר תמיד 768 מבוזבזים". אה, כמובן. אני מעיף את הסטיקים שלי וקונה 256 חדש ונוצץ שיתאים לי בדיוק.

ומופע האימים נמשך-

בין שני הכרטיסים X800GTO ו 6600GT, ידעתם שה 6600GT יותר טוב? כי זה ג'יפורס! וג'יפורס זה יותר טוב!

ההסבר שלו הוא כזה- אחרי שאמרתי לו שיש ל GTO יותר צינורות עיבוד (12) ול 6600GT רק 8, הוא אמר "נכון, אבל הצינורות של ג'יפורס יותר רחבים, אז יותר מידע עובר".

אה? וואלה? לא ידעתי שהכרטיס שלי עובד על מים שזורמים בצינורות. אחלה.

נסיים בעובדה על סבבה DC-

אם יש לכם האב בבית, ומישהו מחובר להאב שלכם בסבבה DC, תוכלו לפרוץ לו במחשב.

כל הדברים האלו נאמרו ע"י שלמי כהן מנתניה, ברצינות מוחלטת, ובמצב של פיכחות מלאה. הוא לא היה שיכור.

עזרו לי למגר את תופעת ה "כן בטח אני סופר-מבין במחשבים, יש לי ג'יפורס 5!" הזו. אני מתחנן. הצילו עוד נשמות תמימות מלהקשיב לאנשים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז תצחה, ואז תבחק.

זה פשוט נוראי. והבנאדם בטוח שהוא מבין, ועוד מתווכח |:

אני לא אפרט יותר מהשם של הבאנדם ואיפה הוא גר, לא רוצה לבייש אותו במקרה שמישהו שמכיר אותו רואה את זה. יש המון שלמי כהן בנתניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פורום, בשיחה במסנג'ר.

שיחת ועידה, דרך צד שלישי שאני לא אפרסם כאן את שמו על פי בקשתו.

הבנאדם הספציפי זה לא מה שמשנה, התופעה היא זו שמשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה תיעלם רק אם וכאשר המין האנושי ייעלם

אנשים טיפשים, ויש להם נטייה להתגאות בדברים, למרות

שהם לא מבינים בנושא, לא יודעים על מה הם מדברים, והם

אידיוטים לחלוטין (ע"ע המורה שלי לספורט...)

כל מה שיש זה לנסות להעמיד אנשים כאלה על טעותם ולקוות שילמדו

וללמוד בעצמך נושא מסויים על מנת שתוכל לשפוט בעצמך ולא תגמור

עם FX5200 ו-256 ראם במחשב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, רגע! עובדה חדשה!

ידעתם שאצל ידיד שלי שיש לו כרטיס מסך FX5200 משחקים עובדים לאט ולא טוב כי המסך שלו הוא 12ms? (סאמסונג 710N)

איזה באסה, כזה כרטיס מצוין וצריך להחליף מסך... אוף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...