OBLIVION - אגרופים ללא הפסקה (נפתר) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OBLIVION - אגרופים ללא הפסקה (נפתר)

AppleJack

Recommended Posts

ברגע שנתתי אגרוף (לא משנה מתי) הוא פשוט התחיל להעיף אגרופים ללא הפסקה !! לא משנה מה אני לוחץ , אם זה עכבר או לא עכבר --> הוא ממשיך לתת אגרופים לנצח !!

אם יש למשהו רעיון למה זה קורה (רק עם Attack) שיזרוק לי עצם. כרגע אני לא מסוגל לשחק מרגע שלחצתי attack...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם קופצים?? כולם יודעים רק לקפוץ עם הערות. מה כואב לך שהוספתי תגובה על כך שפתרתי את הבעייה במקום לרשום את זה בעריכה?

מי אתם שתגידו לי מה לשאול ואיפה? יש לכם בעייה תפנו ל-admin ומצידי שימחק את ה-thread הזה.

זהו דיון על תקלה ספציפית שכבר עברה מס' עריכות ע"מ למנוע אי הבנות וספאם. מי שנתקל בזה עכשיו ידע מה הבעייה ואיך לפתור אותה.

אנחנו יודעים טוב מאוד איך יתיחסו לבעייה שלי ב-sticky עם מליון תגובות בנושאים שונים. ו

אללה יופי.. שיעשו sticky בשם "משחקים" וזהו. לא צריך פורום!!!?

אף אחד לא הכריח אותכם להכנס לפה. הכותרת די ממצאת את עצמה.

במקום שאני יפתור לעצמי את הבעיות ואתם תתלוננו מהצד... אולי תעשו משהו מועיל ותנסו לעזור לאנשים הא?

בזיון כל הספאמרים שהתלבשו על הפורום הזה. לצערי אני נאלץ להצתרף לזוועה הזאת.. :s07:

ורק למקרה שיש פה איזה אחראי פורום שמעוניין "לנזוף" בי ולהמשיך את החגיגה ---> עדיף שיתפנה לסינון אשכולות אם זה כל כך מפריע לו... או שיעיף אותי מהפורום אם אני כזה עבריין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ פריקקקקקק

סתם סתם אחי, לאמת אני תומך בך, ההנהלה פה לא משהו..

לבעיות אפילו אי אפשר לפנות אלייהם, אני פניתי למספר לא מבוטל של מנהלים, שלא החזירו לי כלום ומתעלמים ממני.

פתאום אתה מוצא את עצמך BANNED משום סיבה... מה לעשות :\

תגיד תודה לפחות שיש פה אוסף אנשים שיודעים טוב טוב לענות על כל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת גלשתם לנושאים אחרים

בעיות טכניות אין סיבה שיהיו בסטיקי, בעיקר כיח סיכוי קלוש לקבל עליהם תגובה בזמן שכולם מספרים חוויות מהמשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, לא דיברתי על ההנהלה... זה היה מיועד לכל אלו שמתיימרים להיות חלק מההנהלה (בזמן שהם עושים בדיוק את ההפך).

תודה TeaTime על שהבהרת את עניין הסטיקים. כבר התחלתי לחשוב שאני היחיד שחושב ככה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...